دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

بازی جدید Fallout Shelter :Assassin’s Creed در دنیا اسسین ها

بازی تازه Fallout Shelter :Assassin’s Creed در دنیا اسسین ها

یوبسیافت به طرز حیرت زده کننده‌ای بازی تازه سری Assassin’s Creed بر روی تلفن های همراه هوشمند را معرفی کرد. Assassin’s Creed Rebellion، بازی تازه ای که از توضیحاتش می‌توان یک Fallout Shelter را در جهان اسسین ها تصور کرد.

Assassin’s Creed Rebellion یک بازی مجانی RPG برای ابزار‌های iOS و اندروید است که در آن مصرف کنندگان باید انجمن برادری خود را در اسپانیا بسازند و آن را مدیریت کنند. دژ ساخته شده به وسیله مصرف کنندگان قابل ادیت و گسترش است و مصرف کنندگان قادر اند نیرو‌های مورد توجه خودشان را در این دژ پرورش دهند و از آن‌ها بهره ببرند. هرچه بیشتر پیش می‌روید میتوانید از محیط بیشتری استفاده کنید و نیروهای بیشتری پرورش دهید. به علاوه از طرف دیگر اسسین‌های پرورش داده شده قادر اند در مراحل متفاوتی کمپانی کنند.

این مراحل در انواع متفاوتی معرفی شده‌اند تا به بازیکنان اجازه دهند مهمات متفاوتی جمع‌آوری کنند و به‌وسیله آن‌ها شخصیت‌های بازی را تقویت کنند. مشابهت این بازی به Fallout Shelter باورنکردنی نیست، چرا که این بازی به وسیله Behaviour Interactive پیشرفت داده شده‌است، همان کمپانی که با Bethesda بازی Fallout Shelter را پیشرفت داده بود.

تاریخ دقیقی برای معرفی این بازی واضح نشده است و یوبیسافت تنها گفته است که بازی خیلی زود در دست مصرف کنندگان iOS و اندروید قرار می‌گیرد. حداقل سیستم‌عامل‌های ضروری iOS 8 و اندروید ۴٫۱ هستند و هنوز هم معلوم نشده‌است که آیا این بازی، مانند Fallout Shelter، برای رای رایانه‌های شخصی نیز معرفی می‌شود یا نه.

خبر معرفی این بازی بعد از معرفی Assassin’s Creed Origins، بروزترین ورودی سری Assassin’s Creed، در E3 و ورود Assassin’s Creed Brotherhood به لیست خدمات رسانی از نسل قبل ایکس‌باکس، می‌تواند برای هواداران سری Assassin’s Creed خوشحال کننده باشد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع