دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

بازی PES 2018 در فروشگاه آمازون لیست شد | تاریخ انتشار آن لو رفت

بازی مشهور PES 2018 در فروشگاه آمازون گذاشته شد

بازی Pro Evolution Soccer 2018 در شعبه‌ی ایتالیای خرده‌فروشی آمازون، لیست شده است. این فروشگاه آنلاین مشهور، تاریخ انتشار ممکن این شبیه به‌ساز ورزش فوتبال را که به وسیله کمپانی کونامی پیشرفت می‌یابد، را نیز به طرز تقریبی واضح کرده است. برای کسب معلومات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

خرده‌فروشی آمازون، بازی Pro Evolution Soccer 2018 را در وب‌سایت فروشگاه خود لیست کرده است. نکته‌ی جالب توجه این است که این عنوان هنوز به روش رسمی معرفی نشده است.

با استناد به این خبر، بازی PES 2018 در روز جمعه ۲۴ شهریور ماه (۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی معرفی و پخش خواهد گردید. در کمال تاسف هیچ اشاره‌ای به ورژن‌ی ویژه نینتندو سوییچ از این بازی، نشده است.

هم اینک کمپانی کونامی از بروزترین ورژن‌ی این سری که با اسم Pro Evolution Soccer 2018 شهرت دارد، به روش رسمی معرفی نکرده است، با اینحال طبق رسم هر سال، حدسیات می شود که در همین فصل از سال (بهار) و قبل از کنفرانس E3 2017 بیننده معرفی این عنوان باشیم.

از نمونه خصوصیت‌هایی که از بازی Pro Evolution Soccer 2018 در خرده‌فروشی آمازون آمده است می‌توان به موارد پایین اشاره نمود:

  • موتور بازی برای ایجاد بالاترین سطح از گیم‌پلی قانع‌کننده و واقع‌بینانه، پیشرفت یافته است.
  • گیم‌پلی به طرز کامل و عمیق، از نو ایجاد شده است تا به عنوان بهترین «بهترین بازی جهان» [با این وجود در این سبک] شناخته گردد.
  • کمپانی کونامی با توزیع PES 2018 می‌تواند واکنش بسیار مثبت منتقدین و بازیکنان را به دلیل ایجاد یک بازی بطور کلیً بهینه، برانگیزاند. طبق رسم همیشگی این تولیدکننده، توجه فراوانی به عنصر های اصلی گیم‌پلی این عنوان جهت رسیدن به بالاترین سطح در کل سری شده است.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع