دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

برنامه‌ای برای عرضه‌ی Burnout Paradise بر روی پلی‌استیشن ۴ وجود ندارد

برنامه‌ای برای توزیع Burnout Paradise بر روی پلی‌استیشن ۴ نیست

سری بازی‌های Burnout علاقه‌مندان بی‌شماری در تمامی جهان دارند؛ با این وجود با اینحال مدتی است که این سری به دست فراموشی سپرده شده است. در کمال تاسف اخبار بد برای علاقه‌مندان این سری تمامی ندارد و چندی قبلً استودیوی «Criterion Games» به روش رسمی اطلاع داد که هم اینک برنامه‌ای جهت توزیع Burnout Paradise بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ ندارد.

یکی از علاقه‌مندان از روش شبکه‌ی اجتماعی توییتر از استودیوی «Criterion Games» در خصوص احتمال راه‌یابی بازی Burnout Paradise به کنسول پلی‌استیشن ۴ پرسید که در کمال تاسف با پاسخی دلسردکننده مواجه شد. این استودیو در حساب کاربری رسمی خود در توییتر اطلاع داد:

هم اینک هیچ برنامه‌ای در این خصوص (توزیع Burnout Paradise برای پلی‌استیشن ۴) نیست.

این بازی مسابقه‌ای که قبل از این برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی معرفی شده، به اشتراک سیل عظیم بازی‌های هم‌سبک خود بازهم از شهرت بالایی دارا است. با اینحال به ذهن خطور میکند که این میزان شهرت، هیچ اثری در برنامه‌های استودیوی «Criterion Games» مبنی بر توزیع آن برای نسل حال حاضر کنسول‌های سونی ندارد.

بی‌شک علاقه مندان این سری مخصوصا مالکین کنسول پلی‌استیشن ۴ از دانستن این نکته بسیار ناامید خواهند شد، چراکه از سال ۲۰۰۸ میلادی فعالیت این سری متوقف شده است و بیننده ورژن‌ی تازه ای از این سری نبودیم و در کمال تاسف دست کم برنامه‌ای هم مبنی بر انتشار ورژن‌ی HD آن نیست.

باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که مالکین کنسول ایکس‌باکس وان موقعیت بهتری دارند چراکه بازی Burnout Paradise به خاطر توانایی سازگاری با نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان امکان تست این بازی را دارند. استودیوی «Criterion Games» بیش از یک سال لحظه صرف همراه‌سازی ورژن‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ این بازی جهت اجرای خوب بر روی کنسول ایکس‌باکس وان کرد که بالاخره در ماه نوامبر سال قبلی‌ی میلادی بیننده اضافه شدن این بازی به لیست بلندبالای بازی‌های خدمات رسانی شده به وسیله برنامه‌ی «Backward Compatibility» کنسول ایکس‌باکس وان بودیم.

هم اینک استودیوی «Criterion Games» سرگرم هم کاری با استودیوی دایس (DICE) جهت تولید و پیشرفت‌ی بازی Star Wars: Battlefront 2 می‌باشد که برنامه ریزی شده است تا انتهای سال میلادی به بازار معرفی گردد و مدتی قبل نیز بیننده لو رفتن اولین تریلر آن بودیم که از این نشانی میتوانید آن را ببینید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع