دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تاریخ انتشار نسخه اصلی Marvel Heroes Omega مشخص شد

تاریخ انتشار ورژن اصلی Marvel Heroes Omega به طور رسمی معلوم شد

همان شکلی که که بسیاری از باز‌ی‌بازان می‌دانند، ورژن بتای عنوان Marvel Heroes Omega مدتی قبل برای مصرف کنندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در معرض قرار گرفت و حال، تاریخ انتشار ورژن اصلی بازی برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان واضح شده است.

Marvel Heroes Omega که ده ها قهرمان دوست داشتنی و پرطرفدار را از جهان کامیک‌های مارول گرد هم می‌آورد، در سبک نقش آفرینی آنلاین است و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با بهره برداری از قهرمانان مشهور و پرطرفدار جهان کامیک های مارول، به مبارزه با یکدیگر بپردازند و سرگرم شوند.

Gazillion Entertainment اخیرا اعلام کرده که بازی Marvel Heroes Omega که ورژن کنسولی بازی پرطرفدار و همه گیر Marvel Heroes است در تاریخ ۳۰ ژوئن سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان پخش خواهد شد. این بازی قبل از این در معرض بازی‌بازان رایانه های شخصی بود و بطور کلی رایگان در معرض قرار داشت. تاریخ انتشار ورژن اصلی بازی پیش از هرچیز ۲۰ ژوئن بود با اینحال تولیدکنندگان تصمیم دریافت کردند این تاریخ را ۱۰ روز به عقب ببرند و بازی را در تاریخ ۳۰ ژوئن پخش کنند.

برای افرادی که معلومات چندانی پیرامون بازی ندارند، باید بگویم که گیم‌پلی Marvel Heroes Omega ترکیبی از «نقش آفرینی آنلاین کلان» و ARPG است که با قهرمانان مارول پیش می‌رود. شخصیت هایی از تیم های Avengers ،Defenders ،Guardians of the Galaxy ،Inhumans و X-Men که گرد هم جمع شده‌‌اند. اگر بازی‌بازان قادر باشند در بازی به سطح ۶۰ (سطح آخر) برسند، مودهای تازه ای برای شخصیت های بازی آزاد می‌شود.

تولیدکنندگان قول خدمات رسانی از بازی را داده اند و این طور که واضح است، قهرمان‌ها، مود ها و محیط های تازه ای به تدریج به بازی اضافه خواهد شد. تمامی محیط های بازی در لحظه تولید می‌شوند از اینرو ارزش تکرار و بازی چند باره Marvel Heroes Omega بسیار بالا و راضی کننده است. اگر از مصرف کنندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هستید، میتوانید ورژن بتای بازی Marvel Heroes Omega را هم‌اکنون به روش رایگان دانلود کرده و تجربه کنید.

مدتی قبل به مناسبت معرفی ورژن بتای بازی، تریلر تازه ای پخش شده بود. در تریلر تازه پخش شده از بازی، قادر ایم شخصیت های بسیاری که بازی‌باز می‌تواند در بازی در نقش آن‌ها قرار بگیرد را مشاهده کنیم؛ از Iron Man و Hulk گرفته تا Wolverine و Star-Lord، همه و همه قابل بازی هستند و بازی‌باز می بایست از بین آن‌ ها انتخاب کند. در این تریلر به علاوه از طرف دیگر می‌توانیم به خوبی بخش شخصی سازی بازی، بازی آنلاین، مساله ها، آزمون های قهرمانی و دیگر قسمت های Marvel Heroes Omega باشیم.

عنوان Marvel Heroes هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه های شخصی در معرض است و در چنین شرایطی ست که که ورژن های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی در تاریخ ۳۰ ژوئن سال جاری پخش می‌شوند.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع