دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تماشا کنید: تریلر جدید NBA 2K18 منتشر شد

بنگرید: تریلر تازه NBA 2K18 پخش شد

۲k Sports اخیرا تریلر تازه ای از عنوان NBA 2K18 پخش کرده است که در آن به جلوه‌های هنری این عنوان بیشتر تمرکز شده و ۲K سعی داشته است به نحوی بازی بازان را با این بخش بازی کمی بیشتر آشنا کند. تا این لحظه چندین تریلر از این عنوان مورد انتظار و پرطرفدار پخش شده است که بخش‌های متفاوتی از بازی را به نمایش گذاشتند و حال فرصت به جنبه هنری بازی رسیده است که از نزدیک‌تر نگاهی به آن داشته باشیم. در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که در این تریلر خود کارگردان هنری عنوان NBA 2K18، آقای Joel Friesch، گویندگی کرده‌اند.

با استناد به گفته آقای Joel Friesch تیم هنری بازی ساعت‌ها وقت صرف این بخش از بازی کرده‌اند تا کار خود را به بهترین نحو انجام داده و NBA 2K18 را به زیباترین بازی بسکتبال حاضر در فروشگاه‌ها مبدل کنند. تولیدکنندگان سختی بسیاری کشیده‌اند تا این بازیکنان دیجیتالی را در NBA 2K18 هرچه بیشتر شبیه به به بازیکنان اصلی در جهان حقیقی کنند. سیستم حرکات بدن در بروزترین ورژن این بازی به کلی تغییر یافته و از نو دیزاین شده است. این تغییر در سیستم بدن بازیکنان NBA 2K18 به این خاطر اجرا شده است تا تولیدکنندگان آزادی رفتار بیشتری از قبل در تولید آن‌ها داشته باشند. با تغییر سیستم این امکان برای تیم تولیدکنندگان امکان پذیر گردید که فیزیک تک تک بازیکنان حاضر در لیگ را دقیقاً شبیه به به نمونه‌ی حقیقی ساخته و تجربه بازی با هر بازیکن را از دیگری دارای اختلاف کنند. با اینحال سیستم بدن بازیکنان تنها چیزی نیست که از نو دیزاین و ساخته شده است؛ غیر از این سیستم، چهره‌های تمامی بازیکنان نیز در NBA 2K18 از نو دیزاین و ساخته شده است. به علاوه از طرف دیگر چشم‌های بازیکنان و دندان‌ها در ورژن تازه جلوه بهتری درمقایسه با نور خواهند داشت. هر ساله در ورژن‌های تازه تر بازی بیننده دقت بیشتر به جزئیات و خصوصیات ظاهری هستیم و امسال نیز در NBA 2K18 بیش از ۲K17 به این جزئیات توجه شده است و خال‌کوبی ها، زخم‌ها، و دیگر موارد این چنینی در ظاهر آن‌ها به خوبی نمایان است. لباس‌های تیم‌ها نیز بازسازی شده‌اند و تغییراتی چون شبیه به سازی دقیق جنس پارچه‌ها اجرا شده است. به علاوه از طرف دیگر تیم دیزاین برای دقت و مشابهت به هر میزان بیشتر به نمونه‌های حقیقی لباس‌ها و وسایل تیم‌ها را اسکن کرده‌اند.

بخش تولید شخصیت بازی (MyPlayer) نیز دستخوش تغییراتی شده است و درمقایسه با ورژن پیشین افزایش یافته است. این افزایش در قسمت‌هایی چون اسکن صورت، نمونه‌های مو، دقت در شبیه به سازی وزن و قد و دیگر موارد فراوانی این چنینی صورت گرفته است. NBA 2K18 در بیست و هشتم شهریورماه برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس باکس وان، اکس باکس ۳۶۰، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ پخش خواهد شد. ورژن‌ی نینتندو سوییچ NBA 2K18 در روز معرفی دیگر پلتفرم‌ها در معرض قرار خواهد گرفت با اینحال مصرف کنندگان تنها قادر اند ورژن دیجیتالی آن را تهیه کنند چرا که هنوز تاریخ انتشار ورژن فیزیکی این عنوان برای نینتدو سوییچ اعلام نشده است؛ گفته شده است که ورژن فیزیکی این عنوان برای سوییچ تا مدتی بعد از انتشار آن برای دیگر پلتفرم‌ها توزیع خواهد شد. پیشتر میتوانید این ویدئو را از گیمفا بنگرید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۴k

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع