دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

عنوان Hidden Dragon Legend برای پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

عنوان Hidden Dragon Legend برای پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی پخش خواهد شد

بازی Hidden Dragon Legend که با اسم یک بازی اکشن سکوبازی ۲٫۵ بعدی شهرت دارد، راه خود را به پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی باز خواهد نمود.

کمپانی Oasis Games، ناشر بازی‌های تصویری، اخیرا اعلام کرده که بازی اکشن سکوبازی ۲٫۵ بعدی Hidden Dragon Legend که یک عنوان چینی شمرده می‌شود، در ماه آگست سال جاری برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی پخش خواهد شد.

معلومات بسیاری از این بازی چینی در دست نیست با اینحال با استناد به نمایش ها بازی، می‌توانیم بگوییم که Hidden Dragon Legend ترکیبی کودکانه از سری‌های Castlevania و Onimusha است و این مسئله، مطمئنا بسیار خوب و امیدوار کننده است. Hidden Dragon Legend، ترکیبی از سکوبازی، اکشن درگیر کننده و حل معما است.

شما میتوانید در پایین، عده ای از خصوصیت های اصلی بازی Hidden Dragon Legend را بخوانید:

  • گیم‌پلی اکشن- اکشن H & S سکوبازی و دو و نیم بعدی که در لحظه چین باستان جریان دارد.
  • بریدن و قطع کردن با بهره برداری از چند ضرب‌ها- دشمنان را با حملات گوناگون حیرت زده کنید. به علاوه از طرف دیگر آن ها را با چند ضرب‌ها و قابلیت های دلنشین نابود کنید.
  • با مهارت و استایل مبارزه کنید- با بهره برداری از صاعقه، حملات مرگبار و بدل ها و ضد حملات لحظه بندی شده، موج های مختلف دشمن را نابود کنید و حتی چند ضرب‌های بیشتری را تولید کنید.
  • آکروباتیک کار کنید- بپرید، شنا کنید و لبه ها را بگیرید. از دشمنان فرار کرده و مراحل را به دلخواه به اتمام برسانید. مراحل بازی با الهام از معماری چین باستان ساخته شده و با جزئیات فراوانی هستند.
  • مساله‌های بسیار- معما های مختلف را حل کرده و همه قدرت ها و توانایی خود را بر سر غولآخرهای سرسخت که جلوی پیشروی شما را می‌گیرند، اجرا کنید.
  • عمق حیرت زده کننده- در درخت مهارت بازی جس و جو کنید و توانایی تازه را به دست آورید. با بهره برداری از سنگ های ارواح، این مهارت ها را به دست آورید و به علاوه از طرف دیگر اسلحه ها و قدرت های توانمندی را برای خود کنید.
  • لذت و سرگرمی خالص- از گیم‌پلی عمیق بازی لذت ببرید و به مدت ۱۰ ساعت در آن غرق شوید.

بازی Hidden Dragon Legend در ماه آگست سال جاری برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی پخش خواهد شد و با این وجود باید بگوییم که بازی ۱۹٫۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. شما میتوانید در پایین، عکس ها پخش شده از بازی Hidden Dragon Legend را مشاهده نمایید:

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع