دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

عنوان Demoniaca: Everlasting Night به کیک‌‌استارتر بازمی‌گردد

عنوان Demoniaca: Everlasting Night به کیک‌‌استارتر بازمی‌گردد

در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ بود که بازی Demoniaca: Everlasting Night، ساخته استودیوی مستقل Mnemosyne Games، برای تازه ترین بار در کمپین کیک استارتر دیده شد. از آن وقت به بعد، بازی وارد مرحله تازه ای از پیشرفت و تولید شد و تولیدکنندگان کارها را به مرحله تازه ای بردند. تیم تولید کننده هم‌اکنون در جستجوی تجمیع هزینه ای دیگر برای ایجاد کراس اور عجیبی در بازی خود است. هدف تازه آن ها، ایجاد یک کراس اور بین نسل های Castlevania و The King of Fighters است و آن ها اسم تازه ای برای این ترکیب قرار داده اند؛ Kofvania.

کمپین کیک استارتر تا این لحظه، بستر بسیار خوبی برای ایجاد بازی‌های فوق‌العاده و ماندگاری بوده است. فرضیه خوب و خاص طراح و تولید کننده، با کمک‌های مالی علاقه مندان و مردم با موفقیت پیاده می‌شود و بازی در دست بازی‌بازان قرار می‌گیرد. در بسیاری از موارد مشاهده کرده‌ایم که عنوانی با فرضیه خوب و قابل توجه موفق شده بودجه باور نکردنی و فوق‌العاده ای را جمع کرده و تولیدکنندگان توانسته‌اند عنوانی بزرگ را به بازی‌بازان ارایه کنند. این دفعه در این کمپین، فرصت به یک بازی جالب توجه می‌رسد.

در بازی Demoniaca: Everlasting Night شما در نقش یک زن جوان بازی می‌کنید که به طرز مرموزی از یک حادثه درگیری و قتل عام یک فرقه شیطانی نجات یافته است؛ فرقه باستانی و خطرناکی که نیت ساخت یک برج به سوی بهشت را دارد. در طول اتفاقات بازی، شما باید ایشان را در مقابل خشونتی که به روش جسمی به آن وارد شده است، حفظ کنید. خون ایشان با عنصر های شیطانی ترکیب شده است و به ایشان قدرتی می‌دهد تا بتواند انتقام مردم خود را از فرقه شیطانی بگیرد.

با استناد به معلومات پخش شده از جانب استودیوی Mnemosyne، بازی Demoniaca: Everlasting Night، تاریکی و جو ویژه سری کسلوانیا را قرض گرفته و آن را با سبک مبارزات بازی های مبارزه‌ای قدیمی و کلاسیک مانند The King of Fighters ترکیب کرده است (توانایی کامبو های زنجیره‌ای و …). ار ترکیب این عنصر های در بازی، واضح است که سبک عنوان Demoniaca: Everlasting Night، سکوبازی اکشن ۲٫۵ بعدی است. این بازی به علاوه از طرف دیگر توانایی Co-Op دارد.

با اینحال می‌رسیم به این مسئله که چرا بازی Demoniaca: Everlasting Night بعد از گذراندن یک کمپین موفق، باز هم به کیک استارتر پیوسته است. مدیر برنامه شرح می‌دهد که اولین کمپین کیک استارتر بازی برای تولید پایه و اساس و هسته اصلی بازی کافی بود با اینحال تولیدکنندگان برای افزایش دادن بازی و به علاوه از طرف دیگر نهایی ساختن آن نیاز به یک کمپین تازه برای تجمیع کمک های مالی دارند.

به خاطر کمک و فیدبک های علاقه مندان و پشتیبانان‌مان در این سال چشمگیر، ما نتیجا هسته اصلی بازی را تولید کردیم؛ حتی با این که بودجه ما درمقایسه با تولیدات و تولیدات شبیه به دیگر، کم و اندک بود. بعد از سپری کردن یک سال از روند پیشرفت بازی و نزدیک شدن به هدف و چرخه نهایی تولید بازی، تصمیم گرفتیم تا Demoniaca را حتی بزرگ تر و بهتر از قبل کنیم. دلیل بازگشت ما به یک کمپین دیگر، دقیقا همین است تا هزینه این قسمت کار از تولید بازی تامین شود و بهترین بازی ممکن را بسازیم و ارایه دهیم. با خدمات رسانی شما، ما Demoniaca را به تجربه ای حتی بهتر، بزرگ تر و وسیع تر مبدل خواهیم کرد.

در اولین کمپین کیک استارتر، استودیوی Mnemosyne مبلغ ۱۵,۰۰۰ یورو (حدود ۱۷,۵۰۰ دلار) برای بازی Demoniaca: Everlasting Night طلب کرده بود. در کمپین کیک استارتر تازه بازی، مبلغ ۳۰,۰۰۰ یورو (حدود ۳۵,۰۰۰) طلب شده است که در حقیقت به میزان دو برابر ابتدایی می‌رسد.

حدسیات می شود که عنوان Demoniaca: Everlasting Night برروی پلتفرم های رایانه های شخصی، مک و لینوکس پخش شود. برای دریافت معلومات بیشتر در باب این بازی میتوانید به صفحه کیک استارتر آن مراجعه کنید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع