دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

برطبق نظر سم لیک بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی در آینده با یکدیگر ادغام خواهند شد

با استناد به نظر سم لیک بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی در آتی با یکدیگر ادغام خواهند شد

در جریان جشنواره بازی‌های ویدئویی ترایبکا (شهری در نزدیکی نیویورک)، از کارگردان خلاق و خالق عناوین Quantum Break و Alan Wake آقای سم لیک سوالی پرسیده شد، مبنی بر اینکه: بنظر شما آیا در آتی بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمایی با یکدیگر ادغام خواهند شد؟

لیک درحالی که اعتقاد دارد این موضوع به شیوه‌های متفاوتی خواهد افتاد، جواب داد:

بلی، بنظر من این موضوع در آتی به شیوه‌های شگفت انگیزی خواهد افتاد. به علاوه از طرف دیگر گمان می نمایم وجود نشریات مختلف جهت انتخاب در این راه، لذت بی حد و حصری ایجاد خواهند کرد. این موقعیت شبیه به یک مغازه آبنبات فروشی است که دست شما برای انتخاب باز خواهد بود. ما در مکانی شاد زندگی می‌کنیم که در آن هنر و سرگرمی‌های زیبایی برای تجربه وجود دارند. من نمی‌دانم که این دو حتما باید باهم ادغام شوند یا نه، با اینحال در بیشتر مواقع این در آمیختگی را می‌توانم در کارهای مختلف مشاهده کنم. باز هم متذکر می‌شوم که، این موضوع امکان دارد به شیوه‌های شگفت انگیزی رقم بخورد.

لیک به علاوه از طرف دیگر ادامه داد، فکر نمی‌کنم الزامی به جستجو برای یافتن اشکال گوناگون سرگرمی داشته باشیم. قدرت‌های متفاوتی در شیوه جریان سرایی نهفته است. و براساس گفته‌های ایشان: این بسیار زیباست.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع