دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

محتویات ماه آگوست برای بازی Hitman مشخص شد

محتویات ماه آگوست برای بازی Hitman معلوم شد

امروز تولید کننده عنوان Hitman از جزئیات محتویاتی که در ماه جاری برای این بازی پخش خواهد شد، معرفی کرده است.  در ماه ژوئن استودیو IO Interactive به طرز رسمی از کمپانی Square Enix جدا و مبدل به استودیویی مستقل شد. خوش‌بختانه این استودیو امتیاز تولید فرانچایز پرطرفدار خود یعنی Hitman را حفظ کرده است. بعد از انتشار بروزرسانی که باگ “توالت قاتل” را برطرف کرده بود، دیگر بیننده انتشار چیز فراوانی برای این بازی نبوده‌ایم. امروز در وبلاگ این استودیو جزئیات محتویات انتشاری بعدی بازی واضح شده است.

تولیدکنندگان بروزرسانی برای ماه جاری در نظر نگرفته‌اند، با اینحال گفته‌اند که بروزرسان‌های بیشتری برای بازی پخش خواهد شد  و محتویاتی که در  روز ۱۱ ماه آگوست پخش خواهد شد شامل ماموریت‌های برتر ساخته شده به وسیله بازیبازان و یک بسته‌ از مساله‌های تازه است. به صحبت تولیدکنندگان محتویات ماه سپتامبر نیز به ماه جاری مشابهت خواهد داشت و تمرکز آن‌ها بر روی این دو بخش قرار دارد.

  • ۱۰ ماموریت برتر ساخته شده به وسیله بازیبازان

هر ماه تولیدکنندگان ۱۰ ماموریت ساخته شده به وسیله بازیبازان که برای آن‌ها ارسال شده باشد و یا میان دیگر بازیبازان پیرامون‌ی آن بحث شده باشد را از جهت مکانی، تعداد هدف‌ها، جریان ساخته شده و دیگر عواملی که آن را دلنشین نشان دهد بررسی می‌کنند و با اسم Featured Contracts ماه معرفی خواهند کرد.

  • بسته‌ی مساله‌های تازه

این بسته ششمین بسته‌ی مساله پخش شده می‌باشد و شامل ۵ مساله تازه با اسم The Art of Revenge خواهد بود. مانند بسته‌های قبلی، سطح Mastery بازیباز با کامل کردن این مساله‌ها درمقایسه با مساله‌های معمولی بازی سریع‌تر بالا می‌رود. این مساله‌ها در قسمت Hokkaido بازی اعمال خواهند شد و با تمام کردن تمام آن‌ها بازیباز با یک آیتم ویژه هدیه داده می‌شود. از این آیتم هفته‌ی بعد معرفی خواهد شد.

  • ماموریت برتر به انتخاب بازیبازان

این ماموریت‌ها مانند قسمت قبل ساخته شده به وسیله مصرف کنندگان می‌باشد. با اینحال اختلاف بزرگ آن است که ۱۰ ماموریت‌ این بخش به وسیله یک بازیباز منتخب به وسیله استودیو IO Interactive انتخاب خواهد شد و دیگر بازیبازان قادر اند ماموریت‌های انتخاب شده از طرف ایشان را تجربه کنند. اولین بازیباز تعیین شده برای این بخش یک استریمر برزیلی در توییئچ می‌باشد که Mendietinha اسم گذاری شده.

عنوان Hitman در تاریخ ۱۱ مارچ ۲۰۱۶ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس معرفی شد. استودیو تولید کننده این عنوان یعنی IO Interactive چندی قبل از کمپانی Square Enix جدا شد و به روش مستقل به فعالیت ادامه خواهد داد. شایان به ذکر است حق امتیاز بازی Hitman در دست این استودیو محفوظ است.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع