دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

تصاویر جدیدی از بازی Darksiders III منتشر شد

عکس ها تازه ای از بازی Darksiders III منتشر شده است

مدت فراوانی نمیگذرد که کمپانی THQ Nordic عکس ها تازه ای از بازی موردانتظار Darksiders III پخش کرده است. پیشتر خبر این عکس ها را میتوانید ببینید.

بازی Darksiders III یک عنوان ماجراجویی سوم شخص در سبک hack-n-slash می‌باشد. در این عنوان بازیبازان در نقش شخصیت Fury ظاهر خواهند شد، ایشان یکی از ۴ اسب سواری است که به مبارزه با هفت گناه مرگبار جهان بازی می‌پردازد. Fury در مبارزات خود به یک سری جادوهای ویژه و یک شلاق ویژه دسترسی خواهد داشت، به علاوه از طرف دیگر ایشان قادر خواهد بود تا با بهره برداری از توانایی ویژه خود شکل و شیوه مبارزات خود را در شرایط مختلف تغییر بدهد. هر شکل از شخصیت Fury حاوی سلاح‌های مختلف، قدرت‌های خاص و مهارت‌های حرکتی بخصوصی می‌باشد.

ورژن سوم این سری پرطرفدار به وسیله استودیوی بازیسازی Gunfire Games پیشرفت می‌یابد و برنامه ریزی شده است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸ میلادی پخش شود. در قسمت پایین عکس ها پخش شده از این بازی را میتوانید ببینید:

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع