دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تخفیفات جدید شبکه پلی‌استیشن در دسترس قرار گرفتند

تخفیفات تازه شبکه پلی‌استیشن در معرض قرار دریافت کردند

تخفیفات تازه شبکه پلی‌استیشن برای آخر هفته در معرض قرار دریافت کردند که طی آن، عناوین متعددی از پلی‌استیشن ۴، ۳ و ویتا شامل تخفیف شده اند. با این وجود تمرکز این سری تخفیفات بر عناوین هم کاری چندنفره (کوآپ) است.

از لحاظ تعداد عناوین شامل تخفیف، عناوبن پلی‌استیشن ۴ با اختلاف از دو پلتفرم دیگر دست پیشی گرفته اند که با این وجود نیازی هم به اشتراک پلاس ندارند. از عناوین قابل توجه برای این کنسول می‌توان به Resident Evil 5 و ۶ هر یک به هزینه ۸ دلار، Sportsfriends به هزینه ۴.۴۹ دلار و Helldivers: Ultimate Edition به هزینه ۱۶ دلار اشاره نمود. تعدادی دیگر از تخفیفات ویژه پلی‌استیشن ۴ را میتوانید پیشتر مشاهده نمایید.

  • ۷ Days to Die — $۱۰.۴۹
  • The Jackbox Party Pack Trilogy — $۲۴
  • Marvel Ultimate Alliance 1 and 2 — $۱۶ each
  • Nidhogg — $۵
  • Tropico 5 — $۹
  • Videoball — $۲

اگر بخواهیم نگاهی نیز بر تخفیفات پلی‌استیشن ۳ داشته باشیم، می‌توانیم دو ورژن اول Borderlands هر یک به هزینه ۴ دلار، Sportsfriends به هزینه ۴.۴۹ دلار و Guilty Gear Xrd Sign به هزینه ۱۲ دلار را اسم ببریم. با اینحال وانگهی از سمت دیگر، انتخاب‌ها برای کنسول پلی‌استیشن ویتا بسیار محدود هستند. برای این کنسول می‌توان Helldivers به هزینه ۱۶ دلار، Nidhogg به هزینه ۵ دلار و Earth Defense Force 2 به هزینه ۶ دلار قابل خرید هستند.

این تخفیفات شروع شده اند و تا ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۵ تیر به وقت تهران ادامه خواهند داشت. لیست کامل تخفیفات را نیز میتوانید از این لینک مشاهده نمایید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع