دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تماشا کنید: شخصیت جدید بازی Tekken 7 معرفی شد

بنگرید: شخصیت تازه بازی Tekken 7 معرفی شد

عنوان Tekken 7 مدتی است که برروی کنسول های خانگی پخش شده و توانسته به خوبی نظر بازی‌بازان و علاقه مندان را به چنگ آورد. مکانیک های آشنا و پرطرفدار این سری مبارزه ای همراه با بخش ها و مود های آنلاین و شخصیت های پر تعداد دلیل شدند تا نتوان ایراد مخصوصی از Tekken 7 گرفت. با اینحال این بازی به ظاهر کامل نیز، بعد از معرفی، به وسیله باندای نامکو خدمات رسانی می‌شود و حال، بیننده معرفی شخصیتی تازه که با این وجود شخصیتی مهمان نیز شمرده می‌شود، هستیم.

طی مراسم EVO 2017، تهیه کننده و کارگردان بازی Tekken 7، آقای کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada)، شخصیت تازه این بازی را معرفی کردند که به مبارزان حال حاضر Tekken 7 می‌پیوندد.

بدلیل آنکه بحث کراس اور ها در بازی‌ های مبارزه‌ای حال حاضر بسیار رونق دارد و به وفور قابل مشاهده است، شخصیت تازه Tekken 7 نیز در حقیقت یک مهمان از سری دیگری محسوب میشود. شخصیت تازه بازی Tekken 7، شخصیت Geese Howard از سری‌های Fatal Fury و The King of Fighters، ساخته کمپانی SNK است. مطمئنا علاقه مندان بازی های مبارزه ای با این شخصیت آشنایی ضروری را دارند.

Geese Howard شخصیت منفی اصلی سری Fatal Fury است و دامنه کار های بد ایشان تنها به این سری ختم نمی‌شود، حتی ایشان را با اسم یک شخصیت شرور در سری Art of Fighting نیز دیده ایم. Geese Howard با اسم یکی از اصلی ترین شخصیت های جهان SNK، ایشان در بازی های The King of Fighters نیز در نقش های مختلف بنمایش درآمده است. نکته جالب این جا است که ایشان در سری Fatal Fury و با استناد به جریان آن، مرده است (در بازی انتهای بازی Real Bout Fatal Fury کشته می‌شود). در چنین شرایطی ست که که در طرف دیگر، ایشان در سری The King of Fighters زنده است و در تازه ترین ورژن این سری که The King of Fighters XIV اسم داشت، ایفای نقش کرد.

شخصیت Geese Howard در فصل زمستان پیش رو به جمع شخصیت های بازی Tekken 7 می‌پیوندد تا در آن دنیا نیز نقش و حضوری داشته باشد. حضور ایشان در این سری پرطرفدار در حالی است که به توجه به موتور گرافیکی Unreal Engine 4، بسیار واقع گرایانه تر به ذهن خطور میکند. غیر از این اعلام، تریلر تازه ای نیز از Tekken 7 به همین مناسبت پخش شده است که میتوانید آن را در پایین تماشا و دانلود نمایید. عنوان Tekken 7 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در معرض است.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

شما میتوانید از اینجا، فایل تصویری مقایسه گرافیکی بازی بین کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و رایانه های شخصی را ببینید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید از اینجا به فهرست نمرات بازی، از اینجا به سیستم ضروری بازی و از اینجا، به خیر «نظر تولیدکننده‌ی Tekken 7 در خصوص احتمال توزیع این بازی برای نینتندو سوییچ» دسترسی داشته باشید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع