دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

زمان شروع کنفرانس خبری EA در E3 امسال مشخص شد

کنفرانس خبری EA در E3 امسال معرفی شد

اتفاق E3 امسال با کنفرانس خبری EA در روز شنبه دهم ژوئن شروع می‌شود. پیرامون این مسئله امروز EA برنامه‌های خود را برای اتفاق E3 امسال اطلاع داد.

در شروع، این تولیدکنندهِ ناشر اطلاع داد که اتفاق EA Play آن‌ها از تاریخ دهم ژوئن ساعت دوازده ظهر به وقت غرب آمریکا و سه بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا و با اعلام برنامه‌های این تولیدکننده شروع خواهد شد و تا دوازدهم ژوئن نیز ادامه خواهد داشت. درست است مراسم E3 امسال روز شنبه شروع خواهد شد.

بعد از اجرا کنفرانس خبری EA، کنفرانس خبری مایکروسافت و بتسدا در روز یک‌شنبه یازدهم ژوئن برگزار خواهد شد که بعد از آن نیز حدسیات می شود این موضوع با کنفرانس سونی در روز دوشنبه، دوازدهم ژوئن ادامه بیابد. به علاوه از طرف دیگر حدسیات می شود که یوبیسافت نیز امسال در این موضوع حضور داشته باشد و مراسم خود را برگزار کند، همزمان با اینکه کمپانی نینتندو به طرز قطعی در این مراسم حضور خواهد داشت و تکمیل است تا علاقه مندان خود را حسابی خوشحال کند.

اتفاق EA Play امسال به جای LA Live‌ (یعنی دقیقاً در بیرون از Convention Center، محل اجرا E3 در لس آنجلس) که مکان اجرا این مراسم در سال قبلی بود، در هالیوود برگزار خواهد شد. افرادی که در مراسم EA Play امسال کمپانی کنند، قادر اند بازی Star Wars Battlefront 2 و همینطور ورژن بعدی Need for Speed را تجربه کنند. همینطور دیگر بازی‌های ورزشی مانند Madden 18 ،FIFA 18 و NBA Live 18 نیز برای افرادی که در مراسم EA Play امسال کمپانی کنند،‌قابل بازی خواهند بود.

در یکی از وبلاگ‌های EA اعلام شد که چند سورپرایز دیگر نیز در راه است و پیرامون این مسئله اضافه کرد:

این تمام مسئله نیست… ما در ماه‌های آتی معلومات بیشتری در دست شما خواهیم گذاشت.

افرادی که در این موضوع کمپانی کنند به علاوه از طرف دیگر قادر اند اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی‌ها از زبان خود تولیدکنندگان به دست آورند، در اتفاق‌های نبردی کمپانی کنند و گفتگو‌های ویژه با تیم‌های تولید کننده بازی‌ها داشته باشند. بلیط‌های مراسم EA Play 2017 از تاریخ بیستم آوریل ساعت نه صبح به وقت غرب آمریکا و دوازده ظهر به وقت شرق آمریکا به فروش خواهند رسید. معلومات بیشتر از نحوه تهیه بلیط در هفته‌های آتی به اطلاعتان خواهد رسید.

شما دوست دارید در این مراسم چه چیز‌هایی از EA مشاهده نمائید؟ نظرها خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع