دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تشکر کوجیما از کونامی: آن‌ها به من فرصت دادند تا بازی‌هایی که دوست داشتم را بسازم

تشکر کوجیما از کونامی: آن‌ها به من فرصت دادند تا بازی‌هایی که دوست داشتم را بسازم

هیدئو کوجیما در بروزترین اظهار نظرش از کونامی بابت اختیاراتی که به ایشان داده بودند تشکر کرده و اعتقاد دارد که کونامی ایشان را به فردی که اکنون هست، مبدل کرده است.

جدایی کوجیما از کونامی تلخ، جنجالی، چالشی و برای خیلی‌ها نا‌امیدکننده بود با اینحال به ذهن خطور میکند خود کوجیما در این خصوص احساس بدی ندارد. در گفتگو با Toyokeizai، کوجیما بابت فرصت‌هایی که کونامی در دست ایشان گذاشته بود، از آن‌ها قدردانی کرد:

من از کونامی ممنوم چرا که آن‌ها در بیشتر مواقع به من اجازه می‌دادند تا کاری که مد نظرم بود را انجام بدهم. من بر روی نظراتم بافشاری نمی‌کردم. به آن‌ها نمی‌گفتم که شما باید به طریق دلخواه من رفتار کنید. من درخواست‌هایم را برای آن‌ها ارسال می‌کردم و آن‌ها نیز تایید می‌کردند. شیوه ما از ابتدا تا انتها به همین شکل بود. بدین جهت من توانستم به فردی که امروز هستم، مبدل شوم.

کوجیما از سال ۱۹۸۶ تا سال ۲۰۱۵ با کونامی هم کاری کرد و اثرات به‌یادماندنی فراوانی را از خود بجا گذاشت و با شرایطی که کوجیما بیان می کند، این هم کاری ۲۹ ساله ایشان را به فرد مهمی که امروز هست، مبدل کرده است. با این وجود که هر دو طرف این جدایی به مسیر خود ادامه داده‌اند و کوجیما با هم کاری سونی در حال تولید عنوان Death Stranding است و کونامی نیز به مرور لحظه با معرفی بازی Super Bomberman R به صنعت بازی‌سازی باز می‌گردد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع