دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

دیویدکیج: Detroit: Become Human تنها یک بازی ویدئویی است

دیویدکیج: Detroit: Become Human تنها یک بازی ویدئویی است

صحبت‌های آقای دیوید کیج در باب عنوان Detroit: Become Human و ارزش درک بازیکنان در تجربه بازی.

دیوید کیج (David Cage) خالق عناوین چالشی و بشدت جریان محور و انتخاب محور است. موسس استودیوی فرانسوی Quantic Dream با عناوینی از قبیل: Heavy Rain، Fahrenheit، Omikron: The Nomad Soul و Beyond: Two Souls شهرت دارد. برنامه در دست تولید وی، عنوان انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بنام Detroit: Become Human، که برنامه ریزی شده است در سال ۲۰۱۸ پخش شود. این عنوان برروی موضوعات احساسی دست قرار داده و آقای کیج در گفتگو با شماره ۱۳۹ مجله پلی‌استیشن اروپا، پیرامون این مثال صحبت کرده است.

وقتی که با چنین موضوعاتی مانند ‘خشونت’ سر و کار داریم، من تنها می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که در عنوان Detroit: Become Human هیچ ابهامی برای بازیکن ایجاد نشود، و همه چیز بطور کلی واضح و بی‌پرده بیان شود.

اگر بخواهم روراست باشم باید بگویم که، ما دو صحنه را از بازی حذف کردیم، چون احساس می‌کردم امکان دارد معنی آن اشتباه برداشت شود. این مسئله برای من بسیار مهم بود، چونکه باعث شد تا متوجه شوم که در Detroit: Become Human ما با چیزهای پرمعنی‌ای روبرو خواهیم شد و ضروری است تا در انتخاب‌هایتان بسیار مراقب و هوشیار باشید.

این گزینه می‌تواند برای شما علاقه مندان کمی ترسناک باشد، با اینحال وقتی که ترس شما از بین رفت با خود می‌گویید: صبر کن! این تنها یک بازی ویدئویی است، معنا و معنی دارد، مهم است، حرفی برای گفتن دارد، باید مورد ستایش قرار گیرد، باید به همه چیز به‌دقت توجه کنم…

آقای کیج در انتهای صحبت‌های خود به این نکته اشاره داشت که بالاخره عنوان Detroit: Become Human یک بازی ویدئویی، و وسیله‌ای برای سرگرمی است.

من دوست ندارم مسائل و مشکلات موجود را وارد چیزی کنم که صرفا جهت سرگرمی و گذراندن وقت است. هیچ اهمیتی ندارد که چه مقدار شور و شوق و صداقت درون آن می‌گنجانیم، این تنها یک بازی است. مسائل بسیار مهمی در اطرافمان در حال رخ دادن هستند، با اینحال ما نمی‌خواستیم که از آن‌ها سود ببریم. برروی این مسئله بحث‌ و گفتگوهای فراوانی داشتیم.

عنوان Detroit: Become Human برنامه ریزی شده است در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۸، منحصرا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شود.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع