دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تخفیفات این هفته فروشگاه پلی استیشن

تخفیف های در هفته جاری فروشگاه پلی استیشن

تخفیفات در هفته جاری فروشگاه پلی استیشن شروع شد و بیشتر قابل توجه علاقه مندان فوتبال است!

شما تا ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) فرصت دارید که دو بازی Fifa 17 و Pro soccer evolution 2017 را با ۶۰ درصد تخفیف برای پلی استیشن ۴ و ۳ تهیه کنید. بازی Fifa 17 در دو ورژن Standard Edition با هزینه ۱۶ دلار و Deluxe Edition با هزینه ۲۴ دلار برای دو کنسول در معرض است و Pro soccer 2017 با هزینه ۲۰ دلار برای پلی استیشن ۴ و ۱۴ دلار برای پلی استیشن ۳ قابل خرید می باشد.
به علاوه از طرف دیگر اگر شما فوتبالی نیستید. بازی های تخفیف خورده‌‎‌‍‌ دیگری در فروشگاه پلی استیشن موجود هستند که شامل چند بازی پی اس ویتا می باشند. بازی هایی مانند Dex، Claire: Extendedcut، Skylight Freerange 2: Gachduine و عناوین دیگر که قادر اید لیست کامل را از اینجا مشاهده و دریافت کنید.
ولی باید گفت مشترکین پلاس می توانند وقت خود با بازی های رایگان این ماه نیز پر کنند. بازی هایی نظر Killing Floor 2 و Life is Strange برای پلی استیشن ۴ و یا به خاطر توانایی Cross-Buy دو بازی Neon Chrome و Spy Chameleon را مشترکن برروی این کنسول یا ویتا دریافت کنند. به علاوه از طرف دیگر دو بازی WRC5: World Rally Champion و Abyss Odyssey برای دارنگان پلی استیشن ۳ در معرض است. مشترکین پلاس می توانند تمامی این عناوین را تا ۳ جولای (۱۲ تیر) به طرز رایگان دریافت و بازی کنند.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع