دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تریلر جدیدی از بخش زامبی Call of Duty:WW II لو رفت

تریلر تازه ای از بخش زامبی Call of Duty:WW II لو رفت

تریلری از حالت “Nazi Zombie” بازی Call of Duty: WW II افشا شد.

اخیرا ویدئویی، مرتبط به بخش زامبی عنوان Call of Duty: WW II به بیرون درز کرده است. این ویدئو به وسیله یکی از مصرف کنندگان یوتیوب به اسم Glitching Queen پخش شده است و صحنه‌هایی از دیزاین وحشتناک زامبی‌ها و بخش‌هایی از گیم‌پلی در راهروها و دیگر مکان‌هایی که بازیکنان باید به مبارزه با زامبی ها بپردازند را شامل می‌شود.

این تریلر دو دقیقه‌ای، حالت “Army of the Dead” را به نمایش می‌گذارد و ما را با اتمسفر سیاه بازی آشنا می‌کند و با این وجود کارش را با دیالوگی مشهور منسوب به “رایش سوم” تکمیل می‌کند.

در بیشتر بخش‌‌های این تریلر از نمایش المان‌های گیم‌پلی، دوردستی شده است؛ ولی باید گفت می‌توان برخی از مکان‌هایی که در قسمت زامبی Call of Duty: WW II وجود دارند را مشاهده کرد. به علاوه از طرف دیگر چندین عدد از انواع زامبی‌های موجود در بازی نیز در این تریلر قابل دیدن‌اند. از زامبی‌های معمولی گرفته تا زامبی‌هایی که با تمام سرعت به سوی بازیکنان هجوم می‌آورند. از دیگر نوع زامبی‌ها، می‌توان به زامبی‌های در حال سوختن اشاره نمود که به نظر نمی‌آید در اثر اشتعال از بین بروند، با اینحال دلنشین‌ترین نوع زامبی، حضور کوتاهی در انتهای این تریلر دارد. این نوع زامبی با قد و قواره‌ای در حد هالک، یقینا بلای جان بازیکنان خواهند بود. هنوز واضح نیست که آیا این نوع زامبی‌ها نوعی غول آخر (Boss) به حساب می‌آیند یا نه.

شما میتوانید در قسمت پایین، این تریلر درز کرده را ببینید. تولید کننده‌های Call of Duty: WW II بعد از لو رفتن این تریلر شدیدا تاکید کرده‌اند که این تریلر، ورژن‌ی ناقصی از تریلر رسمی بازی است. با این تفاسیر به ذهن خطور میکند در تریلر رسمی بازی، بیننده صحنه‌های بیشتری از گیم‌پلی باشیم.

مایکل کوندری (Michael Condry) یکی از مدیران استودیوی Sledgehammer از علاقه مندان بازی درخواست کرده است که از مشاهده‌ی این تریلر، امتناع کنند.

ما به سختی در حال تلاش هستیم تا کار تولید تریلر “Nazi Zombies” را به اتمام برسانیم. لطفا به کار ما احترام بگذارید و از تماشای تریلر درز کرده، خودداری کنید.

همزمان با اینکه هنوز واضح نیست، به چه نحو این تریلر از استودیوی Sledgehammer به بیرون درز کرده است، این استودیو ضمن اظهار تاسف از رخداد این موضوع، در خبرها منتشر کرده است که برخورد ابتدایی‌ی علاقه مندان درمقایسه با این تریلر، مثبت بوده است.

لو رفتن این تریلر به دلخواه ما نبوده، با اینحال بدانید که ما از خدمات رسانی‌های شما خوشحالیم. ما حدودا کار تولید تریلر “Nazi Zombie” را به اتمام رسانده‌ایم. خود را تکمیل کنید، از آنجاییکه ارزشش را خواهد داشت.

تاریخ رسمی انتشار تریلر ذکر شده، پنجشنبه‌ی هفته‌ی بعد، یعنی ۲۰ جولای (۲۹ تیر) و در جریان کنفرانس Comic Con سن‌دیگو خواهد بود.

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

این بازی در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پخش خواهد شد. در تازه ترین اخبار پخش شده از این بازی، واضح شده است که Call of Duty: WW II برای کنسول نینتندو سوئیچ، معرفی نخواهد شد. برای آگاهی از مزایای پیش‌خرید این بازی به این لینک مراجعه فرمایید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع