دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

جزئیات جدیدی از کلاس‌های Officer و Specialist در Star Wars Battlefront 2 منتشر شدند

جزئیات تازه ای از کلاس‌های Officer و Specialist در Star Wars Battlefront 2 پخش شدند

الکترونیک‌آرتز و دایس (DICE) معلومات تازه ای از بخش چند نفره‌ی Star Wars Battlefront و به‌خصوص کلاس‌های Officer و Specialist به اشتراک قرار داده‌اند.

دایس کلاس Officer را به نوعی شخصی مهم و بنیادی توصیف کرده است که تیم‌هایش را همراه با هم نگه می‌دارد. این کلاس نقش خدمات رسانی دارد، دلیل تقویت تیم می‌شود و کنترل نبردها را نیز بر عهده دارد. به علاوه از طرف دیگر Blaster Turrets و Battle Command Fortitude از بین توانایی‌های Star Card، در دست به کلاس Officer هستند. توانایی اول که اشعه‌ی بلستر است و توانایی دوم هم عملکرد یاران مجاورتان را افزایش می‌بخشد.

کلاس Specialist در مخفی‌کاری مهارت دارد و وظیفه‌ی آن، تیراندازی با تک‌تیرانداز از راه دور و قرار دادن تله برای تیم حریف است. از بین توانایی‌های Star Card نیز Trip Mine و Infiltration Replenish به این کلاس اختصاص دارند. مورد اول از نامش واضح است که نوعی تله بوده و مورد دوم، موقعیت دشمنان را در اسکنرتان (Scanner) نشان می‌دهد.

از بروزترین و جدی ترین اخبار Star Wars Battlefront 2، می‌توان به انتشار تریلر تازه ای همراه با صحبت‌های تولیدکنندگان و واضح شدن تاریخ اجرا بتای عمومی آن اشاره نمود. به علاوه از طرف دیگر چندی قبلً الکترونیک‌آرتز ادعا داشته است که تولیدکنندگان Battlefront 2 ترسی از رقابت با Destiny 2 و Call of Duty: WW2 ندارند و به علاوه از طرف دیگرً، مدیر کل لوکاس فیلم (Luasfilm)، توزیع بخش تک‌نفره‌ی این بازی را کاری مساله‌برانگیز خوانده است. 

در آخر، ضروری به ذکر است که Star Wars Battlefront 2 در ۱۷ نوامبر مصادف با ۲۶ آبان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی می‌شود.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع