دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

مایکل پچر: امسال نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان را در فروش شکست خواهد داد

مایکل پچر: امسال نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان را در فروش شکست خواهد داد

رقابت برای فروش بیشتر بین کنسول‌ها ادامه دارد و مایکل پچر اعتقاد دارد این دفعه سوییچ، ایکس‌باکس وان را شکست خواهد داد.

مایکروسافت امیدوار است که ایکس‌باکس وان بتواند شرایط را به نفع خودش تغییر دهد با اینحال به ذهن خطور میکند که نینتندو و سوییچ رکوردشکنش برای آن‌ها رقابت سختی بوجود بیارود. پرسش مهم اینجاست که آیا مردم مختلف سوییچ ۳۰۰ دلاری و تازه تر با Legend of Zelda: Breath of the Wild را انتخاب می‌کنند یا نمونه برتر مایکروسافت را؟

با استناد به پیش‌بینی کارشناس و بررسی‌گر Wedbush Securities، مایکل پچر، نینتندو سوییچ موفق به شکست ایکس‌باکس وان خواهد‌ شد:

به نظر من رقابت نزدیک است. من می‌گویم سوییچ ۱۴ میلیون ورژن خواهد فروخت که بیشتر از فروش ممکن ایکس‌باکس وان است. ایکس‌باکس وان بین ۱۰ تا ۱۱ میلیون ورژن به فروش می‌رساند. با این وجود مایکروسافت این محاسبه را پخش نمی‌کند و پیش‌بینی را سخت می‌کند با این وجود گمان می نمایم مایکروسافت ۱۱ میلیون ورژن ایکس‌باکس وان بفروشد. سوییچ به ۱۰ یا ۱۱ میلیون می‌رسد با اینحال بیشتر شدن این عدد به فصل تعطیلات بستگی دارد. باید آن را بررسی کنم.

حرف‌های پچر تا حدودی منطقی به ذهن خطور میکند. در ماه های واپسین سوییچ موفق شد به روش مداوم ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را در تمامی جهان شکست دهد. حتی اگر با معرفی ایکس‌باکس وان ایکس، فروش کنسول‌های مایکروسافت چند برابر شود، به نظر نمی‌رسد که آن‌ها قادر باشند قدرت‌نمایی ۸ ماهه سوییچ را جبران کنند.

 

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع