دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تماشا کنید: تریلر جدیدی از عنوان Sea of Thieves منتشر شد

بنگرید: تریلر تازه ای از عنوان Sea of Thieves پخش شد

امروز استودیو Rare تریلری از بروزترین عنوان خود پخش کرده‌ است. در این تریلر پیرامون‌ی کشتی‌های متروکه در نقشه توضیحاتی به وسیله مهندس نرم‌ افزاری ارشد آقای David Dempsey و طراح ارشد این عنوان، آقای Andrew Preston داده می‌شود. در جهان بازی علامت‌های هشداری قرار دارند که مکان کشتی‌های غرق شده را نشان می‌دهند. بازیبازان قادر اند به این مکان‌ها بروند و در دریای عمیق و خرابه‌های کشتی‌ها را جست‌‌و‌جو کنند. با این وجود به خاطر داشته باشید که اگر کشتی خود را رها کنید و به درون آب بروید امکان دارد گروهی دیگر به کشتی شما حمله کنند و اموالتان را غارت کنند.

معمولا در این کشتی‌های غرق شده صندوق و منابع بسیاری می باشد که بیشتر آن‌ها به روش معلق در محیط درون کشتی قرار گرفته‌اند. از طرف دیگر وقتی که بازیبازان در درون کشتی به جست‌و‌جو می‌پردازند، کوسه‌های گرسنه به دور آن جمع می‌شوند و بازیباز باید در لحظه خوب به سرعت خود را به سطح آب برساند. احتمال غرق شدن شخصیت نیز در این راه می باشد.

در اینجا میتوانید تریلر پخش شده از این عنوان در E3 2017 را ببینید. چندی قبل گیم پلی تازه ای از بازی پخش شد که توضیحاتی در باب طوفان‌های دریایی درون بازی داده شده است. از طرف دیگر استودیو Rare گفت Sea of Thieves بهترین عنوان ساخته شده به وسیله آنان است.

عنوان “خلاق” Sea of Thieves که ساخته شده به وسیله استودیو Rare و ناشر آن کمپانی مایکروسافت می‌باشد، به روش انحصاری در ابتدا سال ۲۰۱۸ برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ معرفی می‌شود. از طرف دیگر بازی از کنسول ایکس‌باکس وان ایکس خدمات رسانی می‌کند و با رزولوشن  ۴K برروی آن اجرا می‌شود.

در پایین میتوانید این تریلر را ببینید:

کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع