دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

راهنمای تروفی های بازی NieR: Automata

راهنمای تروفی های بازی NieR: Automata

بازی NieR: Automata دقیقا همان بازی است که این ایام در صنعت بازی‌های تصویری جای آن خالی است. یک بازی ماجراجویی با المان‌های هک اند اسلش و نقش آفرینی که بایک جریان و موسیقی بسیار دلچسب ترکیب شده است. از جهت دیگر جهان بازی جوری جای گرفته شده است که برای فهمیدن آن، می‌بایست بیش از یکدفعه بازی را به انتهای برسانید که در نوع خود، حرکت با مزه ای است که از جانب استودیو پلاتینیوم گیمز، تولید کننده بازی، صورت گرفته است. بازی NieR: Automata جز آن گروه از بازی‌هایی است که اگر کمی پای آن وقت بگذارید، به سادگی میتوانید تروفی‌های آن را در دست بگیرید.

شرح تروفی: ممنون که بازی کردید

راهنمای تروفی

شرح تروفی: از روش Bunker به فضا خیره شوید

با شروع و به اتمام رساندن پیش سود بازی NieR: Automata این تروفی را دریافت خواهید کرد. یادتان باشد که مردن در این بخش شما را وارد انتهای W بازی می‌کند و تمامی پیشرفت‌های شما نیز از بین خواهد رفت چونکه هیچ محیطی برای ذخیره پیشرفت‌هایی که انجام داده‌اید، نیست.راهنمای تروفی

شرح تروفی: به شهر ویران شده برسید

وقتی که برای بار نخست از روش Bunker به زمین بروید، این تروفی را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: منطقه صحرایی بازی را تکمیل کنید

وقتی که به باس فایت آدم رسیدید، ایشان را شکست داده و از منطقه فرار کنید تا تروفی مورد نظر را دریافت کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: پارک تفریحی ویران شده را تکمیل کنید

این تروفی را زمانی به دست خواهید آورد که باس فایت Beauvoir (باس فایتی که به خواننده‌های اوپرا مشابهت دارد) را شکست داده و از روش ربات مورد نظر به دهکده پاسکال بروید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: کشتی بیگانگان را تکمیل کنید

این تروفی را بعد از رویارویی با آدم و حوا در پایین زمین به دست خواهید آورد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: قلعه داخل جنگل را تکمیل کنید

این تروفی را بعد از تکمیل کردن منطقه جنگلی بازی و شکست دادن A2 به دست خواهید آورد.

Trophy Guide / Nier: Automata

شرح تروفی: شهر آب گرفته را تکمیل کنید

بعد از شکست دادن باس فایت Grun (ربات آبی غول آسای بازی) این تروفی را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: شهر کپی شده را تکمیل کنید

بعد از پاکسازی کامل شهر کپی شده و شکست دادن آدم این تروفی را دریافت خواهید کرد

راهنمای تروفی

شرح تروفی: کارخانه متروکه را تکمیل کنید

این تروفی را بعد از پاکسازی کارخانه متروکه (وقتی که با پاسکال به آنجا می‌روید) دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: به انتهای A برسید

جدای از تصمیم‌های شما در طول بازی و انتخاب‌هایی که انجام داده باشید، وقتی که برای بار نخست بازی را به اتمام برسانید، انتهای A را مشاهده خواهید کرد. یادتان باشد تحت این شرایط جریان بازی به اتمام نرسیده است و حال باید از نو فایل‌های خود را بارگذاری کرده و از دید شخصیت ۹S به بازی کردن هزینه کنید.راهنمای تروفی

شرح تروفی: به انتهای B برسید

جدای از تمامی تصمیم‌هایی که در دور دوم بازی کردن خود گرفته‌اید، با اتمام بازی میتوانید انتهای B را ببینید. این حالت اصلا حکم New Game + را ندارد چونکه از دید یک شخصیت تازه به بازی کردن خواهید پرداخت و جواب علامت پرسش‌های حالت اول را پیدا خواهید کرد. در حقیقت در اینجا شما پارت دوم جریان بازی را به اتمام رسانده‌اید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: مرگ ۲B را ببینید

حال باید سومین دور خود برای بازی کردن را شروع کنید تا پارت سوم جریان را متوجه شوید. با انجام اولین ماموریت این تروفی را دریافت خواهید کرد. یادتان باشد نباید بگذارید ۲B به دست خودش کشته شود (این که وی تسلیم ویروس شود، شما را وارد انتهای P بازی می‌کند) وی باید بدون پخش شدن میان‌پرده بمیرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: برای بار نخست کنترل A2 را به دست بگیرید

 بعد از دریافت تروفی قبل، از شما پرسیده می‌شود که دوست دارید با کدام شخصیت بازی کنید. در قسمتی از جریان مهم نیست شما کدام شخصیت را انتخاب کرده‌اید چونکه کنترل A2 را به دست خواهید گرفت و در آن وقت تروفی مربوطه را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تازه ترین درخواست پاسکال را انجام دهید

مرحله‌ای را که در کارخانه متروکه A2 به پاسکال کمک می‌کنید به اتمام رسانده تا این تروفی را دریافت کنید. با این وجود پاسکال یک حق انتخاب را جلوی شما می‌گذارد که مهم نیست کدام یک را انتخاب می‌کنید، با این وجود این تروفی را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تمامی واحدهای افزایش معلومات را متوقف کنید

این تروفی را از روش شخصیت ۹S وقتی که باس فایت ساختمان سوم افزایش معلومات را شکست می‌ٔهید، دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: واپسین دقایق دولا و پوپولا را بنگرید

این تروفی را زمانی دریافت خواهید کرد که برج را هک کرده و به وسیله سر قرمزها تحت فشار قرار گرفته‌اید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: انتهای ۹S را ببینید

در انتهای بازی (انتهای سومین دور از بازی کردن شما) میتوانید انتخاب کنید که انتهای شخصیت ۹S یا A2 را ببینید. با گزینش شخصیت ۹S این تروفی را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: انتهای A2 را ببینید

در انتهای بازی (انتهای سومین دور از بازی کردن شما) میتوانید انتخاب کنید که انتهای شخصیت ۹S یا A2 را ببینید. با گزینش شخصیت A2 این تروفی را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تازه ترین تیتراژ پایانی را ببینید

بعد از دریافت دو تروفی مروبط به انتهای شخصیت A2 و ۹S، توانایی انتخاب مراحل در معرض شما قرار می‌گیرد. قبل از دریافت این تروفی می بایست از این توانایی استفاده کرده و تمامی تروفی‌های نقره‌ای بازی را دریافت کنید. وقتی که هر دو انتهای C و D را مشاهده کردید، میتوانید انتهای حقیقی بازی را  مشاهده نمائید.

مرحله‌ای که از روش آن می‌توانستید یکی از شخصیت‌های بازی را انتخاب کنید  اجرا کرده و کنترل شخصیت ۹S را به دست بگیرید. حال ربات‌های بازی یک صحبت را شروع خواهند کرد که به آن‌ها اجازه پرسش کردن داده و بعد از آن گزینه بله (Yes) را انتخاب کنید. پیشتر باس فایت آخر و حقیقی بازی در انتظار شما است.

این نکته را بگویم که در طول راه شما، چک‌پوینت‌های متعددی قرار دارد و نیازی نیست نگران این مبارزه باشید. ولی باید گفت اگر در راه خود ناکام ماندید، از شما پرسش می‌شود که می‌خواهید از دیگر بازیکن‌ها کمک بگیرید یا نه. تحت این شرایط درخواست را قبول کرده و راه خود را ساده‌تر کنید. سپس بعد از انتهای، بازی از شما می‌پرسد که می‌خواهید به سایرین کمک کنید که تحت این شرایط باید گزینه خیر را انتخاب کنید. چونکه با قبول کردن درخواست، تمامی فایل‌های ذخیره شما از بین خواهد رفت و دیگر نمی‌توانید دیگر تروفی‌های بازی را به دست بیاورید. میان‌پرده پایانی بازی را بنگرید و تبریک می‌گویم شما جریان بازی NieR: Automata را به اتمام رساندید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تجمیع بدن خود

در بازی‌هایی مانند بازی Dark Souls بعد از اینکه می‌میرید، باید به محیط بازگشته و سولزهای خود را بردارید. حال در بازی NieR: Automata نیز بعد از کشته شدن باید به محل برگشته و بدن خود را تجمیع کنید. از این‌رو چیپ‌ها و XPهای از دست رفته شما باز خواهد گشت. با این وجود این کار را باید تا قبل از کشته شدن از نو خود انجام دهید و یک محدودیت مخصوصی از لحاظ زمانی برای شما تعبیه می‌شود. بعد از کشته شدن، سریعا بدن خود را جمع‌آوری کرده و تروفی مورد نظر را به دست بیاورید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۱۰۰ بدن مختلف را جمع‌ آوری کنید

در طول ماجراجویی خود، بدن دیگر بازیکنان را خواهید دید که میتوانید بالای سر آن‌ها رفته و برای‌شان دعا کنید (این حرکت سلامتی را به بازیکنان در بازی خودشان بر می‌گرداند) و پیشتر بدن‌شان را تجمیع کنید (که برای مدت موقتی از قدرت بالایی دارا خواهید شد). با این وجود با استناد به این شرایط میتوانید آن‌ها را نیز زنده کنید که که در شکل یک هوش مصنوعی به کمک شما خواهند آمد. برای دریافت این تروفی باید ۱۰۰ بدن را بازیابی کنید. اصلا ضروری نیست نگران این تروفی باشید چونکه در طول بازی آن قدر بدن بازیکنان مرده را پیدا خواهید کرد که به سادگی میتوانید این تروفی را به دست بیاورید. علی الخصوص همراه با محل‌های مرتبط به باس‌های بازی که پر از اجساد بازیکنان است. به علاوه از طرف دیگر یک سری از اجساد هستند که در حقیقت مرتبط به NPCهای بازی می‌شوند. این دسته از اندروید‌ها نیز جز این تروفی محاسبه می‌شوند.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: اولین ماموریت جانبی خود را انجام دهید

برای دریافت این تروفی تنها کفایت می کند یکی از ماموریت‌های جانبی بازی را انجام دهید. این تروفی را بدون هیچ تلاشی دریافت خواهید کرد چونکه در ابتدای بازی برای در مقابل در خط داستانی باید دو مرحله جانبی انجام دهید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۸۰ درصد ماموریت‌های جانبی را انجام دهید

در طول جهان بازی ماموریت‌های جانبی متعددی جای گرفته شده است که میتوانید آن‌ها را انجام دهید. ماموریت‌های جانبی بازی اغلب پیدا کردن آیتم‌ یا اشخاص ویژه است با این وجود از ماموریت‌های مسابقه‌ای گرفته تا جست و جو و نگهداری کردن همگی دست به دست هم داده‌اند تا شما قادر باشید این تروفی را به سادگی هرچه تمام‌تر انجام دهید. اگر در نقشه بازی نگاه کرده باشید، علامت‌های مربعی قرمز رنگی را می بینید که به شکل ؟؟؟ هستند. در حقیقت این‌ مربع‌ها ماموریت‌های جانبی بازی‌ بوده که باید آن‌ها را انجام دهید. یادتان باشد میتوانید بعد از اتمامی بازی نیز مراحل جانبی را از روش بخش انتخاب مراحل نیز انجام دهید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۸۰ درصد Archiveها را پیدا کنید

در جهان بازی آیتم‌هایی تعبیه شده‌اند به اسم Archive که حکم آیتم‌های قابل تجمیع بازی را دارند. بیشتر این آیتم‌ها را میتوانید در دور دوم و سوم بازی به دست بیاورید. به علاوه از طرف دیگر بهره برداری از چیپ جست و جوگر به خوبی می‌تواند شما را در پیدا کردن صندوق‌ها و آیتم‌های مخفی کمک کند که برخی از آن‌ها حاوی اطاعات و Archiveها هستند.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۸۰ درصد تمام Unit Data را باز کنید

در حقیقت Unit Data شامل اطلاعاتی است که از دشمنان خود یا همان ربات‌ها کسب می‌کنید. هرچقدر که با آن‌ها بجنگید و نابودشان کنید، معلومات بیشتری کسب خواهید کرد. حال این تروفی‌ را امکان دارد در دور سوم بازی کردن به دست بیاورید. ولی باید گفت سعی کنید مراحل فرعی فراوانی انجام دهید تا با گونه‌های متفاوتی از دشمنان آشنا شده و قادر باشید معلومات کسب کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۸۰ درصد Plug-in Chipها را به دست بیاورید

بخش Plug-in Chips به بازی NieR: Automata شکل و شمایل بازی‌های نقش آفرینی بخشیده است و با استناد به این شرایط اگر قادر باشید ۸۰ درصد چیپ‌های داخل بازی را پیدا کنید، این تروفی را دریافت خواهید کرد. این تروفی نیز نیازمند این است که دشمنان فراوانی را بکشید مطمئنا ربات‌های تازه چیپ‌های جدیدتری در دست دارند که کار شما را برای رسیدن به این تروفی ساده‌تر می‌کنند. نکته‌ای که با استناد به این شرایط می باشد این است که سعی کنید چیپ‌های خود را نفروشید. چونکه امکان دارد تروفی مورد نظر را دریافت نکنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تمامی Pod Programها را به دست بیاورید

برخی از فروشندگان بازی، آیتم‌ مخصوصی به اسم Pod Programs را می‌فروشند که در جریان آن، توانایی دوم‌تان که مروبط به Pod شما است، قابل تغییر می‌شود. به علاوه از طرف دیگر با انتهای برخی از مراحل جانبی نیز با اسم هدیه، Pod Program دریافت می‌کنید. برای دریافت تمامی این برنامه‌های پاد باید داخل سومین دور از بازی کردن باشید تا تمامی آن‌ها را در دست بگیرید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: یکی از سلاح‌های خود را تا تازه ترین سطح پیشرفت دهید

تمامی فروشندگان بازی که اسلحه‌های شما را پیشرفت می‌ٔهند، آن را نهایت تا سطح سه خواهند برد. همزمان با اینکه برای دریافت این تروفی باید یکی از اسلحه‌های خود را تا سطح چهار که تازه ترین سطح است، پیشرفت دهید. برای این کار باید شخصیت ماسامونه را در محیطی مخفی واقع در محیط قلعه داخل جنگل پیدا کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تمامی اسلحه‌های خود را تا تازه ترین سطح پیشرفت دهید

برای این تروفی باید آیتم‌های مرتبط به تازه ترین سطح هر اسلحه را یافته و آن‌ها را پیشرفت دهید. به علاوه از طرف دیگر برای پیشرفت دادن به سطح چهار باید ماسامونه آهنگر را پیدا کنید. برای پیدا کردن وی کفایت می کند به Access Point رویال چمبر منطقه قلعه جنگلی بروید. بعد از منتقل شدن، از سالن مورد نظر بیرون آمده و به سکوی پایین پای خود بروید. حال شیء در مقابل خود را به عقب کشیده و به آن طرف محیط رفته و با ماسامونه صحبت کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تمامی Podهای خود را تا تازه ترین سطح پیشرفت دهید.

برای دریافت این تروفی باید هر سه Pod خود را تا تازه ترین سطح (سطح چهار) پیشرفت دهید. این تروفی را می‌توان تحرک آمیزترین تروفی بازی NieR: Automata دانست چونکه موادی که برای پیشرفت ضروری دارید، قابل تهیه نیستند و مکررا باید کوئست‌های مختلف را انجام دهید یا در جهان بازی به گشت و گذار هزینه کنید تا قادر باشید آن‌ها را به دست بیاورید. به علاوه از طرف دیگر این گزینه را در نظر داشته باشید که تروفی «سلاح‌های خدمات رسانی محشر» در حقیقت Missable بوده و اگر به موقع برای دریافت‌اش اقدام نکنید، آن را از دست می‌دهید. پس مطمئن شوید که قبل از کشتن Vengeful Child در شهر آب گرفته، این تروفی را دریافت کرده باشید.

در پایین لیست موادی که برای پیشرفت ضروری است و قابلی تهیه نیستند را مشاهده خواهید کرد.

·      پاورآپ پارت S: انجام مرحله فرعی Dojo Red Belt و Anemone’s Past

·      پاورآپ پارت M: صندوق‌های داخل منطقه جنگلی بازی، شهر آب گرفته و شهر کپی شده

·      پاورآپ پارت L: در پارک تفریحی یک سری مجسمه Golden Bunny قرار دارد که با هک کردن آن‌ها میتوانید این پاورآپ را به دست بیاورید.

·      گجت ساده: انجام ماموریت‌های Anemone’s Pas و Terminal Repairs که جدای از این موارد، با اسکن کردن محیط نیز میتوانید آن را به دست بیاورید.

·      گجت استادانه: انجام ماموریت‌های Reconnaissance Squad و Sorting Trouble 2

·      گجت پیچیده: در منطقه رویال چمبر قلعه داخل جنگل و انجام مراحل Sorting Trouble 3 و Gathering Keepsakes (برای در دست گرفتن این قسمت کار باید ۹۵ درصد واحدها را به دست آورده باشید)

راهنمای تروفی

شرح تروفی: اولین بازی مبنی بر هک کردن خود را انجام دهید

وقتی که کنترل شخصیت ۹S را در دست می‌گیرید، میتوانید به هک کردن هزینه کنید. در جریان هک کردن خود وارد یک بازی می‌شوید که در آن باید به گوی‌های مورد نظر شلیک کرده و آن‌ها را نابود کنید. حال با انجام این کار تروفی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۱۰۰ عدد از ربات‌های مختلف را به دلیل‌ی هک کردن نابود کنید

برای دریافت این تروفی باید ۱۰۰ ربات را از روش هک کردن بکشید. از این‌رو در جریان دور دوم و دور سوم از گیم‌پلی می‌بایست مکررا به هک کردن دشمنان خود هزینه کنید تا قادر باشید در سریع‌ترین لحظه ممکن این تروفی را دریافت کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۵۰ نوع مختلف از ربات‌ها را از روش کنترل از راه دور از بین ببرید

وقتی که از روش شخصیت ۹S به روش مخفی‌کاری ربات‌ها را هک می‌کنید، میتوانید کنترل آن‌ها را در دست بگیرید. از این‌رو خوب است در بیشتر مواقع ربات‌های توانمند بازی را هک کرده و کنترل آن‌ها را در دست گرفته و به کشتار مابقی ربات‌ها هزینه کنید. از جهت دیگر در دور دوم از گیم‌پلی، وقتی که با شخصیت ۹S وارد پارک تفریحی می‌شوید، میتوانید به سادگی ربات‌ها را هک کرده و به کشتار سایرین هزینه کنید و اصلا مهم نیست که آن‌ها شما را ببینند یا نه. در این بخش ربات‌ها دشمنان شما به حساب نمی‌آیند.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۵۰ ربات مختلف را از روش حالت برسرک از بین ببرید

برای دریافت این تروفی باید در دور سوم با شخصیت A2 به بازی کردن پرداخته و از حالت برسرک وی استفاده کنید. برای اکتیو کردن حالت برسرک که نهایت دو الی سه ثانیه است، می‌بایست دکمه‌های R3 و L3 را به روش همزمان فشار دهید. تحت این شرایط یک هاله قرمز رنگ دور A2 را فرا گرفته و سرعت ضربه زدن و میزان آسیبی که به دشمن وارد می‌کند، شدیدا گسترش پیدا خواهد نمود.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۲۵۵ دشمن را وقتی که در حال پرواز کردن هستید، نابود کنید

برای دریافت تروفی «حاکم آسمان‌ها» اصلا نیازی نیست کار مخصوصی انجام دهید چونکه در طول مراحل بازی به سادگی آن را دریافت خواهید کرد.

Trophy Guide / Nier: Automata

شرح تروفی: ۱۰ بار مواد مختلف را بردارید

در طول خط داستانی وقتی که با ۲B به بازی کردن می‌پردازید، یک اسکنر را دریافت خواهید کرد. حال از روش این اسکنر ۱۰ بار به لوت کردن مواد و آیتم‌های مخفی داخل بازی پرداخته و تروفی مورد نظر را به دست بیاورید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: تمامی Podهای داخل بازی را در دست بگیرید

در جهان بازی سه Pod مختلف قرار دارد که می‌بایست آن‌ها را یافته و در دست بگیرید.

·      A (Gatling Gun): اولین پاد که به روش پیش‌فرض آن را در دست دارید

·      B (Homing Missiles): در منطقه صحرا و وقتی که با شخصیت ۲B در حال بازی کردن هستید، نقطه‌ای قرمز رنگ در صحرا ظاهر شده که با دنبال کردن آن میتوانید دومین پاد بازی را به دست بیاورید.

·      C (Laser Beam): در منطقه شهر آب گرفته شده وقتی که به آب‌های آزاد می‌رسید، می بایست از روش ماهیگیری، این پاد را به دست بیاورید. از آن‌جایی که محل پاد تصادفی است، باید لحظه بیشتری را صرف پیدا کردن پاد C بکنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۱۰۰ هزار G در دست بگیرید

در جهان NieR: Automata واحد پول بازی G است و برای دریافت تروفی مورد نظر، باید ۱۰۰ هزار G در حساب خود داشته باشید. با اتمام تمام مراحل بخش داستانی و مراحل فرعی به سادگی میتوانید این تروفی را دریافت کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: پنج کیلومتر را با یکی از حیوان‌های داخل بازی طی کنید

برای دریافت تروفی مورد نظر کفایت می کند خوراک ویژه حیوان‌ها را از فروشنده‌های داخل بازی تهیه کرده و وقتی که نزدیک یکی از حیوان‌ها می‌شوید، یکی از آن‌ها را استفاده کرده و سوارشان شوید. حال می‌بایست پنج کیلومتر را طی کنید که از لحاظ زمانی پنج الی ۱۰ دقیقه وقت شما را خواهد گرفت.

Trophy Guide / Nier: Automata

شرح تروفی: ۲۰ ماهی مختلف را به دست بیاورید

یکی از توانایی‌های با مزه ای که برای بازی تعبیه شده، این است که از روش پاد خود میتوانید به ماهیگیری سرگرم شوید. حال در جهان بازی ۴۱ گونه مختلف ماهی می باشد که با در دست گرفتن ۲۰ تای آن‌ها، این تروفی را دریافت خواهید کرد. تنها کفایت می کند به محل‌های ماهیگیری رفته دکمه دایره را فشار داده و وقتی که مشاهده کردید پاد شما کامل داخل آب فرو رفت، دکمه X را فشار داده تا ماهی مورد نظر را به دست بیاورید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: ۱۰ ربات غیر دشمن را بکشید

در طول بازی ربات‌هایی را می‌بینید که دشمن نبوده و به رنگ سفید در نقشه بازی قابل دیدن هستند. برای نمونه ربات‌های منطقه پارک تفریحی یا دهکده پاسکال که میتوانید آزادانه همراه با آن‌ها حرکت کنید. حال اگر ۱۰ عدد از این ربات‌ها را بکشید، تروفی مورد نظر را دریافت می‌کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: برای بار نخست از فروشگاه امیل استفاده کنید

برای دریافت این تروفی باید با شخصیت امیل که یکی از شخصیت‌های فرعی خط داستانی بازی است صحبت کرده و از فروشگاه وی استفاده کنید. وقتی که مرحله مرتبط به قلعه داخل جنگ را به اتمام رساندید، ایشان در منطقه شهر مخروبه قابل دیده است. برای پیدا کردن‌اش تنها کفایت می کند نقشه بازی را باز کرده و دنبال علامت صورت وی بگردید. وقتی که امیل را پیدا کردید، به وی ضربه وارد کنید و سپس به صحبت کردن هزینه کنید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: امیل را نابود کنید

در طول دور دوم یا سوم از بازی کردن خود باید سر وقت باس فایت مخفی امیل بروید و برای این مبارزه حتما باید کنترل شخصیت ۹S را در دست داشته باشید. قبل از مبارزه کردن با امیل باید به نکات پایین توجه داشته باشید.

  • اولین مورد: شخصیت امیل لول ۹۹ است و حداقل لول شما باید ۸۰ باشد. وی از سیستم مبارزه‌ای دارا است که به سادگی می‌تواند با یک الی دو ضربه شما را بکشد. از این‌رو بودن در سطح ۸۰ می‌تواند به زنده ماندن شما کمک کند. از جهت دیگر اگر لول شما پایین‌تر از عدد مورد نظر باشد، میزان آسیب رسانی شما به امیل شدیدا کم بوده و ساعت‌ها باید به مبارزه کردن هزینه کنید. برای لول‌آپ شدن سریع میتوانید از آیتم‌ها و چیپ‌های مرتبط به دریافت XP استفاده کرده و خود را به لول ۸۰ برسانید.
  • دومین مورد: حال در طول بازی باید حداقل یکدفعه با امیل صحبت کرده باشید که با شرایطی که در تروفی قبل گفته شد، از روش نقشه بازی میتوانید محل وی را پیدا کنید.
  • سومین مورد: وقتی که وی اطلاعاتی از محل زندگی خود داد، به سراغش بروید (امیل در لوله فاصلاب‌های یکی از جاهای بنا شده در وسط شهر مخروبه زندگی می‌‌کند که در آن‌جا یک آسانسور قرار داشته و شما را به منطقه زندگی وی می‌برد). یادتان باشد که برای دسترسی به آسانسور باید مراحل فرعی مرتبط به امیل را انجام داده باشید. حال آسانسور شما را به یک تونل بزرگ می‌رساند که در انتهای تونل محل اقامت امیل قرار دارد. در اینجا ضروری است که شما ماسک روی زمین را سریعا بدزدید. پیشتر به سطح شهر برگردید. یک باز هم امیل را یافته و سپس با وی صحبت کنید. در آخر وارد لیست آیتم‌های فروشی وی شده و خارج شوید.
  • چهارمین مورد: حال یک باز هم به محل زندگی وی رفته و یک صندوق را می بینید که از روش شخصیت ۹S میتوانید آن‌ را هک کنید. بعد از هک کردن محتویات داخل صندوق را برداشته و تکمیل مبارزه با امیل شوید.
  • پنجمین مورد: در آخر در لحظه خارج شدن از تونل، امیل سر راه شما سبز خواهد شد و شما را به مبارزه کردن دعوت می‌کند. حواس‌تان باشد سطح وی ۹۹ بوده و یک اشتباه، دلیل می‌شود شما از بین بروید.

راهنمای تروفی

شرح تروفی: به تمامی انتهای‌های بازی دست پیدا کنید

بازی NieR: Automata حاوی ۲۶ انتهای مختلف است (۲۶ حرف انگلیسی). با استناد به این شرایط انتهای A تا E جز انتهای‌های اصلی بازی به حساب می‌آیند که می بایست از روش سه دور انتهای که همان دور‌هایی هستند که با شخصیت‌های بازی انجام داده‌اید، به آن‌ها دست یافته و بالاخره آن‌ها را ببینید. اگر در انتهای هر بار تمام کردن بازی دقت کرده باشید، پایین فایل ذخیره‌ای شما یک سری حروف انگلیسی نوشته شده است که در حقیقت این نوشته به شما بیان می کند که کدام یک از انتهای‌ها را در دست خواهید گرفت. حال با پاکسازی تمام و کمال بازی میتوانید همه‌ی انتهای‌ها را در دست بگیرید و تنها پایانی که امکان دارد آن را از دست بدهید، حرف Y است. پس مطمئن شوید که تمامی حروف را در دست دارید.

Trophy Guide / Nier: Automata

شرح تروفی: مکان خاطره‌ها دیده شد

برای دریافت این تروفی تنها کفایت می کند مرحله فرعی خاطره‌های امیل را تمام و کمال انجام دهید.

تازه ترین اخبار بازیهای ویندوز را در دروازه هایجدنبال کنید.و به علاوه از طرف دیگر درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع