دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ Troll and I مشخص شد | به‌روزرسانی جدید برای کنسول‌ها

تاریخ انتشار ورژن نینتندو سوییچ Troll and I معلوم شد | آپدیت تازه برای کنسول‌ها

اخیرا، استودیوی  Spiral House و کمپانی Maximum Games با اسم تولید کننده و ناشر بازی Troll and I تاریخ انتشار ورژن نینتندو سوییچ بازی خود را اعلام کردند. آن‌ ها به علاوه از طرف دیگر از معرفی یک آپدیت تازه برای ورژن های کنسولی بازی خبر دادند.

با استناد به اعلام تولیدکنندگان بازی، عنوان Troll and I در تاریخ ۱۵ ماه آگست سال ۲۰۱۵ برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ توزیع خواهد شد و با استناد به اطلاعاتی که به دست آوردیم، ۲۹٫۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. با پخش کنسول های تازه، تولیدکنندگان و ناشران مختلف علاقه خود را برای انتشار بازی‌هایشان برروی آن پلتفرم اعلام می‌کنند. این مسئله نه تنها می‌تواند از لحاظ مالی و سودآوری به نفع آن تولید کننده و ناشر باشد، حتی با خلاقانه بودن و دارای اختلاف بودن کنسول، راه های تازه و منحصر به فردی نیز ایجاد می‌شود. مطمئنا تازه ترین کنسول شرکن نینتندو، یعنی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ، با فرضیه ها و دیزاین های منحصر به فردی ساخته شده است و بر خلاف کنسول Wii U، آمده تا راه موفقیت را بدون توقف بپیماید.

غیر از این، استودیوی Spiral House اطلاع داد که یک آپدیت تازه و با این وجود بزرگ برای ورژن های کنسولی و رایانه های شخصی بازی Troll and I در راه است که در ۲۱ ماه جولای (ماه جاری) توزیع خواهد شد. این آپدیت شامل موارد نقشه کوچک، تنظیمات درجه سختی بازی، چک پوینت های تازه، بالا رفتن سرعت تولید و ساز در بازی، بخش آموزشی، راهنمایی متنی و منابع تازه ای است. این تفاوت در ورژن سوییچ تمام و کمال قرار خواهند گرفت و مصرف کنندگان این کنسول ترکیبی قادر اند در لحظه معرفی بازی، بازی را تمام و کمال داشته باشند.

ورژن نینتندو سوییچ بازی Troll and I در ماه فوریه سال جاری معرفی و روی توانایی تقسیم صفحه در بازی (که در ورژن های دیگر آن نیز پیدا می‌شود)، مانور فراوانی داده شد. برای افرادی که با این بازی آشنایی ندارند باید بگویم که عنوان Troll and I یک بازی اکشن الهام گرفته از Norse folklore است. دو شخصیت اصلی بازی، Otto و Troll اسم دارند و باید در جنگل های اسکاندیناوی، راه خود را از میان دشمنان مختلف باز کنند. مکانیک اصلی بازی سوییچ کردن بین این دو شخصیت است و هر لحظه که ضروری باشد، می‌توان شخصیت را عوض کرد.

عنوان Troll and I پیش از هرچیز در ۲۱ ماه مارچ سال جاری برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی پخش شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع