دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

احتمال اضافه شدن شخصیت‌های Watchmen به بازی Injustice 2 وجود دارد

احتمال اضافه شدن شخصیت‌های Watchmen به بازی Injustice 2 می باشد

عنوان مبارزه‌ای Injustice 2 امروز معرفی شد و نتیجا به انتظار بازی‌بازان و علاقه مندان انتهای داد. بازی‌ های مبارزه‌ای استودیوی مشهور NetherRealm با مدیریت آقای اد بون (Ed Boon)، در بیشتر مواقع عنصر های و استانداردهای تازه و متحول کننده ای به سبک بازی‌های مبارزه ای اضافه کرده اند و به نظر می‌آید Injustice 2 نیز با پیروی کردن از همین شیوه، عنوانی موفق و با کیفیت بالا شهرت دارد. با اینحال همان شکلی که که اد بون افسانه ای قبل از این نیز گفته بود، معرفی بازی تنها یک نقطه شروع است و تیم آن‌ ها تصمیم گرفته است تا بازی را با معرفی محتوا های الحاقی (که یکی از آن‌ها نیز تا هم‌اکنون معرفی شده) خدمات رسانی کند که با این وجود به روش رایگان نخواهد بود.

Injustice 2 از چند جهت ارزش فراوانی دارد؛ بخش داستانی بازی شدیدا پرداخت شده و هیجان انگیز است و این طور که به نظر می‌آید، به توجه به سبک‌اش، هیچ چیز از جریان بازی‌های دیگر کم ندارد (اگر یادتان باشد در سال ۲۰۱۱ بود که NetherRealm با معرفی عنوان Mortal Kombat سبک تازه ای از جریان را در بازی های مبارزه‌ای ایجاد کرد و از این نظر تحول ایجاد کرد). از طرف دیگر بخش شخصی سازی شخصیت های بازی (ابرقهرمان ها ابر شرورها) مقرر کرده می‌شود که این هم در نوع خود خصوصیت و بخش پیشرو و مهمی شمرده می‌شود.

به توجه به فهرست بلند و بالای شخصیت ها در بازی Injustice 2، به نظر می‌آید در آتی باید بیننده حضور شخصیت های جهان مردان ساعتی یا Watchmen باشیم. در یک گفتگو تازه که گیم اسپات با آقای اد بون انجام داده، از ایشان پرسیده شده که آیا شخصیت های Watchmen از روش محتوای الحاقی به بازی اضافه خواهد شد یا نه. ایشان جواب دادند:

این مسئله اصلا خارج از احتمال نیست و امکان دارد. در کمال تاسف هنوز شخصیت های خوب بسیاری باقی مانده اند که ما در بازی نداریم و برخی از آن‌ها را با محتواهای الحاقی به بازی اضافه می‌کنیم که این چیز خوبی است. با اینحال به شکل ناچار، برخی از این شخصیت ها استفاده نمی‌شوند.

به نظر می‌آید حضور شخصیت های Watchmen در بازی Injustice 2 با پس زمیه و پوسته بازی جور در می‌آید از آنجاییکه آن ها نیز تاریک و سیاه هستند. در چنین شرایطی ست که که اد بون به وارد کردن شخصیت های مهمان به درون بازی هایش علاقه بسیاری دارد و این مسئله حتی به وسیله برخی از علاقه مندان بازی، مورد انتقاد قرار می‌گیرد. در ورژن اول Injustice بیننده حضور شخصیت پرطرفدار اسکورپیون از Mortal Kombat بودیم و در Injustice 2 نیز، برنامه ریزی شده است ساب زیرو با اسم شخصیت مهمان طی یک محتوای الحاقی به بازی اضافه شود (همراه با رد هود و استار فایر). قبل از این اعلام شده بود که برنامه ریزی شده است به تدریجف ۹ محتوای الحاقی به بازی اضافه شود از این جهت می‌توان شخصیت های بسیار دیگری را نیز وارد بازی کرد.

با اینحال در باب شخصیت های Watchmen، این اولین باری نیست که صحبت آن‌ها را در Injustice 2 می‌شنویم؛ اد بون خودش در ماه نوامبر سال قبلی این توییت را پخش کرد:

آیا می‌خواهید شخصیت های Watchmen را در Injustice 2 ببینید؟

— Ed Boon (@noobde) November 22, 2016

لحظه همه چیز را به ما خواهد گفت. عنوان Injustice 2 هم اینک برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در معرض است.

اگر می‌خواهید معلومات و نمایش‌های دیگری از بازی Injustice 2 مطالعه و ببینید، میتوانید ازاینجا به تریلر Shattered Alliances و کاپتان کلد، از اینجا به تریلر بخش Gear System، از اینجا به تریلر معرفی Catwoman، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت The Flash، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت Poison Ivyyy، ازاینجا به تریلر معرفی شخصیت Brainiacc، از اینجا به تریلر معرفی شخصیت Darkseidd و از اینجابه تریلر معرفی شخصیت جوکر دسترسی داشته باشید. استودیوی NetherRealmmmm اخیرا از اولین بسته الحاقی بازی Injustice 22 معرفی کرده که شخصیت‌های ساب زیرو، استار فایر و رد هود را به بازی اضافه می‌کند. شما میتوانید تریلر معرفی این بسته الحاقی را از اینجا ببینید. به علاوه از طرف دیگر فایل تصویری با مزه ای پخش شده که شما میتوانید در آن، تمام حرکات ویژه شخصیت‌های اصلی بازی را در آن بررسی کنید. غیر از این ها میتوانید تریلر لحظه انتشار بازی را از اینجا و نمرات آن را از اینجا ببینید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع