دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

اسلحه‌ها در Wolfenstein 2: The New Colossus قدرتمندتر از بازی اول خواهند بود

اسلحه‌ها در Wolfenstein 2: The New Colossus قدرتمندتر از بازی اول خواهند بود

عنوان Wolfenstein: The New Order به خاطر احیای موفقیت آمیز فرمول اصلی Wolfenstein ستایش فراوانی را دربرداشت، از اتمسفر و جو محیط گرفته تا تمام کننده‌های بی رحم و حس اسلحه‌ها در طول مبارزه و اینجور که به ذهن خطور میکند این بی‌رحمی و خشونت در عنوان تازه آن یعنی Wolfenstein 2: The New Colossus نه تنها از نو به کار قرار داده شده حتی بیشتر از قبل گسترده تر نیز شده است.

اکنون Jens Matthies کارگردان بازی در گفتگو‌ای با مجله PlayStatio نکاتی را پیرامون‌ی آن معرفی داده است.

ما علاقه داریم که اسلحه‌هایمان بسیار سنگین به نظر برسند و حس خشونت و بی‌رحمی را بتوان در آن‌ها احساس کرد. من گمان می نمایم شما افزایش را درمقایسه با ورژن‌ی اول مشاهده خواهید کرد که با این وجود در نوع خود در صدر قرار داشت با اینحال بسیار محشر ما می‌خواستیم کمی مضاف بر این حرکت کنیم.

با این وجود دیدن اینکه اتمسفر، استایل و درجه‌ی صدا در The New Order تمام چیزی که MachineGames بر روی آن تمرکز کرده نمی‌باشد، بسیار خوب است. با اینکه بسیاری از موفقیت The New Order به خاطر جریان و المان‌های جریان سرایی آن می‌باشد، با اینحال عنوان The New Colossus باید دنباله‌ای موفقیت آمیز برای آن بازی قابل احترام رقم بزند.

عنوان Wolfenstein 2: The New Colossus در ۲۷ اکتبر “همزمان با عناوینی چون Assassin’s Creed Origins و Super Mario Odyssey” برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی می‌شود. به علاوه از طرف دیگر میتوانید تریلری که چندی قبل از بازی پخش شده است را از لینک مربوطه مشاهده نمایید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع