دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

الکترونیک آرتز در صورت موفقیت FIFA، بازی‌های دیگری را نیز به نینتندو سوییچ می‌آورد

الکترونیک آرتز در صورت موفقیت FIFA، بازی‌های دیگری را نیز به نینتندو سوییچ می‌آورد

اگر یادتان باشد در کنفرانس الکترونیک آرتز در کنفرانس E3 2017 بود که این تولیدکننده از ورژن ای جداگانه از بازی FIFA 18 برای کنسول نینتندو سوییچ پرده گشود. این اولین بازی سری فیفا برای کنسول سوییچ شمرده می‌شود و در حقیقت می‌توانیم بگوییم که تا این لحظه فیفا در تاریخ خود، به روش بازی برروی سوییچ دیده نشده است (هم به روش دستی و هم به روش خانگی). درست است که این ورژن از FIFA 18 با ورژن های کنسول های خانگی آن اختلاف‌هایی دارد با اینحال باز هم نمی‌توان لذت تجربه تازه ای که از این راه به دست می‌آید را انکار کرد.

همان شکلی که که گفته شد، بازی FIFA 18 برنامه ریزی شده است برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شود و این مسئله، می‌تواند یک تست خوب و مفید نیز برای کمپانی الکترونیک آرتز مقرر کرده شود؛ به این صورت که در صورت موفقیت این بازی، کمپانی، برنامه های بیشتری را برای این کنسول در سر داشته باشد.

در گفتگو تازه ای که مجله Edge با نایب مدیرعامل استودیو‌های جهانی الکترونیک آرنز، آقای پاتریک سادرلند (Patrick Soderlund) ترتیب داده است، ایشان در باب هیجانات خود درمقایسه با کنسول نینتندو سوییچ شرح داده‌اند با اینحال در باب ادامه هم کاری و پیشرفت با تازه ترین کنسول کمپانی نینتندو خیلی مطمئن به نظر نمی‌رسند.

سادرلند شرح می‌دهد که الکترونیک آرتز، بازی‌های خود را برروی هر پلتفرمی که کاربر و مخاطب داشته باشد، معرفی می‌کند و نظر دارد که آن ها می‌خواهند قسمتی از سوییچ باشند و به نینتندو برای افزایش آن کمک کنند با اینحال ولی باید گفت، ایشان شرح می‌دهند که الکترونیک آرتز باید حساب منابع خودش را داشته باشد و وقتی که کمپانی، تصمیم گرفته است تا در آتی با سوییچ هم کاری کند، اعداد (محاسبه و ارقام) به فاکتور های مهمی مبدل می‌شوند.

آقای سادرلند پیشتر در باب دید کمپانی برای پیشرفت هم کاری با نینتندو سوییچ صحبت کردند و به علاوه از طرف دیگر برنامه های آتی را شرح دادند:

برای ما، این مسئله پیرامون خدمات رسانی کردن از این پلتفرم (سوییچ)، ساختن تکنولوژی برای این پلتفرم و امتحان کردن آن با چیزهای بزرگی مانند فیفا و ممکن است چند عنوان بزرگ دیگر است؛ خواهیم دید. اگر برنامه ها خوب پیش برود، من هیچ دلیلی برای پورت نکردن بازی‌هایمان تا جای ممکن برروی این پلتفرم نمی‌بینم. من امیدوارم که به آن جا برسیم؛ این برای من یک جاه طلبی شخصی است.

با استناد به معلومات اعلام شده، از جوی کان تمام و کمال یا تقسیمی در بازی خدمات رسانی می‌شود و مودهای FIFA Ultimate Team ،Career Mode و Switch Kick Off و Local Seasons در این ورژن جای گرفته شده است. این نکته قابل ذکر است که ورژن نینتندو سوییچ بازی FIFA 18، از قابلیت های دستی و قابل حمل کنسول سوییچ استفاده خواهد شد و به بازی‌بازان این اجازه داده می‌شود که در حالت های وصل یا غیر وصل و به روش مود تبلت بازی را تجربه کنند. نوع کنترل در بازی نیز بستگی به حالت بازی کردن شما خواهد داشت و قابل تنظیم خواهد بود. در باب کیفیت اجرایی بازی برروی نینتندو سوییچ نیز باید بگوییم که FIFA 18 در حالت وصل، با رزولوشن ۱۰۸۰p و در حالت دستی با رزولوشن ۷۲۰p اجرا خواهد شد.

عنوان FIFA 18 در تاریخ ۲۹ ماه سپتامبر برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه های شخصی، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ پخش خواهد شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع