دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

بررسی راندمان نسخه پی سی Prey

بررسی راندمان ورژن پی سی Prey

Prey ساعت‌ها شما را در بازی غوطه‌ور می‌کند و فرضیه‌های تازه ای برای ترساندن و به مساله کشیدنتان دارد! با بررسی راندمان ورژن‌ی پی‌سی همراه باشید.

مقاله‌ی مرتبط

Prey یک بازی اکشن اول شخص است که به وسیلهِ استودیوهای بازی‌سازی Arkane ساخته شده و Bethesda Softworks هم آن را پخش کرده است. این بازی در تاریخِ ۵ می ۲۰۱۷ میلادی مطابق با ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به روش جهانی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های ویندوزی معرفی شد.

استودیوی Arkane حدود ۱۷ سال قدمت دارد و در ابتدا در سال ۱۳۷۸ شمسی (۱۹۹۹ میلادی) به وسیله یکی از کارمندانِ سابق کمپانی الکترونیک آرتز (EA) به اسم رافائل کولانتونیو در شهر لیونِ فرانسه تاسیس شد و اولین بازی خود با اسم Arx Fatalis را سه سال بعد به مارکت معرفی کرد. کولانتونیو سپس به شهر Austin در ایالت تگزاسِ امریکا نقل مکان کرد و شعبه‌ی دوم استودیوهای آرکین را بنیان گذاری کرد. تولید بازی‌ مشهور و خاطره انگیزی مانند Dark Messiah: Might and Magic، بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: World at War و هم کاری در تولید Bioshock 2 عده ای فعالیت‌های برجسته‌ی این تولید کننده بود که با تولید سری بازی‌های Dishonored به اوجِ خود رسید. استودیوی آرکین در آگوست سال ۲۰۱۰ میلادی به وسیله ZeniMax، کمپانی مادرِ کمپانی بتسدا تهیه شد و از این حیث انتشار بازی‌های ساخته شده به وسیله آرکین بر دوش بتسدا قرار گرفت.

در این بازی کنترل شخصیت فردی با اسم مورگان یو را در یک ایستگاه فضایی در دست دارید. در این ایستگاه بررسی در باب موجودات بیگانه با اسم Typhoon در جریان است که شرایط خوب پیش نمی‌رود و با حمله‌ی این موجودات مواجه شده و ناگزیر به دفاع و مبارزه با آنها و یافتن راه‌هایی برای فرار می‌شوید. در این مسیر هم کار سختی در پیش دارید و باید قابلیت ها و توانایی‌های تازه ای را بکار گیرید که حتی عده ای از آنها را از همین موجودات بیگانه بدست می‌آورید.

ویژگیهای تکنیکی و ملزومات بازی

Prey با استناد به موتورِ مشهور CryEngine از کمپانی کرایتِک ساخته شده است. ابتدا مقرر شده بود این بازی با اسم Prey 2 و با استناد به موتور گرافیکی ID Tech 4 و به وسیله استودیوهای Human Head تولید شود که بعد از مدتی کار بر روی آن رسما متوقف شد و تولید ریبوتِ بازی با اسم اصلی Prey در مسیر پیش روی استودیوی آرکین قرار گرفت.

موتور CryEngine 3 ابتدا در بازی Crysis 2 استفاده شد و اکنون با ارتقاء کارایی‌هایی در Prey نیز استفاده شده است. این موتور از توانایی‌های فراوانی مانند نورپردازی Per Pixel Real-Time، انعکاس، انکسار نور در محیط‌های شفاف، افکت‌های توده‌ای برای شبیه به سازی حرارت و گداختگی حریق و عده ای تاثیرات در بافت‌ها مانند ایجاد جای گلوله در دیوار خدمات رسانی می‌کند که بیشتر آنها در این بازی و دیزاین و نمایشِ بیگانه‌ها نیز استفاده شده است. CryEngine 3 از معماری Unfied Shader هم خدمات رسانی می‌کند که به کمک آن ایجاد منابع نوری مختلف و ایجاد بافت با جزئیات فراوان در ترکیب‌ها و تعدادِ مختلف ممکن شده و در عین حال از راندمان نیز نمی‌کاهد.

برای این مقاله تعداد فراوانی از کارت‌های گرافیکیِ بررسی شده در چند سالِ واپسین را در بازی بکار گرفته و در پلتفرمِ ویندوزی سیستم مرجع بررسی کردیم. ما به کمک این کارت‌ها و تازه ترین تکنولوژی‌های استفاده شده در آنها تلاش خواهیم کرد تا راندمانِ موتور گرافیکی بنا شده بر دایرکت ایکس ۱۱ را در این بازی بدست آوریم. رزولوشن‌های بررسی شده در این مقاله شامل ۱۰۸۰p، همین‌طور ۱۴۴۰p یا ۲K و رزولوشن ۲۱۶۰p یا ۴K خواهد بود. برای مقایسه در نظر بگیرید که رزولوشن ۴K دقیقا چهار برابر تعداد پیکسل‌های بیشتری درمقایسه با رزولوشنِ ۱۰۸۰p دارد و به همین نسبت هم بار پردازشگر‌ی گرافیکی برای پردازش آن سنگین‌تر خواهد بود.

دانلود ۳۶۰p | دانلود ۷۲۰p

مقاله‌ی مرتبط

با استناد به ملزوماتِ اعلام شده، این بازی برای اجرا به حداقل ۸ GB حافظه‌ی اصلی نیاز دارد و از آنجایی که مانند اغلبِ بازی‌های تازه ۶۴ بیتی است، تنها روی سیستم عامل‌های ۶۴ بیتی کار می‌کند. بررسیِ ما هم نشان داد که داشتنِ ۴ GB حافظه‌ی اصلی برای بازی پذیرفتنی نیست و اجرای بازی تحت این شرایط امکان پذیر نخواهد بود. پیش نهاد‌ی ما برای این بازی، داشتنِ حداقل رم ۸ GB است، با وجود این که در سیستمی با حافظه‌ی ۱۶ GB و رزولوشن ۴K هم تنها کمتر از حدود ۶ GBِ آن برای بازی مصرف خواهد شد. محیط موردِ نیاز روی هارددیسک هم ۲۰ GB اعلام شده که با این وجود نصبِ کامل آن از کلاینتِ استیم تا این لحظه ۱۸/۹ GB را روی ذخیره ساز اشغال کرده است.

حداقل سیستم ضروری

پردازشگر:

Intel i5-2400, AMD FX-8320 or better

حافظه‌ی اصلی:

۸GB

سیستم عامل:

 Windows 7/8/10 – 64-bit versions

کارت گرافیک:

Nvidia GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB

محیط دیسک:

۲۰GB

سیستم پیشنهادی

پردازشگر:

 Intel i7-2600K, AMD FX-8350 or better

حافظه‌ی اصلی:

۱۶GB

سیستم عامل:

 Windows 7/8/10 – 64-bit versions

کارت گرافیک:

Nvidia GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB

محیط دیسک:

۲۰GB

قابلیت ها گرافیکی بازی

Prey حاوی سری‌ای واضح و محدود از قابلیت ها گرافیکی و تنظیمات مربوطه است. این تنظیمات گرافیکی درمقایسه با بازی‌های دیگری که چندی قبل برای پی‌سی معرفی شده‌اند از تنوع کمتری برخوردارند که ممکن است در نگاه اول مایوس کننده باشد، با اینحال درمقایسه با قابلیت‌های تعبیه شده در این بازی کفایت می کند. با این گزینه‌ها میتوانید کیفیت آبجکت‌ها، سایه‌ها و بافت‌ها را در بازی تغییر دهید، ضریبِ اعمال تکنیک anisotropic filtering را تعیین کنید و همین طور تکنیکِ خوب برای Anti-aliasing را هم انتخاب کنید. جزئیات و کیفیت تابش نور و منابع نوری و بازتابِ آنها نیز در این تنظیمات قابل گزینش است.

در منوی اصلی بازی و در گزینه‌ی Options که شاملِ Video برای قابلیت ها گرافیکی است، اگر تنظیماتِ بخش Advenced Setting را به روش دستی تغییر دهید، گزینه‌ی Custom هم اضافه خواهد شد، با اینحال به روش پیش فرض با تنظیماتِ گزینه‌ی Very High هیچ تفاوتی ندارد. در عکس ها پایین روی هر یک از آنها کلیک کرده و بعد از بزرگنمایی با کلیدهای جهتیِ چپ یا راستِ صفحه کلید یا کلیک مجدد روی تصویر، اختلاف‌ِ تنظیمات پیش فرضِ گرافیکی را مشاهده و مقایسه کنید. برای دقتِ بیشتر در مقایسه میتوانید تمام تصویر‌ها را دانلود کرده و در Windows Photo Viewer مقایسه کنید.

Anti-Aliasing در ورژن‌ی پی‌سی در قسمت Video و تنظیمات Advenced Setting قرار دارد. تکنیک‌ FXAA در یک حالت ساده تعبیه شده، با این وجود تکنیک SMAA با دقت‌های مختلف تدارک بنمایش درآمده است. برای SMAA حالت‌های SMAA1X ،SMAA 1TX ،SMAA 2TX مقرر کرده شده که در نتیجه سبک‌ترینِ آنها FXAA خواهد بود که با داشتن بار پردازشی ناچیز، کیفیت نسبتا پایینی هم دارد و دلیل محو شدگی در لبه‌های اشیا و مات شدن عده ای صحنه‌ها خواهد شد.

با اینحال تکنیک SMAA اختصاری از Subpixel Morphological Antialiasing است و عملکردی شبیه به با FXAA دارد و با تجزیه و بررسی تصویر سعی در برطرف کردن لبه‌های مشبک و دندانه‌ای اشیا و بافت‌ها می‌کند. SMAA 2TX عملکردِ فوق را به سطحی بالاتر پیشرفت می‌دهد و با ترکیبِ SMAA 1X و TAA 2X خروجی نهایی با کیفیت‌تری معرفی می‌کند. خود TAA را هم قبلا در بررسی راندمان بازی‌های دیگر معرفی کرده بودیم و در حقیقت همان Temporal AA برای رفع اعوجاجِ وسایل سه بعدی است که نمونه‌های متفاوتی از آنها را با فریم‌های قبلی بازسازی می‌کند.

پیشتر فهرستی از این تنظیمات و گزینه‌های قابل انتخاب برای آنها را می بینید:

Basic Setting

Monitor ۱

Resolution = ۱۹۲۰*۱۰۸۰

Display Mode = Windowed , Fullscreen , Borderless Windowed 

Vertical Sync = On , Off

Brightness = -5 ~ 5

Preset = Low , Medium , High , Very High , Custom

Advanced Setting

Object Detail = Low /Medium /High /Very High

Shadow Quality = Low /Medium /High /Very High

Texture Quality = Low /Medium /High /Very High

Anisotrophic Filtering = 2x /4x /8x /۱۶x

Anti-aliasing = Off /FXAA /SMAA1X /SMAA 1TX /SMAA 2TX

Screen Space Directional Occolussion = Off /Half Resolution /Full Resolution

Screen Space Reflections = Off /Half Resolution /Full Resolution

Horizontal Field of View = 0 ~ ۸۶ ~ ۱۲۰

در این جدول گزینه‌های پیش فرض در بنچمارکِ ما برجسته شده‌اند.

 

 

تنظیمات گرافیکی بازی

از آنجایی که این بازی بنچمارکِ داخلی برای سنجشِ راندمان خروجی ندارد، از یک بنچمارکِ اندازه‌گیریِ زمانی برای ضبط گیم‌پِلی استفاده کردیم. برای هر تست یک مرحله‌ی واضح را شروع کردیم و تا بخش مشخصی از آن را از مسیری ثابت پیمودیم تا متوسط فریمِ مورد نظر را بدست آوریم. تنظیمات گرافیکی و گزینه‌های مربوطه را پیشتر بیننده هستید:

بنچمارک سایتهای اینترنتی

بنچمارک به گونه‌ای که در بالا شرح داده شد در بالاترین سطح و اکتیو کردنِ تمام گزینه‌ها روی Ultra به ترتیب در رزولوشنِ ۲K ،FULL HD و ۴K اجرا شد. برای AA هم تکنیک SMAA و گزینه‌ی SMAA 2TX اکتیو شد. بازی را از روشِ کلاینتِ Steam اجرا کردیم. به علاوه از طرف دیگر ورژن‌ی لحظه توزیع بازی حاوی باگی بود که دلیل عدم نمایشِ صحیح سایه‌ها می‌شد، با این وجود در بروز رسانی ۱.۰۳ برطرف شد. تازه ترین درایورهای گرافیکی ای‌ام‌دی و انویدیا را هم نصب کردیم. در نظر داشته باشید که بازی از SLI و CF هم خدمات رسانی می‌کند و راندمان تحت این شرایط بسیار خوب است. این بازی روی مانیتورهای ۱۰۰ یا ۱۴۴ هرتزی هم با تازه ترین نرخ بازسازیِ تصویر اجرا خواهد شد و از این جهت مشکلی با مانیتورهای گیمینگ حرفه‌ای نخواهد داشت.

Prey Bech Screenshot

سیستم تست

• پردازشگر: Intel Core i7 – ۶۷۰۰K
• مادربورد/ حافظه: GigaByte Z170 Gaming 5/ GSkill DDR4 2400Mhz 16GB
• سیستم عامل: ویندوز ۱۰ ورژن‌ی Creators Update با تازه ترین آپدیت‌ها (۱۵۰۶۳.۴۱۳)
• درایورها: انویدیا GeForce 382.53 WHQL و ای‌ام‌دی Crimson Edition 17.6.1

کارت‌های گرافیک

• GeForce GTX ۱۰۸۰ ۸GB

• GeForce GTX ۱۰۷۰ ۸GB
• GeForce GTX 980 Ti 6GB
• GeForce GTX 980 4GB
• GeForce GTX 970 4GB

• GeForce GTX 1060 ۶GB

• Radeon RX 470 4GB
• Radeon R9 290X 4GB
• Radeon R9 290 4GB

• Radeon R9 280X 3GB
• GeForce GTX 960 4GB
• GeForce GTX 950 2GB
• GeForce GTX 750 Ti 2GB
• Radeon R9 270 2GB
• Radeon R9 Fury NANO

راندمان ۱۰۸۰p

Prey 1080p Performance Chart

از همین ابتدا میشود متوجه شد که راندمانِ این بازی فراتر از حد معمولِ نتایجی است که در بازی‌های دیگرِ بنا شده بر موتور Cryengine مانند Homefront: The Revolution دیده‌ بودیم. کاراکترها، بافت‌ها و محیط از جزئیات کمتری دارا هستند و در عین حال از عده ای تکنیک‌های سنگین و با کیفیت‌ترِ Anti-aliasing هم در این بازی خبری نیست. در این رزولوشن کارت‌های RX 470 و GTX 980 نرخِ فریمی بالاتر از ۱۰۰ فریم بر ثانیه را تولید می‌کنند که فرضیه‌آلِ مانیتورهای گیمینگ است و حتی کارت گرافیکی مانند GTX 960 هم می‌تواند داشتن متوسطِ ۶۰ فریم در این رزولوشن را با تازه ترین تنظیمات برای شما علاقه مندان تضمین کند. در انتهای طرح هم کارت GTX 750 Ti با نرخ فریمی حول و حوشِ ۳۰ فریم بر ثانیه هنوز اعلام موجودیت می‌کند. با استناد به سبک بازی Prey و تست تصویری که از این بازی بدست آورده‌ایم، حداقل متوسط بین ۴۰ تا ۵۰ فریم بر ثانیه را برای داشتن تست خوب در این بازی پیش نهاد می‌کنیم. با داشتن این نرخ فریم‌ها، بهره برداری از تکنیک‌ِ DSR هم برای گسترش دقت بافت‌ها و کیفیت تصویری بازی خالی از لطف نیست.

راندمان ۱۴۴۰p

Prey 1440p Performance Chart

در رزولوشن ۲K بسته به نمونهِ کارت گرافیک و حافظه‌ی آن، بین ۳۰ تا ۴۰ درصد نزول راندمان را درمقایسه با رزولوشن ۱۰۸۰p بیننده هستیم. در عین حال هنوز اکثرِ منتخبین ما قادر اند خط قرمزِ ۳۰ فریم بر ثانیه را رعایت کنند و نمونه‌های R9 290 و GTX 970 و بالاتر هم استانداردِ بی نقص ۶۰ فریم را با اقتدار بدست می‌آورند. اصولا سنگینی و پیچیدگی گرافیکِ بازی در حدی نیست که رزولوشن ۱۴۴۰p بر خلاف بازی‌های دیگر بتواند برای کارت‌های گرافیکی پی‌سی سخت‌ساز باشد.

راندمان ۲۱۶۰p

2160p Pret Performance

در این رزولوشن راندمانِ کارت‌های گرافیکی بیش از ۵۰ درصد نزول می‌کند و تنها کارت‌هایی مانند GTX 970 و همرده‌های آن قادر اند متوسط ۳۰ فریم بر ثانیه را در این شرایط تولید کنند. کارت GTX 1080 هم با اینکه در بیشتر صحنه‌ها می‌تواند ۶۰ یا ۷۰ فریم بر ثانیه را هم تولید کند، با اینحال در صحنه‌های مقرر کرده شده برای بنچمارکِ ما نتوانست از این متوسط عبور کند و به ۵۳ فریم بر ثانیه اکتفا کرد. تست ابتداییِ ما از راندمانِ بازی قبل از اعمال آپدیت ۱.۰۳ و عدم نمایش صحیحِ سایه‌ها، راندمان بالاتری را نشان می‌داد. ممکن است ضروری باشد که مصرف کنندگان کارت‌های گرافیکی GTX 1060 و پایین‌تر عده ای تنظیماتِ گرافیکی تاثیرگذارتر مانند Shadow Quality یا Anti-aliasing را کاهش دهند تا قادر باشند راندمان خوب‌تری در این رزولوشن بدست آورند.

مصرف حافظه‌ی گرافیکی

Prey VRAM Usage ZoomG

مصرف حافظه‌ی گرافیکی در این بازی بر خلاف دیگر بازی‌های سطح بالای امسال به شکل زیادی پایین‌تر از میزانی است که حدسیات می شود و با این وجود کارت‌های گرافیکی با حداقل حافظه‌ی ۳ GB، مشکلی در انتخابِ رزولوشن یا حداکثر تنظیمات گرافیکی نخواهند داشت و حافظه در این بازی یک گلوگاهِ بحرانی شمرده نمی‌شود. حتی یک کارت ۴ GB هم می‌تواند رزولوشن ۴K را بدون نگرانی از کمبود حافظه به سادگی اجرا کند.

جمع بندی

مقاله‌ی مرتبط

تولیدکنندگان Prey در تیم آرکین از مدت‌ها قبل از توزیع رسمی، با پخش تریلر‌ها و راهنماهای متفاوتی، گیمر‌ها را در جریان حال و هوا و دیزاینِ محیطِ بازی قرار داده بودند و با این وجود به توزیع پورتی بدون سخت از بازی روی پی‌سی بدون تکرار تست ناخوشایند بازی Dishonored 2 هم اطمینان خاطر  داده بودند. انتشار بازی هم ثابت کرد که به وعده‌ی خود پایبند بوده‌اند و ورژن‌ی رایانه‌های شخصی کمترین ایرادات فنی را داشت و بروز رسانی‌های بعدی هم موارد باقی مانده را برطرف کرد. Prey ممکن است از جهت گرافیکی یا گیم‌پلی بهترین نمونه در بین بازی‌های هم سبکِ خود در ماه‌های واپسین نباشد، با اینحال با تمرکز روی کیفیتِ محتوا و داستانی متمایز توانسته خود را به اشتراکِ آنها برجسته کند. از لحاظ دیزاین هنریِ کاراکترها هم مشابهت‌های غیر قابل انکاری با سری Dishonored دارد و تولیدکنندگان آن با قرض گرفتن المان‌هایی از بازی‌های صدرنشین و نوستالژیکِ سالیان دور مانند سری System Shock توانسته‌اند ترکیبی پذیرفتنی و در بسیاری موارد مساله برانگیز را در این بازی ایجاد کنند.

از جهت گرافیکی هم در بازی قابلیت هاِ محدودتری در مقایسه با قبل دارد و از قابیلت‌های محدودی از موتور Cryengine هم سود گرفته است. اینکه محدود کردن این توانایی‌ها و فراتر نرفتن از آنها برای هماهنگیِ بیشتر با ورژن‌های کنسولی بوده یا نه را نمی‌توان با قطعیت عنوان کرد، با اینحال دست کم می‌دانیم که توانایی موتور گرافیکی کرای انجین بسیار بالاتر از میزانی است که در این بازی بکار گرفته شده است و کیفیت تصویری و صحنه‌هایی که بازی‌های سری کرایسیس برای پی‌سی گیمر‌ها ایجاد کرده است را با اسم ویترینی از بهترین‌های صنعت بازی‌سازی از جهت فنی هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد.

Prey برای اجرای خوب دست کم به یک کارت گرافیکِ رده پایین و پردازشگر رده میانی نیاز دارد

در سطح پردازشگر توانِ ضروری بازی آنچنان بالا نیست، با اینحال بر خلاف کارت گرافیک، آنقدری که تصور می‌شود هم سبک نیست و بارِ کاری زیادی روی CPU ایجاد می‌کند. اگر پردازشگر Core i3 داشته باشید تمام هسته‌های منطقی آن درگیرِ بازی شده و حداکثر توان پردازشگر استفاده خواهد، با این وجود امکان ایجاد گلوگاه خصوصا برای کارت‌های گرافیکیِ قوی بسیار زیاد است و یقینا دلیل نزول فریم فراوانی خواهد شد. اگر پردازشگر Core i5 داشته باشید شرایط خوب است و با داشتن بارِ کاری بین ۷۰ تا ۹۰ درصد، میتوانید بیشتر راندمان کارت گرافیکی خود را استخراج کنید و نتیجا پردازشگر Core 7 توانایی دارد نرخِ فریم‌های بالای ۱۲۰ و ۱۴۰ را در این بازی ضمانت کند. توجه داشته باشید که پردازشگر‌های نسل تازه در تستِ ما مورد بهره برداری قرار گرفته و پردازشگر تازه ای مانند Core i3 7100 هم راندمانی بطور کلی برتر از Core i5 2500K در چند نسلِ قبل دارد.

Prey Ending

میزانِ مصرف حافظه‌ی گرافیکی کمتر از متوسطِ بنمایش درآمده در بازی‌های دیگر است. دلیل اصلیِ آن هم کیفیت متوسط بافت‌ها و جزئیات دیزاین کاراکترها و محیط است و از فضاهای باز با درختانِ انبوه و دورنمای دوردست در این بازی خبری نیست. کیفیت تصویری هم با ورژن‌های کنسولی اختلافِ محسوسی ندارد و با این وجود تنها مزیتِ موجود در ورژن‌ی پی‌سی، امکانِ داشتن نرخ فریم بالاتر در صورت داشتنِ سخت افزار قوی‌تر است. از مشکلات فنی، لگ و وقفه‌های عمده هم در بازی خبری نیست و در اجرای طولانی مدتِ بازی اثری از این موارد را در بازی نیافتیم. تکنیک‌های در معرض برای Anti-aliasing هم در عین سبک بودن کیفیت خیلی بالایی ندارند و به راندمانِ کلی بازی هم لطمه‌ای وارد نمی‌کنند.

برای اجرای بازی در حالت آفلاین الزامی به رابطه اینترنتی نخواهید داشت، به جز اولین بار بعد از نصب که نیاز به اکتیو سازی روی سخت افزارِ شما دارد. بازی را میتوانید از روش کلاینت استیم تهیه کرده و سپس دانلود کنید. دریافتِ دیتا از سایت‌های دیگر هم امکان دارد و قرار دادن آن در پوشه‌ی نصب و شناساندنِ آن به کلاینتِ بازی کار سختی نیست.

Prey به توجه به اینکه روندِ کم و بیش یکنواختی را در طول مراحل به نمایش می‌گذارد، با اینحال عده ای مراحل خلاقیت‌هایی هم دارند و یقینا قادر خواهد بود شما را برای تست حداقل یک‌‌بارِ این بازی پای پی‌سی نگه دارد و شما را وادار در جستجوی کردن ماموریت‌های گوناگون و کشفِ عنصر های و معلوماتِ تازه کند. از آنجایی که سخت افزارِ آن‌چنان توانمند و تازه ای هم برای تست این بازی ضروری نیست، بیشتر گیمر‌ها برای تجربه نکردنِ این بازی بهانه‌ای نخواهند داشت، علی الخصوص این که در فصلی هستیم که بازی‌های فراوانی را در پیش رو نداریم و تا شروع فصل پاییز بیننده توزیع بازی‌های تراز اولِ فراوانی هم نخواهیم بود.

اگر از علاقه‌مندان به بازی Prey ۲ هستید، میتوانید تمام مطالب و ویدیوهای مرتبط به این بازی را در صفحه‌ی Prey ببینید.

در دروازه هایج تازه ترین بازی های مارکت را برای شما نقد و بررسی خواهیم کرد. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دروازه هایج بوده و هرگونه کپی برداری و انتشار غیرمجاز پیگرد قانونی دارد.