دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

راهنمای تروفی‌ های بازی Injustice 2

راهنمای تروفی‌ های بازی Injustice 2

امکان ندارد علاقه‌مند به بازی‌های مبارزه‌ای باشید و این ایام وقت خود را صرف بازی کردن بازی Injustice 2 نکنید. بروزترین ساخته استودیو ندررلم که باز هم قهرمان‌ها و ضد قهرمان‌های جهان دی‌سی را دور یکدیگر جمع کرده تا تجربه‌ای دارای اختلاف در عرصه بازی‌های مبارزه‌ای را در دست مخاطبان خود قرار بدهد. حال در این مقاله تصمیم گرفته ایم راهنمای دریافت تروفی‌های بازی را با شما به اشتراک بگذاریم تا به سادگی قادر باشید تمامی تروفی/اچیومنت‌های بازی Injustice 2 را دریافت کنید.

معلومات کلی

  • درجه سختی تروفی‌ها: ۳ از ۱۰
  • مدت لحظه ضروری برای پلاتینیوم کردن بازی: ۵۰ ساعت (اگر سطح شخصیت‌ها را با پرداخت‌های درون برنامه بالا ببرید). ۱۰۰ ساعت (اگر با گسترش دهنده XP بازی و سطح شخصیت‌ها را بالا ببرید). بیش از ۲۰۰ ساعت (اگر در حالت عادی سطح شخصیت‌ها را بالا ببرید).
  • تروفی‌های آفلاین: ۵۳ تروفی (۵۱ تروفی برنز، یک تروفی نقره و یک تروفی طلا)
  • تروفی‌های آنلاین: ۱۰ تروفی (۹ تروفی برنز و یک تروفی پلاتینیوم)
  • تروفی‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ندارد
  • تروفی‌هایی که از گلیچ برخوردارند: تروفی‌های مروبط به جعبه‌های لوت بازی از گلیچ دارا بوده و به مطالب مطرح شده مربوطه آن‌ها توجه کنید. به علاوه از طرف دیگر تروفی‌های مرتبط به مسابقات آنلاین بازی نیز حاوی گلیچ هستند.
  • آیا درجه سختی روی تروفی‌ها تاثیر گذار است؟ خیر. میتوانید روی درجه سختی خیلی راحت تروفی‌های بازی را دریافت کنید
  • تعداد دفعات بازی کردن: یکدفعه به اتمام رساندن بخش اصلی جریان و انجام ۲۸ مبارزه Battle Simulator (با هر شخصیت یک مبارزه)

شرح تروفی: تمامی تروفی‌های بازی را به دست بیاورید

برای دریافت تروفی نابود کننده دنیا باید تمامی تروفی‌های بازی Injustice 2 را در دست بگیرید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در ساعت ۴:۳۰ یک حریف را در منقطه Memorial Station شکست دهید

برای دریافت این تروفی باید در نقشه متروپلیس و منطقه Memorial Station یک مسابقه تک نفره یا دو نفره درون شبکه‌ای را شروع کنید. برای وارد شدن به این فضای کفایت می کند در نقشه بازی دکمه مثلث کنترلر خود را فشار داده و منطقه Memorial Station را با اسم منطقه شروع بازی انتخاب کنید. حال برای دریافت این تروفی باید ساعت ۴:۳۰ صبح باشد. با این وجود نگران کننده نیست؛ به سادگی میتوانید این تروفی را دریافت کنید. ابتدا داخل تنظیمات کنسول پلی‌استیشن ۴ خود شوید. سپس از تنظیمات تنظیمات ساعت، ساعت کنسول را به ۴:۳۰ صبح تغییر داده و به بازی باز گردید. سپس می‌بایست حیرف خود را سریعا شکست دهید تا این تروفی را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در ساعت هشت بعد از ظهر در محل Empire Theatre حریف خود را شکست دهید

برای دریافت این تروفی نیز می‌بایست وارد نقشه شهر گاتام شده و محیط Empire Theatre را انتخاب کنید و مثل تروفی قبل یک بازی تک نفره یا دو نفره تدارک دیده و حریف را این دفعه در ساعت هشت بعد از ظهر شکست دهید. توجه داشته باشید که حتما ساعت کنسول را به هشت شب تغییر داده باشید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در محیط Ace O’ Clubs به وسیله گوریلا گراد سه بشکه به سوی حریف خود پرتاب کنید.

برای دریافت این تروفی در نقشه متروپلیس یک بازی تک نفره یا دو نفره را در محیط Ace O’ Clubs تدارک دیده و وقتی که در محیط مبارزه قرار گرفتید، در سمت چپ محیط سه بشکه می بینید که از روش دکمه R1 میتوانید آن‌ها را به سوی حریف خود پرتاب کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به وسیله دکتر فیت در محیط Empire Theatre سه بار رفتار Background Bounces را انجام دهید.

برای دریافت این تروفی یک مسابقه در محیط Empire Theatre تدارک دیده و به وسیله دکتر فیت حریف خود را سه بار به تابلو سینما بکوبانید. برای انجام اینکار به وسط زمین مبارزه آمده و روی حریف خود R1 بزنید تا حریف‌تان به تابلو سینما کوبیده شود.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در ۱۰ مسابقه Ranked برنده شوید.

تنها تروفی سخت بخش آنلاین که آن را میتوانید با یکی از دوستان خود به سادگی دریافت کنید. با این وجود برای دریافت آن با دوست خود باید زمانی اقدام کنید که از لحاظ تعداد، کمترین بازیکنان آنلاین باشند. وارد بخش آنلاین و مسابقات Ranked شوید. حال اگر در یک لحظه واضح شما و دوست‌تان با یکدیگر دکمه جست و جو را فشار دهید، امکان دارد در مقابل یکدیگر قرار گرفته و به بازی کردن هزینه کنید. برای اینکه بدانید چند بازی برنده شده‌اید، در پایین کارت Ranked شما تعداد بردهای‌تان نوشته شده است. اگر تصمیم گرفته اید به روش عادی این تروفی را دریافت کنید، سعی کنید با بهترین مبارز خود در بازی Injustice 2 به بازی کردن هزینه کنید.

یک نکته می باشد و آن هم این است که امکان دارد بعد از ۱۱ الی ۱۵ برد این تروفی را دریافت کنید. بدلیل آنکه تروفی‌های بخش آنلاین بازی نیازمند مسابقات بیشتری درمقایسه با چیزی که در مطالب مطرح شده‌شان آمده است، هستند.

ّInjustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۵۰ مسابقه آنلاین را برنده شوید.

برای دریافت این تروفی باید وارد بخش آنلاین و قسمت Rooms یا Player Match شوید و با سایرین به روش یک به یک به مبارزه کردن هزینه کنید. برای این کار خوب است وارد همان قسمت Rooms شوید بدلیل آنکه در اینجا میتوانید حریف خود را خودتان انتخاب کنید. با وارد شدن به این بخش دیگر بازیکنان و تعداد برد و باخت و لول‌هایشان را مشاهده خواهید کرد. بهترین کار این است که بازیکنان سطح پایین را به مساله کشیده و با یک شخصیت سطح ۲۰ با آن‌ها مسابقه دهید تا سریعا در مسابقات پیروز شده و تروفی مورد نظر را در دست بگیرید. نکته‌ی دیگری که تازه‌ واردها آن را نمی‌دانند، این است که سطح شخصیت و Gearهایی که به دست آورده‌اید، در مسابقه‌های غیر Ranked تاثیر گذار خواهند بود. از این‌رو برای غیرفعال کردن این بخش در قسمت انتخاب نقشه دکمه مربع را فشار داده و گزینه مربوطه را غیرفعال کنید. بدلیل آنکه در حالت عادی این گزینه اکتیو است.

شیوه سریع: اگر تصمیم گرفته اید با یکی از دوستان خود سریعا این تروفی را دریافت کنید، وارد بخش آنلاین و قسمت Rooms شده و یک Room بسیازید. سپس دوست خود را دعوت کرده و با یکدیگر به مسابقه دادن پرداخته و بعد از انتهای هر نبرد گزینه مسابقه مجدد را انتخاب کرده و این کار را ادامه دهید تا وقتی که تروفی را دریافت کنید. برای اینکه مشاهده نمائید چند مسابقه را برده‌اید، وارد بخش آنلاین و قسمت Hero Card شده و در قسمت Player Match 1v1 میتوانید تعداد بردهای خود را ببینید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در ۲۰۰ مسابقه آنلاین کمپانی کنید

برای دریافت این تروفی تمامی مسابقه‌های شما در قسمت آنلاین محاسبه می‌شود. مهم نیست به روش Private یا Ranked به بازی کردن پرداخته‌اید یا نه، با این وجود مهم این است که به روش آنلاین مسابقه داده باشید. بهترین راه برای این کار این است که با دوستان خود به روش Private به بازی کردن پرداخته و سریعا این تروفی را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۲۵ بار حریف خود را به قسمت دیگری از محیط بازی منتقل کنید

برخی از نقشه‌های بازی حاوی Arena Transition هستند که میتوانید برای بهره برداری از آن‌ها حریف خود را به گوشه میدان مبارزه برده و با زدن دکمه‌های چپ + X ضربه‌ای را به حریف وارد کرده و وی را وارد قسمتی دیگر از نقشه بازی بکنید. در حقیقت Arena Transition حاوی چنین مفهومی است که محیط بازی از دو قسمت جداگانه تشکیل شده است  حال این رفتار را ۲۵ بار انجام داده تا تروفی مورد نظر را دریافت کنید. نقشه‌هایی که از این توانایی دارا هستند عبارتند از:

·      Arkham Asylum

·      Atlantis

·      Gotham City

·      Kahndaq

·      Red Sun Prison

·      Metropolis

·      Brainiac’s Ship

·      Batcave

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: تازه ترین ضربه را از روش کروکدیل نقشه Slaughter Swamp به حریف وارد کنید

در نقشه Slaughter Swamp یک کروکدیل در پس عرصه می باشد که از روش دکمه R1 میتوانید با آن به حریف خود ضربه وارد کنید. حال در این فضای به مبارزه کردن پرداخته تا نوار سلامت حریف‌تان به آخر رسیده و تنها یک ضربه تا پیروزی شما فاصله مانده باشد. اگر ضربه آخر را از روش این کروکدیل به حریف خود وارد کنید، تروفی کروکدیل قاتل را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در طول یک مسابقه ۱۰ بار روی زمین بنشینید

یکی از ساده‌ترین تروفی‌های بازی Injustice 2 که برای دریافت آن تنها کفایت می کند در یک مسابقه ۱۰ بار روی زمین بنشینید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۵۰ درصد بخش داستانی را تکمیل کنید

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: بخش داستانی بازی را ۱۰۰ درصد کنید

بخش داستانی بازی Injustice 2 حاوی ۱۲ چپتر مختلف است با تمام کردن آن‌ها، این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy guide

شرح تروفی: بخش داستانی بازی را بعد از انجام تمام راه‌های جانشین به اتمام برسانید

بعد از اینکه بخش داستانی را برای بار نخست به اتمام رساندید، از تنظیمات انتخاب چپترهای بازی سر وقت رویارویی‌های خاکستری رنگ رفته و هر ۷۶ مبارزه بخش داستانی را به این شیوه به اتمام برسانید. در طول انجام مراحل بخش داستانی اصلی، بازی مبارزه‌هایی را برای شما تدارک دیده است که شما کنترل شخصیت‌های مختلف را در طول این مبارزات در دست خواهید گرفت. حال با این شیوه شما می‌تواند با شخصیت مخالف به انجام آن مبارزه‌ها هزینه کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۱۰ بار در حالت King of The Hill به خوبی رای دهید

برای دریافت این تروفی باید حالت King of The Hill را تجربه کنید. با این وجود به شکل و شمایلی دارای اختلاف‌تر که پیشتر آن را شرح خواهم داد. ابتدا وارد بخش آنلاین و Rooms شوید و به Roomهایی که برای بخش King of The Hill تعبیه شده‌اند نگاه کرده و وارد شلوغ‌ترین Room شوید (اشخاصی که این حالت را انتخاب کرده باشند، یک آیکون سبز رنگ کنار اسم‌شان مشاهده می‌شود). سپس وقتی که وارد این حالت شدید، دکمه Option و سپس گزینه AFK را انتخاب کنید تا با اسم مبارز در مقابل شاه قرار نگیرید.

این کار به شما اجازه می‌دهد در طول مبارزات با اسم تماشاگر قرار گرفته و قبل از هر مسابقه ۵ ثانیه فرصت دارید تا روی برنده شرط‌بندی کنید. در بیشتر مواقع روی شاه شرط بسته و به وی رای دهید بدلیل آنکه اکثر مواقع پیروز میدان است. ۱۰ بار به خوبی رای دهید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در حالت King of The Hill پنج بار شاه را از شاه بودن عزل کنید

این تروفی را به سادگی میتوانید با یکی از دوستان خود دریافت کنید. کفایت می کند یک Room ساخته و دوست خود را دعوت کنید. سپس وقتی که وی به Room شما وصل شد روی اسم‌اش X زده و گزینه King of The Hil را انتخاب کنید. حال شما با این کار وی را به مساله کشیده و وارد بازی می‌شوید. در مسابقات King of The Hill کسی که سمت چپ تصویر است، شاه بوده و شخصی که در سمت راست تصویر است باید برنده نبرد شود. وقتی که شخص سمت راست برنده شد، مبدل به شاه می‌شود و باز این موضوع مکررا تکرار می‌شود. حال به دلیل‌ی دوست خود به روش یکی به اشتراک میتوانید این پروسه را پنج بار انجام داده تا تروفی مربوطه را به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۲۵ اتفاق چند جهانی را تکمیل کنید.

این تروفی وقتی که انتهای هر ۲۸ شخصیت بازی را مشاهده کردید، به روش اتوماتیک در اختیارتان داده می‌شود.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۱۰۰ اتفاق چند جهانی را تکمیل کنید

برای دریافت تروفی «انجام اضافه کاری» راه‌های متفاوتی می باشد؛ برای نمونه میتوانید یک اتفاق واضح را ۱۰۰ بار تکرار کنید. برای نمونه مبارزه شبیه به‌سازی شده The Novice از درجه سختی بسیار راحت دارا بوده و تنها پنح دشمن را می بایست از در مقابل بردارید یا مشاهده انتهای تمامی شخصیت‌ها که خود ۲۸ اتفاق چند جهانی از ۱۰۰ اتفاق را به خود اختصاص می‌دهد. حال با تکرار آن‌ها میتوانید بالاخره تروفی مربوطه را در دست بگیرید. با این وجود در سیاره‌های دیگر اتفاق‌های متفاوتی نیز وجود دارند که میتوانید آن‌ها را نیز انجام دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به یک Guild اضافه شوید

در بازی Injustice 2 در حقیقت Guildها همان کلن‌ها هستند و می بایست از روش منوی اصلی بازی، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و عضو شوید. یادتان باشد اگر Guild خودتان را بسازید، این تروفی را دریافت نخواهید کرد و حتما باید به دیگر گیلدها عضو شوید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۱۰۰ جعبه مادر را باز کنید

در طول بازی Injustice 2 بینهایت جعبه دریافت خواهید کرد که با باز کردن آن‌ها تروفی «تعداد فراوانی هدیه» را دریافت خواهید کرد. از انجام اتفاقات چند جهانی گرفته تا انجام بخش داستانی و به علاوه از طرف دیگر لول‌آپ کردن که همگی به شما جعبه‌هایی را با اسم هدیه خواهند داد. به علاوه از طرف دیگر در قسمت فروشگاه بازی نیز میتوانید به ازای پرداخت ۱۰۰۰ سکه، جعبه‌های برنز را تهیه کنید.

یادتان باشد این تروفی گلیچ دارد و ممکن است در همان عدد ۱۰۰ تروفی را دریافت نکنید. خیال‌تان راحت باشد به باز کردن جعبه‌ها ادامه دهید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: تمامی سوپر حرکت‌ها را انجام دهید

هر شخصیت جهان بازی از یک سوپر حرکت دارا است. وقتی که سوپر متر شما پر شود، میتوانید با فشردن دکمه‌های L2+R2 سوپر حرکت‌ها را انجام دهید. یادتان باشد که انجام این حرکات در قسمت تمرینی بازی، به حساب نخواهد آمد و حتما باید در جریان مبارزات بازی آن‌ها را انجام دهید. به علاوه از طرف دیگر سعی کنید روی درجه سختی راحت بازی کنید تا قادر باشید به سادگی سوپر حرکت‌های خود را روی حریف اعمال کنید. بدلیل آنکه در درجه سختی‌های بالاتر امکان دفع شدن سوپر حرکت می باشد.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در نقش بین باید بتمن را از روش بمب متری و سوزان خود بکشید

یک مسابقه بین شخصیت بین و بتمن ترتیب داده و خودتان شخصیت بین باشید. سپس به بتمن آسیب رسانده تا تنها یک ضربه تا شکست وی فاصله بماند. سپس با انجام حرکت پایین – چپ – راست – X – R2 بتمن را بکشید. یادتان باشد که باید سریعا این کار را انجام دهید تا وی را از روش توانایی Meter Burn Bane Bomb شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با بلک قناری باید یکی از حریفان خود را از روش Canary Cry لول سه شکست دهید

برای انجام این کار تنها کافیست برای شکست دادن حریف خود دکمه دایره را فشار دهید. با این وجود دکمه را نگه دارید تا علامت ظاهر شده روی نمایشگر قرمز شود و سپس آن را اعمال کنید. قرمز شدن رنگ علامت این توانایی به معنای لول سه بودن Canary Cry است. یادتان باشد که پیش از هرچیز نوار سلامت حریف خود را به انتها برسانید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با زن گربه‌ای و توانایی Cat Call چیتا را شکست دهید

حرکت Cat Call یک حرکت ویژه محسوب میشود که باید آن‌ها را از روش لوت کردن جعبه‌ها به دست بیاورید. از آن‌جایی که قاعده مخصوصی در با کسب این حرکت‌ها نیست، توصیه می‌کنم حدود ۱۰۰ هزار سکه تجمیع کرده و سپس از فایل‌های ذخیره‌ای خود یک پشتیبان بگیرید (با فلش مموری این کار را انجام دهید بدلیل آنکه سیستم ابری خود کنسول امکان دارد فایل ذخیره سازی بعدی را روی فایل قبلی بدون اخطار دادن ذخیره کند). سپس تمامی پول خود را صرف خرید جعبه‌های برنز بکنید تا وقتی که این توانایی را به دست بیاورید. اگر در جریان خرج کردن تمامی سکه‌های خود این موضوع رخ نداد، فایل ذخیره سازی که از آن پشتیبان گرفته‌اید از نو بارگذاری کرده و این کار را از اول انجام دهید تا آن‌جایی که توانایی Cat Call برای شما در معرض قرار بگیرد.

به علاوه از طرف دیگر بازی حاوی خصوصیت به اسم Gear Drop Character Bias است که با رفتن به بخش تنظیمات گیم‌پلی، بخش مربوطه را اکتیو کنید تا شانس شما برای دریافت این حرکت ویژه بالا برود. با این وجود باید تعداد مبارزه‌های فراوانی را با شخصیت زن گربه‌ای انجام داده و ایشان را به پرطرفدار‌ترین شخصیت خود مبدل کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش حرکت بوسه مرگ پویزن آیوی، حریف خود را شکست دهید

برای این کار کفایت می کند مثل دیگر تروفی‌های این سبک، حریف خود را تا تازه ترین ضربه پیش برده و سپس با انجام حرکت بوسه مرگ وی را شکست دهید. برای اعمال این حرکت کفایت می کند دکمه‌های پایین – چپ – راست – مربع را سریعا فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: چیتا باید زن چشمگیر را با حرکت Meter Burn Blood Lunge شکست دهد

تنها کفایت می کند دکمه‌های چپ – راست – X – R2 را فشار دهید. با این وجود دکمه R2 را باید پشت سرهم فشار دهید تا چیتا بتواند حرکت Meter Burn Blood Lunge را انجام دهد.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با شخصیت آتروسیتوس و حرکت Meter Burn Life Drain شخصیت گرین لنترن را شکست دهید

یک مسابقه بین آتروسیتوس و گرین لنترن ترتیب داده و نوار سلامت وی را به آخر برسانید. سپس با انجام پایین – چپ – X ابتدا Life Drain را اکتیو کرده و پیشتر با فشردن پایین – پایین – R2 آن را اکتیو کرده و گرین لنترن را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با شخصیت Swamp Thing و حرکت Green Kingdom، شخصیت پویزن آیوی را شکست دهید

تنها کفایت می کند در آخر مبارزه و پر شدن نوار مرتبط به سوپر حرکت Green Kingdom، دکمه‌های L2+R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با شخصیت ددشات یک بازی را بدون اینکه حتی یک تیر را خطا بزنید، برنده شوید

این تروفی در مبارزه با هوش مصنوعی بسیار راحت قابل دریافت است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که حرکت پایین – چپ – مثلث را ۳ دفعه در طول بازی انجام دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش شخصیت رابین و حرکت Meter Burn Assassin Strike باید بتمن را شکست دهید

با فشردن دکمه‌های چپ – راست – X – R2 میتوانید حرکت مربوطه را انجام دهید با این وجود R2 را باید چندین بار پشت سر هم فشار دهید تا وارد حالت Meter Burn شوید. به علاوه از طرف دیگر توجه داشته باشید که در اینجا بتمن باید به اندازه‌ای از نوار سلامت‌اش باقی‌مانده باشد که با ضربه دوم به بعد کشته شود نه با ضربه اول.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به دلیل‌ی سوپر حرکت The Beast Below شخصیت آکوامن حریف خود را شکست دهید

تنها کفایت می کند سوپر حرکت آکوامن را در لحظه خوب روی حریف خود اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش بتمن و حرکت Cape Parry یا Cape Counter باید حریف خود را شکست دهید

تنها کفایت می کند برای شکست دادن حریف خود دکمه‌های پایین – چپ – X را وقتی که نوار سلامت حریف‌تان رو به اتمام است، فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به دلیل‌ی شخصیت برینیاک و Beta Strike باید تازه ترین ضربه را به حریف خود وارد کنید

وقتی که به تازه ترین ضربه رسیدید، دکمه دایره را فشار داده تا حرکت مورد نظر انجام شود. برای حاصل شدن شخصیت برینیاک باید یک دور بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به دلیل‌ی شخصیت کاپیتان کلد و حرکت Cryogenic Blast، تازه ترین ضربه را به فلش وارد کنید

برای این کار می‌بایست ابتدا دکمه دایره را فشار داده تا اسلحه شما کامل پاورآپ شود و سپس با فشردن دکمه‌های پایین – دایره تازه ترین ضربه را به شخصیت فلش وارد کرده و ایشان را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش سوپر حرکت شخصیت فلش باید کاپیتان کلد را شکست دهید

برای انجام سوپر حرکت Time Changer تنها کفایت می کند در لحظه مناسبت L2 + R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش حرکت Mind Control شخصیت گوریلا گراد، ضربه آخر را به فلش وارد کنید

وقتی که شخصیت فلش به انتهای نوار سلامت خود رسید، دکمه دایره را فشار داده تا کنترل ذهن گوریلا گراد اکتیو شد و سپس با فشردن دکمه‌های پایین – بالا – مثلث فلش را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش حرکت Meter Burn Mandible Strike شخصیت سوسک آبی حریف خود را شکست دهید

برای دریافت این تروفی کفایت می کند با شخصیت سوسک آبی به بازی کردن پرداخته و وقتی که حریف‌تان به انتهای نوار سلامت‌اش رسید، با فشردن دکمه‌های چپ – راست – R2 وی را شکست دهید. یادتان باشد که دکمه R2 را باید پشت سر هم فشار دهید تا Meter Burn اکتیو شود.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با شخصیت بلک آدام و حرکت Orbs of Seth باید تازه ترین ضربه را به حریف خود وارد کنید

پیش از هرچیز نوار سلامت حریف‌تان را به تازه ترین حد خود برسانید بدلیل آنکه ارب‌های بلک آدام آسیب خیلی کمی را به حریف وارد می‌کنند. سپس دایره را فشار داده تا سه ارب ظاهر شود و به سوی حریف خود دویده تا ارب‌ها به حریف مورد نظر برخورد کنند.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی:‌ از روش سایبورگ سوپر حرکت Apokolips را روی رابین اجرا کنید

مثل دیگر تروفی‌های مرتبط به سوپر حرکت شخصیت‌ها، کفایت می کند در لحظه واضح L2 + R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش فایر استورم و حرکت Meter Burn Molten Trap تازه ترین ضربه را به کاپیتان کلد وارد کنید

برای انجام این حرکت باید دکمه‌های چپ – پایین – مثلث – R2 را فشار دهد. یادتان باشد که ضربه دوم از روش این حرکت باید حریف شما را از پای در آورد. به علاوه از طرف دیگر وقتی که اولین ضربه را زدید، سپس R2 را باز فشار داده تا Meter Burn اکتیو شود.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: سوپر حرکت کماندار سبز را روی بلک قناری اجرا کرده و ایشان را شکست دهید

وقتی که نوار سلامت بلک قناری به آخر رسید سوپر حرکت Target Practice را روی وی اجرا کرده و اورا شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش سوپر حرکت گرین لنترن شخصیت آتروسیتوس را شکست دهید

در لحظه خوب و فشار دادن دکمه‌های L2 +R2 سوپر حرکت Mechanized Assault گرین لنترن را روی آتروسیتوس اعمال کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش هارلی کویین و حرکت Go Nigh Night باید جوکر را شکست دهید

برای دریافت این تروفی باید به گونه‌ای اقدام کنید که تازه ترین ضربه این حرکت، جوکر را بکشد. برای انجام حرکت Go Night Night تنها کفایت می کند دکمه‌های مثلث – راست + X – مربع + X را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش جوکر و حرکت Not So Funny Is It? تازه ترین ضربه را به شخصیت بتمن وارد کنید

در حقیقت در لحظه خوب باید سوپر حرکت جوکر را روی بتمن به نحوی وارد کنید که نوار سلامت بتمن به اتمام برسد.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش شخصیت اسکرکرو و حرکت Schizophrenia حریف خود را شکست دهید.

وقتی که نوار سلامت حریف شما به تازه ترین مقدار خود رسید، دکمه‌های پایین – چپ – راست – X را فشرده و به دلیل‌ی حرکت Schizophrenia وی را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با ۲۰ ضربه لیزر از روش سوپرگرل باید سوپرمن را شکست دهید

پیش از هرچیز در قسمت تنظیمات، مسابقه را در حالت دو راند قرار داده و سپس به مبارزه کردن هزینه کنید. از روش فشردن دکمه دایره میتوانید لیزر شلیک کنید. ۲۰ بار این کار را انجام دهید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به دلیل‌ی سوپر حرکت سوپرمن، گرین لنترن را شکست دهید

در لحظه واضح از روش فشردن دکمه L2 + R2 سوپر حرکت Final Flight را روی گرین لنترن اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش زن چشمگیر و حرکت Meter Burn Lasso of Truth حریف خود را شکست دهید

به دلیل‌ی دکمه‌های چپ – راست – مربع – R2 این حرکت را انجام داده و در انتهای حرکت گفته شده مکررا R2 را فشار داده تا Meter Burn اکتیو شود.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: دکتر فیت از روش سوپر حرکت Amulet of Anubis باید حریف خود را شکست بدهد

برای دریافت این تروفی مثل دیگر تروفی‌های شبیه به ضروری است که نوار سلامت حریف خود را به انتها رسانده و از جهت دیگر نوار سوپر حرکت خود را نیز شارژ کنید. سپس با فشردن دکمه‌های L2 + R2 سوپر حرکت دکتر فیت را روی حریف اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در طول ۱۰ ثانیه از مبارزه ضربه نخورید

یکی از ابتدایی‌ترین تروفی‌هایی که آن را دریافت خواهید کرد. برای این کار تنها کفایت می کند ۱۰ ثانیه از حریف دور بمانید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: انتهای تمامی شخصیت‌های بازی را در Battle Simulator ببینید

برای دریافت این تروفی از سیاره Battle Simulator (پایین سمت راست تصویر که این سیاره به زمین مشابهت دارد) اقدام کرده و از بین حالت‌های نردبانی، راحت‌ترین حالت ممکن را انتخاب کرده و به بازی کردن هزینه کنید. در بازی ۲۸ شخصیت می باشد که می‌بایست بازی را با آن‌ها به اتمام رسانده و انتهای همه‌ی آن‌ها را ببینید. برای اینکه مشاهده نمائید انتهای کدام یک از شخصیت‌ها را تا این لحظه مشاهده کرده‌اید، وارد بخش انتخاب شخصیت شده و سپس روی گزینه Loadout بروید. در آنجا به بخش Summary Tab رفته و معلومات ضروری را کسب کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی:‌ ۲۰۰ قطعه Gear عادی به استثنای Shaderها به دست بیاورید

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۱۰۰ قطعه Gear کمیاب به استثنای Shaderها به دست بیاورید

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۵۰ قطعه Gear عظیم به استثنای Shaderها به دست بیاورید

برای به چنگ آورد این سه تروفی باز باید سر وقت جعبه‌های لوت بازی بروید. باز هم مقدار فراوانی سکه تجمیع کنید و سر وقت خرید جعبه‌های برنز بروید. حال دلیل اینکه جعبه‌های برنز را انتخاب کردم این است که شدیدا ارزان هستند. ممکن است شانس در دست گرفتن آیتم‌های با ارزش بازی کم شود با این وجود درمقایسه با هزینه ۵۰۰۰تایی جعبه نقره‌ای و ۲۵۰۰۰تایی جعبه طلایی شدیدا می‌ارزد.

این نکته را بیاد داشته باشید که این تروفی نیز از گلیچ دارا بوده و محتمل است همان اول تروفی را دریافت نکنید. برای نمونه ممکن است بعد از دریافت کردن ۵۰ الی ۱۰۰ عدد بالاتر از هر Gear تروفی را دریافت کردید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: ۲۵۰ قطعه از Gearهای خود را بفروشید

از روش منوی اصلی بازی وارد بخش تنظیمات شخصیت‌ها شده و Inventory خود را باز کنید. سپس در قسمت آیتم‌ها با دکمه مثلث میتوانید آیتم‌های خود را علامت گذاری کرده و آن‌ها را بفروشید.  

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: پنج نبرد AI Battle Simulation را برنده شوید

برای دریافت این تروفی وارد بخش چند نفره و AI Battle Simulator شده و پنج بازی مختلف را شبیه به‌سازی کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: به سطح ۳۵ برسید

بعد از به انتهای رساندن هر نبرد XP دریافت می‌کنید. برای رسیدن به سطح ۳۵ در کمترین لحظه، بهترین راه تمام کردن کامل بخش داستانی و بازی کردن با هر ۲۸ شخصیت بازی و مشاهده انتهای هر یک است که می‌تواند راحت شما را به سطح ۳۵ برساند.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با تمامی شخصیت‌ها به تازه ترین سطح برسید

در بازی Injustice 2 هر شخصیت ۲۰ سطح دارد که برای دریافت این تروفی باید هر ۲۸ شخصیت بازی را به سطح ۲۰ برسانید. برای سریع‌تر کردن پروسه دریافت این تروفی راه‌های مخصوصی می باشد. برای نمونه به دلیل‌ی پرداخت‌های درون برنامه‌ای میتوانید لول‌آپ‌های ویژه شخصیت‌ها را تهیه کرده و سطح آن‌ها را بالا ببرید. نمونه دیگری از بخش‌هایی که می‌تواند راحت شخصیت شما را لول‌آپ کند، بخش AI Battle Simulator است. به دلیل‌ی اینکه میتوانید سرعت مبارزات شبیه به‌سازی شده را بالا ببرید، به سادگی در لحظه کمتری درمقایسه با دیگر بخش‌ها، XP دریافت کرده و شخصیت‌های خود را به تازه ترین سطح برسانید. با این بخش بدون انجام فعالیت مخصوصی در جریان سه الی چهار روز میتوانید تمامی شخصیت‌های بازی را تا سطح ۲۰ لول‌آپ کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: حریف خود در قسمت آنلاین را که ۹۰ درصد از نوار سلامتش باقی‌مانده است و شما ۱۰ درصد نوار سلامت در دست دارید، شکست دهید

این تروفی را به سادگی از روش یک Private Match میتوانید به دست بیاورید. تنها کفایت می کند یکی از دوستان خود را به بازی دعوت کرده و یک مسابقه ترتیب بدهید. سپس شرایط نوار سلامت خود و حریف را محیا کرده و ایشان را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: از روش هارلی کویین در حالت King of The Hill تازه ترین ضربه را با حرکت Double – Trouble به شاه وارد کنید

این تروفی را نیز میتوانید به کمک یکی از دوستان خود دریافت کنید. تنها کفایت می کند یک مسابقه King of The Hill با یکی از دوستان خود ترتیب داده و به مبارزه کردن هزینه کنید. وقتی که وی شاه شد، نوار سلامت‌اش را به تازه ترین حد برسانید. سپس دکمه دایره را با هارلی کویین فشار دهید تا وقتی که یک انیمیشن پخش شده و وی دو سگ را به سوی حریف بفرستد. در صورتی که این سگ‌ها قادر باشند شاه را شکست دهند، تروفی را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در نقشه Arkham Asylum به دلیل‌ی شخصیت بتمن روی تمامی تبه‌کاران گاتام رفتار Transition را انجام دهید

برای دریافت این تروفی می‌بایست با شخصیت بتمن در نقشه Arkham Asylum بازی کرده و تبه‌کاران را به کنار نمایشگر برده و مثل قبل با فشردن دکمه‌های چپ + X آن‌ها را به قسمت دوم نقشه بازی بفرستید. با این وجود ضروری نیست تمام نبرد را انجام بدهید، بعد از انجام این کار میتوانید از بازی خارج شده و با نمونه دیگری از تبه‌کاران به بازی کردن هزینه کنید. تبه‌کاران شهر گاتام عبارتند از:

·      زن گربه‌ای

·      هارلی کویین

·      جوکر

·      ددشات

·      پویزن آیوی

·      اسکرکرو

·      بین

یادتان باشد که از روش بخش تمرینی نمی‌توانید این تروفی را دریافت کنید. بهترین راه بهره برداری از مسابقه‌های دو نفره درون شبکه‌ای است.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: با تمامی شخصیت‌های منفی بازی یک مبارزه را پیروز شوید

این تروفی را در جریان تروفی «اخطار اسپویل» میتوانید به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

شرح تروفی: در نقشه Batcave با تمام المان‌های محیطی تعامل برقرار کنید

نقشه Batcave شامل دو بخش جداگانه به اسم Brother Eye و Armory است. هر بخش از یک سری المان محیطی دارا است که میتوانید با آن‌ها تعامل داشته باشید. بعد از تعامل برقرار کردن با تمامی آن‌ها تروفی مربوطه را دریافت خواهید کرد. المان‌های هر بخش عبارتند از:

Brother Eye:

·      سه لیزر در سقف

·      سه جعبه در سمت راست

·      یک Background Bounce

·      یک PC Console که در تازه ترین قسمت سمت چپ تصویر قرار دارد

Armory:

·      یک قلاب در سقف

·      یک یدک اتومبیل در سمت راست

·      دو لاستیک اتومبیل در وسط

·      یک Background Bounce (در حقیقت بت موبیل در وسط تصویر)

·      یک موتور سیکلت در تازه ترین قسمت از سمت چپ نقشه

دروازه هایج تازه ترین اخبار ایکس باکس وان را برای شما علاقه مندان به بازی های رایانه ای گردآوری کرده است. درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع