دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

جزئیات به‌روزرسانی بازی Citadel: Forged With Fire مشخص شد

جزئیات آپدیت بازی Citadel: Forged With Fire معلوم شد

استودیوی Blue Isle، یک استودیوی مستقل است که تا این لحظه عناوین خوش نامی مانند Slender: The Arrival و Valley را ساخته است. بعد از انتشار بازی تازه آن ها که با اسم Citadel: Forged With Fire شهرت دارد و به نظر برنامه های بسیاری برای موفقیت آن می باشد، حال واضح شده که یک آپدیت محتوا برای بازی در راه است.

کمتر از یک هفته از انتشار بازی Citadel: Forged With Fire برروی خدمات دسترسی زودهنگام شبکه استیم می‌گذرد که استودیوی تولید کننده بازی، یعنی استودیوی Blue Isle، آپدیت تازه ای را برای محتوای بازی معرفی کرده و نشان می‌دهد که برنامه های خوب و بسیاری برای بازی مقرر کرده شده است.

اول از همه، ۵ دستور تولید تازه به بازی اضافه می‌شود که در همان ابتدای بازی در دست بازی‌باز قرار می‌گیرد و با نیت با تجربه ساختن بازی‌بازان تازه تر مقرر کرده شده است. دومین مورد مهم در آپدیت، زره آهنی است که به همان شیوه زره های پیشین (تولید و ساز)، باز می‌شود و در معرض قرار می‌گیرد. در آخر، یک اسلحه تازه به اسم Bear Claw Gauntlet در بازی جای گرفته خواهد شد که اینطور که گفته شده، یک اسلحه بربری برای شکار است.

غیر از مواردی که به آن ها اشاره شد، یک سری تفاوت و رفع باگ نیز در آپدیت Citadel: Forged With Fire مقرر کرده شده است. شما میتوانید فهرست کامل تفاوت و اضافات این آپدیت را در پایین بخوانید:

 • رفع کرش‌های گوناگون
 • ارتقاء کارایی عده ای از سرورها
 • اسلحه Bear Claw Gauntlet به بازی اضافه می‌شود
 • زره آهنی به بازی اضافه می‌شود
 • دستور ban برای ادمین‌های سرور هم‌اکنون به خوبی کار می‌کند
 • عوض کردن معجون ها، تاثیر خودشان را به رایگان از دست نمی‌دهند
 • امتیاز تجربه PVP از نو به تعادل رسیده تا همه به یک اندازه سود ببرند
 • ساختار HP گسترش یافته است
 • تاج و تخت ها در عرض ۱۰ روز گرفته می‌شوند مگر این که آن ها را جانشین کرده یا درست کنید
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های چوب در عرض ۵ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های سنگ در عرض ۱۰ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، تکه های تزیین، در عرض ۲۴ ساعت گرفته می‌شوند
 • در صورت رها شدن تاج و تخت، جادو و ساختار های تزیین در عرض ۵ ساعت گرفته می‌شوند

Citadel: Forged With Fire این طور که گفته شده، عنوانی بسیار بزرگ و آزادانه است و بازی‌بازان در آن قادر اند با دیوهایی غل پیکر مانند ارک ها و اژدهایان به مبارزه بپردازند و با جادو در تمامی جهان بازی سفر کنند. این بازی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا قلعه ها و خانه های ویژه خود را بسازند؛ جایی که آن ها قادر اند پرچم ویژه به خود را داشته باشند، سلسه مراتب درست کنند و بر ضد اقوام و قلعه های دیگر، به نبرد بپردازند. Citadel: Forged With Fire به علاوه از طرف دیگر این امکان را به بازی‌بازان می‌دهد تا شخصیت خود را شخصی سازی کنند و قلعه خود را آن طور که دوست دارند بسازند؛ در چنین شرایطی ست که که آن‌ها قادر اند با «سیستم تخریب پویا» بازی، قلعه های دشمنان را در آن واحد نابود سازند.

Alex Tintor، مدیر استودیوی Blue Isle در باب بازی Citadel: Forged With Fire و معرفی آن برای خدمات دسترسی زودهنگام استیم این‌گونه شرح می‌دهد:

Citadel برای ما بطور کلی یک سبک تازه است. بزرگترین هدف ما در باب این عنوان، کار نزدیک با طرفدارانمان است تا یک بازی سندباکس فانتزی فوق‌العاده را برای بازی آنلاین با دوستان ایجاد کنیم. این برنامه، نتیجه عشق و علاقه است و ما خرسند هستیم که آن را در این تابستان برای خدمات دسترسی زودهنگام معرفی کنیم.

عنوان Citadel: Forged in Fire هم‌اکنون در خدمات دسترسی زودهنگام شبکه استیم در معرض است. به مناسبت معرفی آپدیت بازی، ۲۰ درصد تخفیف شامل حال آن شده است و هزینه بازی را از ۲۴٫۹۹ به ۱۹٫۹۹ دلار کاهش داده است. ورژن های کنسولی بازی Citadel: Forged With Fire هم‌اکنون در دست تولید قرار دارد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع