دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

مدیرعامل شرکت سونی: در E3 امسال عناوین ژاپنی بزرگی معرفی خواهیم کرد

مدیرعامل کمپانی سونی: در E3 امسال عناوین ژاپنی بزرگی را معرفی خواهیم کرد

مدیرکل و مدیرعامل شعبه آمریکای کمپانی سرگرمی‌های تعاملی سونی، آقای شان لیدن (Shawn Layden) از معرفی عناوین بزرگ ژاپنی در مراسم E3 امسال، خبر داده است.

در گفتگو با سایت Time، آقای لیدن با اشاره به عناوین تازه پخش شده‌ای چون Resident Evil 7: biohazard ،Nioh ،NieR: Automata ،Persona 5 و Final Fantasy XV، بیان کردند که تولیدکنندگان ژاپنی در حال بازگشت به سوی کنسول‌های خانگی هستند. آقای لیدن در این گفتگو چنین می‌گویند:

(توجه تولیدکنندگان ژاپنی به کنسول‌های خانگی) برای ما اهمیت بینهایت زیادی دارد. به نظر من تولیدکنندگان ژاپنی (در قبلی) راه خود را گم کرده، و در جستجوی پول در آوردن از بازی‌های موبایل رفتند، با اینحال آن‌ها به روش تاثیرگذاری سرگرم بازگشت به صحنه بازی‌های کنسولی هستند. و حال که صحبتش شد، ما تعدادی معرفی بزرگ در E3 خواهیم داشت، که دقیقا نمایش دهنده همین مسئله خواهند بود.

در بحث‌های آنلاین میان هواداران این تولیدکننده، حدس و گمان‌های بسیاری در باب معرفی دنباله‌ای برای عنوان Bloodborne می باشد. وقتی سایت Gixel در باب هم کاری میان سونی و کمپانی From Software، برای معرفی عنوان ممکن Bloodborne 2 در E3 2017 (و به علاوه از طرف دیگر معرفی عنوان تازه استدیوی Sucker Punch در این مراسم) از آقای لیدن پرسش پرسید، ایشان بیان کردند که «میتوانید پیرامون این مثال پرسش کنید (با اینحال توقع جواب نداشته باشید)».

در خبری دیگر، آقای لیدن در گفتگو با سایت Time، بیان نمودند که کنفرانس امسال کمپانی سونی، از همان قالب کنفرانس پارسال این تولیدکننده پیروی کرده، و بجای آنکه مثل یک کنفرانس خبری برگزار شود، بیشتر حالت رویدادی برای به نمایش در آوردن بازی‌ها خواهد بود. ایشان با خنده در باب کنفرانس امسال کمپانی سونی چنین می‌گویند:

در کل به نظرم حضار تنها ۹۰ ثانیه باید حضور من را بر روی صحنه تحمل کنند. بجز آن، تمامی لحظه باقی مانده صرف نمایش بازی‌ها خواهد شد.

کنفرانس E3 امسال کمپانی سونی، هفته آتی در ساعت ۵:۳۰ بامداد سه‌شنبه ۲۳ام خرداد ماه به وقت تهران، برگزار می‌شود.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع