دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

جهان بازی Assassin’s Creed: Origins به بزرگی نقشه نسخه Black Flag این سری خواهد بود

جهان بازی Assassin’s Creed: Origins به بزرگی نقشه ورژن Black Flag این سری می باشد

با شرایطی که پیش‌بینی می‌شد و اخبار غیر موثق پخش شده حکایت داشتند، ورژن تازه سری پرطرفدار Assassin’s Creed با اسم Assassin’s Creed: Origins در جریان کنفرانس E3 2017 از جانب کمپانی یوبی‌سافت معرفی و معرفی گردید و بیننده انتشار عکس ها، تریلرها و جزئیات فراوانی از گیم‌پلی این ورژن دارای اختلاف بودیم. با اینحال اخیرا این تولیدکننده فرانسوی جزئیاتی از نقشه این بازی و اندازه آن پخش کرده است.

سری حماسی Assassin’s Creed از سنت معرفی سالیانه خود دور شده است تا بیننده اعمال مکانیک‌ها و فرضیه‌های تازه در آن باشیم. از آنجایی که بروزترین قسمت این سری که با اسم Origins شهرت دارد و یک عنوان جهان باز است، بی‌شک دانستن اطلاعاتی از بزرگی و اندازه آن خالی از لطف نیست.

اولیور گِد (Olivier Ged) یکی از پیشرفت‌دهندگان این بازی در گفتگو با وب‌سایت Xboxygen اطلاع داد که نقشه بازی Assassin’s Creed: Origins به بزرگی چیزی است که در بازی Black Flag دیدیم؛ منتها اقیانوس ورژن چهارم این سری کارکرد خود را به خشکی داده است.

امروزه نقشه بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag به دلیل بزرگی، جزئیات زیاد، تنوع و محیط‌های باورنکردنی و غریب خود در یاد علاقه مندان این سری پرطرفدار مانده است. در چنین موقعیتی باید ببینیم که آیا کمپانی یوبی‌سافت می‌تواند فرضیه‌های متفاوتی را در بروزترین قسمت این سری در مقایسه با ورژن Black Flag پیاده کند و از تکرار آن جلوگیری کند یا نه. با این وجود این مهم با استناد به خلاقیت‌های مقرر کرده شده برای Assassin’s Creed: Origins از نمونه حضور حیوانات وحشی و سبک نوردی بیشتری از لحاظ توزیع اهداف تا حدودی قابل دستیابی است.

بازی Assassin’s Creed: Origins حاوی یک سیستم مبارزه بطور کلیً تازه است که به خاطر هوش مصنوعی تازه دشمنان، آن‌ها دیگر به روش مکرر و مستقیم به شما حمله نخواهند کرد و شبیه به یک نبرد حقیقی از عنصر های مختلف از نمونه محیط بازی سود خواهند برد. این عنوان شامل عنصر های بازی‌های نقش‌آفرینی نیز می‌شود و از محیطی با دیزاین دارای اختلاف و چشم‌نواز سود می‌برد و بیننده حضور حیواناتی از نمونه شیرهای درنده خواهیم بود که کار را برای بازیکنان سخت خواهند کرد. به علاوه از طرف دیگر با شرایطی که از تریلرهای این بازی پیداست، بازیکنان قادر اند ضمن بهره برداری از اسب‌ها از شترها نیز جهت حمل و نقل خود بهره ببرند.

بازی Assassin’s Creed: Origins برنامه ریزی شده است که در تاریخ جمعه ۵ آبان ماه (۲۷ اکتبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی معرفی و پخش گردد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، مدتی قبل معلوم شد که این بازی همراه با دیگر ساخته کمپانی یوبی‌سافت یعنی Far Cry 5 از خصوصیت نقشه کوچک (Mini-Map) محروم خواهند بود. به علاوه از طرف دیگر معلوم شد که این عنوان حاوی چند شخصیت قابل بازی خواهد بود. وانگهی بیان گردید که Assassin’s Creed: Origins با رزولوشن ۴K حقیقی بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اجرا نمی‌شود. پیشتر از این نشانی میتوانید بروزترین ویدئو از گیم‌پلی این بازی که مرتبط به بخش مخفی‌کاری آن است را ببینید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع