دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

بروزرسانی ۱٫۷ The Devision در ۱۵ آگوست منتشر خواهد شد

بروزرسانی ۱٫۷ The Devision در ۱۵ آگوست پخش خواهد شد

محتوای بروزرسانی بزرگ بعدی عنوان Tom Clancy’s The Division که بروزرسانی ۱٫۷ نامیده می‌شود در ۱۵ آگوست برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در معرض خواهد بود. یوبیسافت نیز تایید کرد که متن مرتبط به این بروزرسانی ۱۴ آگوست پخش خواهد شد.

این بروزرسانی تعداد فراوانی از خصوصیت‌ها را که شامل Global Events می‌باشند نشان می‌دهد که اصلاح کننده‌های متفاوتی را در محتوای بازی اکتیو کرده است. سیستم دستاورد بازی اکنون آیتم های ارزشمندی را با تکمیل کردن وظایف هدیه می‌دهد. یک ایستگاه برای اینکه ظاهر کاراکتر خود را شخصی سازی کنید قرار داده شده است و با این وجود افزودنی‌های دیگر مانند، مخفی گاه‌های رمز گزاری شده برای آیتم‌های با ارزشی که قادر اند با پول حقیقی یا قطعات بنیادی تهیه شوند، سری لوازم (Gear) دسته ‌بندی شده که شش قطعه‌ی جایزه را به سری‌ی موجود اضافه می‌کند و غیره. سری‌های دسته بندی شده‌ی Gear در حقیقت با اسم هدیه برای کمپانی در Global Events (اتفاقات جهانی) از روش تجمیع و بهره برداری از Global Tokens توزیع می گردند. به علاوه از طرف دیگر برای هدیه‌های دیگر مانند ماسک ها و آیتم‌های با ارزش دیگر باید تا انتشار متن جزئیات کامل این بروزرسانی منتظر ماند.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع