دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

راهنمای تروفی بازی Full Throttle Remastered

راهنمای تروفی بازی Full Throttle Remastered

    

مدتی قبل بازی Full Throttle Remastered روانه مارکت شد. بازی که به خوبی یاد و خاطره ورژن اصلی را که در سال ۱۹۹۵ ساخته شده بود برای هواداران خود زنده کرد. بازی که به دست تیم شفر ساخته شده بود، حال به وسیله استودیو دابل فاین پروداکشن ریمستر و در دست هواداران بازی‌های ماجراجویی قرار داده شده است. اگر عاشق بازی‌های ماجراجویی و از همه مهم‌تر اشاره و کلیک کلاسیک هستید، به هیچ‌وجه این بازی را حفظ نمائید. پیرامون همین مسئله تصمیم گرفته ایم راهنمای تروفی‌های این بازی دلچسب را با شما به اشتراک بگذاریم.

شرح تروفی: تمامی تروفی‌های بازی را در دست بگیرید

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: تازه ترین توصیه Ripburger را قبول کنید

با شروع بازی مالکوم کورلی شما را در بار ملاقات می‌کند. پیشتر Ripburger صحبت‌های شما را قطع کرده و در ابتدای کار یک گفت و گو با Ripburger به خارج از محیط بار می‌روید. وی به شما یک توصیه می‌دهد که نمی‌توانید آن را رد کنید و پیشتر تروفی را دریافت خواهید کرد. یادتان باشد که اگر میان‌پرده‌ها را رد کنید، تروفی را دریافت نخواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: روی ۱۰ شی‌ء مختلف زبان خود را انتخاب کنید

در طول بازی با فشردن دکمه X و انتخاب زبان (برای صحبت کردن استفاده می‌شود) روی اشیاء بیننده این هستیم که بن بیان می کند که آن را مزه نخواهد کرد. حال این شیوه را روی ۱۰ شی‌ء مختلف امتحان کنید تا تروفی مورد نظر را دریافت کنید. با این وجود این نکته را هم در نظر داشته باشید که حتما دیالوگ «من آن را مزه نخواهم کرد» را از جانب بن بشنوید. برخی مواقع وی دیالوگ‌های دیگری را به زبان می‌آورد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: کلیدهای خود را از متصدی بار پس بگیرید

بعد از اینکه از زباله‌دانی خارج شدید، باید به بار برگشته و کلیدهای خود را پس بگیرید. حال وقتی که در بار هستید روی متصدی بار دکمه X را فشرده و سپس مشت خود را انتخاب کنید. بن یک حرکت جالب را انجام داده و تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: اولین Rottwheeler را شکست دهید

وقتی که کلیدهای خود را پس گرفتید، میتوانید سوار موتورسیکلت خود شده و به پیش‌روی ادامه دهید. حال وقتی که در جاده هستید، اولین رقیب خود را مشاهده خواهید کرد. با وی به مبارزه کردن پرداخته و ایشان را شکست دهید. حواس‌تان باشد که صحنه مربوطه را رد نکنید و به مبارزه کردن هزینه کنید وگرنه این تروفی را از دست خواهید داد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: وقتی که اولین نبرد خود را به انتهای رساندید، وارد فروشگاه شخصیتی به اسم مو خواهید شد. سپس در پشت مغازه و سمت راست دیوار یک قاب تصویر را پیدا خواهید کرد. نشان‌گر را روی تصویر آورده و به دلیل‌ی دکمه‌ی X چشم‌های خود را انتخاب کنید. سپس بن تصویر را نگاه خواهد نمود و تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: تمامی دیالوگ‌های ابتدایی مو را به اتمام برسانید

بعد از دریافت تروفی قبل، سر وقت مو بروید که در حال تعمیر موتورسیکلت شما است. حال یک سری دیالوگ برای شما و مو مقرر کرده شده است. تمامی آن‌ها را انجام داده و تروفی مربوطه را دریافت کنید.

در این مکان یک شیلنگ و بنزین قرار  دارد. آن‌ها را بردارید از آنجاییکه برای یکی از تروفی‌ها، آن‌ها را نیاز دارید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به صحبت کردن با تاد ادامه دهید

بعد از دریافت دو تروفی مرتبط به فروشگاه مو، فروشگاه را ترک کرده و از روش نقشه بازی به محل اتومبیل یدک کش رفته و از روش دکمه X و انتخاب دستان‌تان، درب بزنید. حال تاد پشت درب ظاهر شده و از روش انتخاب زبان خود، با تاد به صحبت کردن می‌پردازید. همینطور گزینه صحبت کردن را انتخاب کنید تا بالاخره تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به درب اتومبیل یدک کش لگد بزنید

بعد از دریافت تروفی قبل فورا روی درب اتومبیل یدک کش پای خود را انتخاب کرده و به درب لگد بزنید تا تروفی مورد نظر را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: مشعل جوشکاری مو را پس بگیرید

مشعل جوشکاری در مکانی مخفی پایین اتومبیل یدک کش تاد قرار دارد. وقتی که داخل یدک کش هستید، در پشت درب ورودی یک قسمتی قرار دارد که به رنگ بژ است. سپس با رفتن به آنجا می‌فهمید که در حقیقت داخل یک آسانسور شده‌اید و به منطقه‌ی مخفی اشاره شده در پایین زمین می‌روید. حال در میز سمت راست، مشعل جوشکاری قرار دارد.

با استناد به این شرایط یک سری نکته می باشد که قبل از پایین رفتن از آسانسور باید آن‌ها را به اجرا درآورید. اول اینکه بالای تخت تاد یک کابینت کوچک قرار دارد از آنجا قفل باز کن را بردارید. به علاوه از طرف دیگر در یخچال تاد یک تکه گوشت قرار دارد آن را بردارید. برای تروفی‌های آتی به این دو آیتم نیاز دارید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: قفل مرتبط به برج را باز کنید

بعد از برداشتن قفل باز کن و دیگر آیتم‌های محیط قبل، از روی نقشه بازی سر وقت برج بنزین یا همان پمپ بنزین بروید (روی نقشه بالا سمت راست). حال درب برج را از روش قفل باز کن باز کرده و تروفی را به دست بیاورید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: وقتی که درب برج را باز کردید. روی نردبان دکمه X را فشار دهید. این کار آژیر را به صدا در خواهد آورد و در همین لحظه باید در سایه‌ بالا سمت چپ صفحه‌ نمایش مخفی شوید.

یادتان نرود بعد از باز کردن درب، قفل را بردارید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از فلوید بنزین بردارید

بعد از دریافت تروفی قبل، سر وقت وسیله نقلیه پرنده‌ای که روی زمین نشسته است رفته و مخزن سوخت آن را باز کنید. سپس شیلنگ را داخل آن قرار داده و روی شیلنگ دکمه X را فشار داده و زبان خود را انتخاب کنید. حال شخصیت بازی به وسیله مکیدن بنزین را استخراج می‌کند.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: محل انشعاب را از زباله‌دانی ترمیم کنید

پیش از هرچیز باید تکه گوشت موجود در یخچال تاد و قفل برج گاز را برداشته باشید. سپس از روی نقشه بازی به محیط زباله‌دانی بروید. سپس از روش قفل، درب را بالا کشیده و از زنجیرهایی که از دیوار آویزان هستند، بالا بروید. حال شما روی دیوار ایستاده و به محیط زباله‌دانی نگاه می‌کنید. پایین رفته و یک صفحه به سوی راست بروید. حال برای پرت کردن حواس سگ موجود در محیط، تکه گوشت خود را داخل اتومبیل آبی رنگ بگذارید. به صفحه قبل برگشته و به سوی جرثقیل بروید که در بالا سمت راست نمایشگر شما قرار دارد. حال آهن‌ربا را از روش دکمه R تکان داده و به بالای اتومبیل آبی رنگ بیاورید. سپس از روش دکمه L آهن‌ربا را پایین آورده و دکمه X را فشار داده و سپس آهن‌ربا را به سوی بالا بکشید. به یک صفحه قبل برگشته و به سوی قطعاتی که به وسیله نور برجسته شده‌اند، بروید‌ (در سمت چپ نمایشگر قرار دارند). سپس روی آن‌ها X زده و دست خود را انتخاب کنید تا محل‌های انشعاب مورد نظر را برای تعمیر موتور خود بسازید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به تازه ترین کلمات مالکوم گوش کنید

وقتی که به مو قطعات ضروری جهت تعمیر موتورتان را دادید، میتوانید باز به دل جاده بزنید. به پمپ بنزین برگشته و باز هم نردبان را لمس کنید تا آژیر اخطار به صدا در آید. سپس یک میان‌پرده پخش خواهد شد که به هیچ‌وجه نباید آن را رد کنید. سپس تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: کل اخبار در حال پخش را بنگرید

بعد از دریافت تروفی قبل به پیش مو برخواهید گشت و سپس به بار بروید. سر وقت تلویزیون داخل بار رفته و دکمه X را فشار دهید. پیشتر چشم‌های خود را انتخاب کرده و این پروسه را آن‌قدر تکرار کنید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: بازی فیله پنج انگشت را انجام دهید

بعد از دریافت تروفی قبل سر وقت ایمت، شخصی که روی صندلی نشسته است، رفته و از روش صحبت کردن با وی، گزینه من می‌توانم آن را به اجرا درآورم را انتخاب کنید. چند بار این کار را انجام داده تا تروفی را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از میراندا کارت شناسایی جعلی را بگیرید

پیشتر یک باز هم با ایمت صحبت کرده و در باب یک سواری پرسش کنید. سپس از بار خارج شوید و سر وقت زباله‌دانی کنار بار بروید. در آنجا میتوانید میراندا را یافته و از وی کارت شناسایی جعلی را بگیرید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی:  به تصویر مالکوم و مورین بنگرید که رفع آسایش می‌کنند

پیشتر به مزرعه پرورش حیوانات عمو پیت خواهید رفت و وارد یک انبار خواهید شد. در آن‌جا یک قاب تصویر قرار دارد که با مشاهده کردن آن تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: یک شیلنگ برای تعمیر موتور خود بردارید

در همان انبار یک صندوق قرار دارد که درون آن یک شیلنگ قرار دارد. آن را برداشته و تروفی مورد نظر را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از کود استفاده کنید تا نستور و بالوس را منحرف کنید

بعد از اینکه از مزرعه عمو پیت خارج شدید، می‌بایست مورین را تعقیب کنید. حال سر راه شما به کامیون ایمت خواهید رسید. ابتدا سر وقت چرخ‌ها رفته و آن‌ها را باز کنید. سپس روی کامیون دکمه X زده و دستان خود را انتخاب کنید. حال شخصیت بن به سوی دیگر کامیون رفته و آن را واژگون می‌کند. قبل از رفتن از روی زمین مقداری کود بردارید و به مزرعه باز گردید. سپس خواهید دید که دشمنان‌تان شما را تعقیب خواهند کرد و پیشتر با رسیدن به کامیون مورد نظر، تصادف خواهند کرد و شما تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy guide

شرح تروفی: از دانش Father Torque استفاده کنید

بعد از اینکه تروفی قبل را دریافت کردید، می‌بایست مورین را پیگیری کنید. در طول جاده که در حال موتورسواری هستید، به مسیرهای سمت راست رفته تا شخصیت Father Torque را ملاقات کنید. سپس تمامی دیالوگ‌های مورد نظر را انتخاب کرده و تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به دلیل‌ی کودهای برداشته شده، اره برقی را به دست بیاورید

بعد از دریافت دو تروفی قبل، به مسیر خود در جاده ادامه بدهید تا به یک موتور سوار زن برسید. به دلیل‌ی دکمه‌ی مربع از روش کودهایی که برداشته‌اید میتوانید به زن موتور سوار ضربه وارد کنید و بعد از شکست دادن وی، اره برقی را به دست می‌آورید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از عینک ایمنی Cavefish استفاده کرده تا لانه آن‌ها را شناسایی کنید

بعد از دریافت تروفی قبل در مسیر جاده به راه خود ادامه داده و اصلا از خروجی‌ها خارج نشوید. حال یک سری رقیب را در طول راه مشاهده خواهید کرد که میتوانید با آن‌ها مبارزه کنید. با استناد به این شرایط برخی از موتورسوارها، حاوی راننده‌های چاقی هستند که روی سر آن‌ها خالکوبی است. آن‌ها را از روش اره برقی خود سرنگون کنید تا یک تکه چوب به دست بیاورید (برخی از آن‌ها امکان دارد به شما سلاح دیگری بدهند). حال بعد از با کسب تکه چوب، با موتورسوارهایی که ظاهری شبیه به به مومیایی‌ها دارند مبارزه کرده و آن‌ها را با تکه چوبی که به دست آورده‌اید، سرنگون کنید. پیشتر عینک ایمنی آن‌ها را دریافت خواهید کرد که با بهره برداری از آن، میتوانید محیط مخفی را شناسایی کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از روش سطح شیب‌دار ریکی فرار کنید

وقتی که وارد غار شدید، پیش بروید تا به یک سطح شیب‌دار برسید. آن را به موتورسیکلت خود وصل کرده و به صحنه قبل برگردید و جلوی ورودی از موتور خود پیاده شوید. حال یک باز هم روی سطح شیب‌دار وصل شده به موتور خود X زده و دست خود را انتخاب کنید. بعد از مشاهده کردن چند میان‌پرده این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از تنگه پویاهوگا پرش کنید

بعد از دریافت تروفی قبل، خود را در مقابل یک پل شکسته پیدا می‌کنید. حال بعد از انجام تفاوت ضروری روی موتورسیکت خود میتوانید از روی سطح شیب‌دار پریده و به منطقه‌ی بعد بروید. بعد از مشاهده کردن میان‌پرده مورد نظر، تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: باتری را از میدان مین بردارید

بعد از دریافت تروفی قبل، خود را جلوی یک استادیوم پیدا خواهید کرد. راه سمت پایین را ادامه داده تا به یک مغازه هدیه فروشی برسید. حال لحظه و سریع بودن جدی ترین رکن در این فروشگاه محسوب میشود. پیش از هرچیز می‌بایست حواس فروشنده فروشگاه را پرت کنید. نشان‌گر خود را روی اجناس پشت سر وی آورده و با زدن دکمه X چشم‌های خود را انتخاب کنید. سپس به محض اینکه فروشنده پشت سر خود را نگاه کرد،‌ خرگوش در مقابل فروشگاه را بردارید. سپس سوار موتور خود شده و راه سمت چپ را ادامه دهید تا به یک میدان شبیه به به میدان مین برسید. از این خرگوش برای میدان مین در مقابل خود استفاده کرده و بعد از منفجر شدن خرگوش، باتری را برداشته و تروفی مورد نظر را دریافت کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: دزدیدن خرگوش

بعد از برداشتن باتری به مغازه هدیه فروشی برگشته و باتری را داخل اتومبیل کنترلی در مقابل فروشگاه قرار بدهید. حال به صفحه بعد رفته (اتومبیل را به سوی راست نمایشگر ببرید تا علامت رفتن به صفحه بعد را به نمایش بگذارد) و وارد درب سمت چپ شوید. بعد از انجام این کار سریعا جعبه خرگوش‌ها را برداشته و از محیط خارج شوید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: خرگوش‌ها را قربانی کنید تا قادر باشید از میدان مین عبور کنید

حال به میدان مین برگشته و از جعبه خرگوش‌ها استفاده کنید تا همه خرگوش‌ها از جعبه خارج شوند. پیشتر همه آن‌ها را بردارید به جز یک خرگوش و بگذارید از روی میدان مین رد شده و منفجر شود. حال به امن‌ترین قسمت میدان مین رفته و خرگوش‌ها را یکی بعد از دیگری به همین شیوه رها کنید تا راه را بطور کلی پاکسازی کنند. وقتی که به محل مورد نظر برسید، تروفی را دریافت خواهید کرد.

با استناد به این شرایط نکته‌ای می باشد و آن هم این است که محتمل است در همان ابتدا موفق به استفاده درست از خرگوش‌های خود نشوید. برای جلوگیری از این سخت قبل از رها کردن خرگوش‌ها بازی خود را ذخیره کنید تا در صورت ناکامی قادر باشید از اول این کار را انجام دهید. یادتان باشد در انتها باید یک خرگوش اضافه داشته باشید از آنجاییکه در آخر بازی و برای دریافت یکی از تروفی‌ها به آن نیاز دارید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: از تقسیم شدن به چهار قسمت مختلف فرار کنید

سپس خود را در شرایطی می‌یابید که به وسیله یک گروه گرفته شده و به دلیل‌ی چهار موتور مختلف برنامه ریزی شده است به چهار قسمت مبدل شوید و حال یک سری انتخاب دیالوگ در مقابل شما است که اگر آن‌ها را به خوبی انتخاب کنید، نجات پیدا خواهید کرد. ترتیب دیالوگ‌ها به شرح پایین است.

·       Let me go or else…

·       I cal you names!

·       Diapered Dynamo!

بعد از انتخاب این دیالوگ‌ها تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: حریق بازی راه بیاندازید.

این تروفی کمی لحظه‌بر است. بعد از تروفی قبل و مشاهده میان‌پرده‌های پخش شده، خود را در داخل یک اتومبیل و وسط استادیوم پیدا می‌کنید. در سمت چپ تصویر یک سطح شیب‌دار قرار دارد که می بایست از روش آن روی اتومبیل نارنجی رنگ پریده و آن را از کار بیاندازید. بعد از انجام این کار با ضربه زدن به اتومبیل نارنجی رنگ آن را به پاین‌ترین نقطه سمت راست تصویر جایی که یک سطح شیب‌دار دیگر قرار دارد ببرید. اتومبیل نارنجی را از سطح شیب‌دار عبور داده و سپس خودتان نیز از روش سطح شیب‌دار روی اتومبیل آبی رنگ بروید. پیشتر و بعد از مشاهده تمامی میان‌پرده‌ها، خود را حریق گرفته در وسط استادیوم مشاهده خواهید کرد. به کناره‌های استادیوم رفته تا شروع به حریق گرفتن بکنند و سپس، اتومبیل آبی رنگ شما را تعقیب خواهد نمود. حال روی اتومبیل نارنجی رنگ رفته و در لحظه خوب روی اتومبیل آبی رنگ بروید. پیشتر وقتی که اتومبیل آبی رنگ به نزدیکی‌های محیط حریق گرفته رسید، از آن پیاده شده و داخل حریق شوید. حال میان پرده‌ای را که پخش می‌شود به هیچ‌وجه رد نکنید، از آنجاییکه اگر رد کنید تروفی مورد نظر را دریافت نخواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به شکاف موجود ضربه بزنید تا راه مخفی را باز کنید

بعد از دریافت تروفی قبل، اندکی در قسمت داستانی بازی پیش خواهید رفت تا وقتی که به یک کارخانه برسید. حال وقتی که به پشت کارخانه مورد نظر رسیدید، یک شکاف در پایین می بینید و چهار ابزار که رنگ سبز را نشان می‌دهند. حال در لحظه خوب (وقتی که نور سبز ثابت شد و چشمک نزد) به شکاف مورد نظر لگد زده و راه مخفی را باز کنید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: منظر Ripburger از آتی را ذوب کنید.

مدتی بعد به یک سالن کنفرانس خواهید رسید و بعد از باز کردن درب مورد نظر، وارد اتاق تنظیمات می‌شوید که در سمت راست شما دو اهرم می باشد. اهرم سمت چپ را یکدفعه و اهرم سمت راست را دوبار تکان بدهید. سپس به اتاق کناری رفته و آیتم‌هایی را که از قبل در دست داشته بودید در جای خوب قرار داده و میان‌پرده مورد نظر را بنگرید. بعد از پخش شدن میان‌پرده تروفی را دریافت خواهید کرد.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: یک خرگوش به داخل موتور تصفیه هوا بیاندازید.

حال به انتهای جریان بازی رسیده‌اید. بعد از دریافت تروفی قبل، خود را آویزان به یک کامیون پیدا خواهید کرد. اولین کاری که باید انجام دهید، این است که بازی خود را ذخیره کنید. دلیل این کار هم این است که درصد مرگ شما برای دریافت این تروفی بالا است و اگر آن را انجام ندهید، یکی از تروفی‌های آتی را دریافت نخواهید کرد. بعد از ذخیره بازی خود، حال در جلوی کامیون که قرار دارید، به سوی راست رفته و درب هواکش را باز و یک خرگوش را به داخل بیاندازید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: Ripburger را وارد هواپیما کنید

این تروفی فورا بعد از تروفی قبل باز خواهد شد. حال پنل بالای هواکش را باز کرده و پیشتر عصای Ripburger را بگیرید. این نکته را یادتان باشد که انجام تمامی این کارها باید به سرعت انجام شود و اگر ناکام ماندید، از فایل ذخیره شده خود استفاده کرده و از نو این مراحل را انجام دهید. سپس از عصای وی استفاده کرده و پره‌های هواکش را متوقف کرده و به پشت کامیون بروید. حال از روش آچار خود پیچ‌های روی خط لوله کامیون را باز کرده و میان‌پرده پخش شده را بنگرید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: مرغ دریایی را بکشید

بعد از دریافت تروفی قبل وارد یک اتاق کنترل خواهید شد. از روش منوی اصلی، وارد بخش منوی تدافعی شده و Machine Gun را انتخاب کنید. گزینه کنترل و در آخر حریق را انتخاب کرده تا تروفی مورد نظر را به دست بیاورید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: یک مرگ مجلل برای Ripburger در نظر بگیرید

دریافت این تروفی نیز نیازمند انجام کارهایی است که در اتاق کنترل برای تروفی قبل انجام دادید با این وجود این دفعه بعد از رفتن به کنترل، خاموش کردن سیستم را انتخاب کنید. حال اگر در طول نبرد خود با Ripburger نمرده باشید، تروفی بعدی را به روش اتوماتیک دریافت خواهید کرد.

 

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: Ripburger را بدون یکدفعه مردن شکست دهید

برای دریافت این تروفی در طول مبارزه کردن با Ripburger نباید بمیرید.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: به عبور خرگوش‌ها از تیتراژ پایانی نگاه بیاندازید

 بعد از اتمام بازی تیتراژ پایانی را به هیچ‌وجه رد نکنید و تا آخر آن را بنگرید که حدودا ۱۰ دقیقه وقت شما را خواهد گرفت.

Full Throttle / Trophy Guide

شرح تروفی: صفحه خود را در حالت رفتن روی محافظ نمایشگر قرار بدهید

ساده‌ترین تروفی بازی که به سادگی میتوانید آن را به دست بیاورید. برای دریافت این تروفی کفایت می کند برای چند دقیقه در طول بازی کار مخصوصی انجام ندهید و بگذارید بازی به حالت محافظ نمایشگر (Screensaver) برود. پیشتر تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

تازه ترین اخبار بازیهای ویندوز را در دروازه هایجدنبال کنید.و به علاوه از طرف دیگر درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع