دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

شایعه: عنوان Red Dead Redemption 2 آوریل ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد

خبر تایید نشده: عنوان Red Dead Redemption 2 آوریل ۲۰۱۸ توزیع خواهد شد

با استناد به گزارش پخش شده بر روی وبسایت‌ها، عده ای از عمده فروشان بزرگ غیر آمریکایی چندی قبل تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 را در نوار پایگاه‌های داده‌های خود تغییر داده‌اند.

تعداد فراوانی از بازی‌ها بوده‌اند که خبر تولید قبل از معرفی رسمی  و چندین عدد از معلومات آنان به وسیله جامعه‌ای از علاقه مندان لو داده شده‌اند از ورژن‌ی تازه God of War گرفته تا The Last of Us 2 و یا حتی Super Mario Odyssey و Pokémon برای کنسول نینتندو سوییچ با اینحال ولی باید گفت برنامه‌ای می باشد که از لحظه معرفی تا به الان توجه همه را به خود جلب کرده و در بالای لیست “بیشترین خواهان” قرار گرفته است. ما در اینجا به بازی Red Dead Redemption 2 اشاره داریم که دنباله‌ی عنوان پرطرفدار وسترن Rockstar Games می‌باشد، همان کمپانی که به سری Grand Theft Auto جان داد.

به طرز واضح، با استناد به اعلان فروشندگان مربوطه، بازی در ۳ آوریل ۲۰۱۸ در معرض خواهد بود. چندین عدد از مصرف کنندگان که این عنوان Rockstar Games را پیش خرید کرده‌اند در یک فروش تکی به طرز نامعلومی تغییر تاریخ انتشار آن را مشاهده کرده‌اند که به ۳ آوریل اشاره دارد.

ما می‌دانیم که بازی در بهار امسال در معرض خواهد بود، ولی باید گفت پیشرفت دهندگان بازی هنوز هیچگونه معلومات دقیقی را از تاریخ انتشار آن واضح نکرده‌اند. و برای واضح شدن آن باید تا تایید رسمی پیشرفت دهنده و یا ناشر این بازی منتظر ماند.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع