دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

در این ماه از بخش زامبی Call of Duty: World War 2 رونمایی می‌شود

در این ماه از بخش زامبی Call of Duty: World War 2 معرفی می‌شود

یکی از پرطرفدار‌ترین قسمت‌های سری COD در سال‌های واپسین پیوسته بخش زامبی آن بوده است و Call of Duty WW2 نیز بخشی به اسم “زامبی‌های نازی” خواهد داشت. از طرف دیگر حساب کاربری Call of Duty در نشریات اجتماعی تاریخ دقیق معرفی این بخش را بهمراه مقداری معلومات از ساختار گیم پلی آن پخش کرد.

استودیو Sledgehammer در تاریخ ۲۰ جولای در مراسم کمیک کان سن دیگو، از بخش زامبی معرفی خواهد نمود. به صحبت Sledgehammer بخش زامبی این ورژن را می‌توان یک نمونه پیچیده‌تر از سری‌های قبلی شمرد. تصویر پخش شده از بخش زامبی (تصویر پست) نیز مطمئنا اختلاف‌های آشکاری با نمونه زامبی‌هایی که در سری‌های قبلی دیده‌ایم، دارد. به ذهن خطور می کند Sledgehammer درحال اعمال تغییراتی تازه در آن بخش است.

مثل قسمت مولتی پلیر سری Call of Duty، این بخش نیز از یک فرمول ویژه پیروی می‌کند. و مطمئنا اکتیویژن این را می‌داند که تغییر بسیار گیم پلی قسمت‌های مولتی پلیر و زامبی این سری امکان دارد برای علاقه مندان ناخوشایند باشد.

بازی Call of Duty WW2 ساخته استودیو Sledgehammer Games و ناشر آن کمپانی اکتیویژن در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی پخش خواهد شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع