دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تاریخ آغاز بتای محدود Marvel Heroes Omega برای پلی‌استیشن ۴ اعلام شد

تاریخ شروع بتای محدود Marvel Heroes Omega برای PS4 اعلام شد

ابتدا ماه جاری، Gazillion Entertainment اعلام کرده بود که اسپین‌آفی از Marvel Heroes 2016 با عنوان Marvel Heroes Omega، در انتهای ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی می‌گردد.

غیر از این، Gazillion خبر از تدارک یک بتای محدود در آتی‌ای نزدیک داده بود که اکنون تاریخ شروع آن واضح شده است. با استناد به صحبت این تولیدکننده، بتای محدود Marvel Heroes Omega در ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت)، برای مصرف کنندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ شروع می‌شود. ولی باید گفت، مالکین ایکس‌باکس وان باید کمی بیشتر صبر کنند.

برای کسب دسترسی به بتای محدود Marvel Heroes Omega، باید یک Founder Pack از پلی‌استیشن استور یا وب‌سایت رسمی بازی تهیه کنید. به علاوه از طرف دیگر اگر مشترک پلی‌استیشن پلاس باشید و در بتا کمپانی کنید، از مزایای خوبی مانند لباس Dardevil و تخفیفاتی در خریدهای داخل بازی و… دارا می‌شوید.

Marvel Heroes هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در معرض قرار دارد، با اینحال هنوز تاریخ توزیع دقیق Marvel Heroes Omega برای کنسول‌های نسل هشتم واضح نشده است.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع