دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

طی دو روز آینده عنوان Saints Row 2 برروی شبکه GOG رایگان خواهد بود

طی دو روز آینده عنوان Saints Row 2 برروی شبکه GOG رایگان خواهد بود

استودیوی Deep Silver بهمراه شبکه GOG در اقدامی تازه عنوان Saints Row 2 را تا ۴۸ ساعت آتی برای مالکین رایانه‌های شخصی رایگان کردند.

Saints Row 2 عنوانی در سبک جهان‌باز است که به وسیله استودیوی Volition ساخته شده. اتفاقات بازی در شهری بنام Stilwater رخ می‌دهند و شخصی سازی‌های بسیاری در بازی وجود دارند که میتوانید از آن‌ها استفاده کنید. افرادی که طی ۴۸ ساعت آتی این عنوان را در اکانت خود اضافه کنند، قادر اند این بازی را بصورت دائمی در دست داشته باشند.

Saints Row 2 رسما در سال ۲۰۰۹ برای رایانه‌های شخصی معرفی شد و این ورژن از بازی (ورژن GOG) برروی تمامی سیستم عامل‌ها قابل اجراست (ویندوز XP، ویستا، ۷، ۸، ۱۰). توجه داشته باشید که بخش چندنفره این عنوان تنها از روش اتصال LAN قابل استفاده است.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع