دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

اطلاعات جدیدی از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

معلومات جدیدی تازه ای از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد شد

مدت فراوانی نمیگذرد که معلومات اندک با اینحال جالب توجه‌ای از ورژن تازه سری بازی‌های Assassin’s Creed پخش شده است. این معلومات پیرامون دیزاین جهان بازی، توانایی Eagle Vision، اسلحه‌های موجود و … می‌باشد.

همزمان با اینکه هنوز کمپانی یوبیسافت هیچ اطلاعاتی را پیرامون عنوان تازه سری بسیار پرطرفدار Assassin’s Creed با ما به اشتراک نگذاشته، حتی اسم بازی نیز واضح نشده است با اینحال به خاطر اخبار غیر موثق و منابع آگاه ما تا این جای کار توانسته‌ایم معلومات بسیار ارزشمندی را پیرامون این بازی بدست آوریم. معلومات ابتدایی‌ای مانند اسم بازی که تحت عنوان Assassin’s Creed Origins شناخته خواهد شد، محیط بازی که در سرزمین مصر جریان می‌یابد، احتمال اینکه در این ورژن بیننده وجود چند شخصیت در مسیر داستانی بازی باشیم و وجود نبردهای دریایی را بدست آورده‌ایم با اینحال خبر خوش برای علاقه مندان سری این است که مدت فراوانی نمیگذرد که معلومات تازه دیگری نیز از این بازی به بیرون درز کرده است.

به‌نظر می‌رسد که سری تازه بازی در بسیاری از بخش‌ها سعی دارد از عنوان بزرگ The Witcher 3 الگوبرداری کند ( و یا تاثیرگرفتن از بیشتر عناوین جهان باز این روزهای صنعت بازیسازی )، به غیر از ماموریت‌ها و جست و جوهای آزادانه در بازی، بازی تازه کمپانی یوبیسافت تصمیم گرفته است تا از سیستم مبارزاتی مثل بازی Witcher سود گیرد، مبارزاتی عمیق بهمراه آزادی رفتار بالا، در بازی بیننده یک جهان یکپارچه هستیم حاوی چنین مفهومی که بازیبازان قادر اند از آب‌ها عبور کرده، وارد شهرها شوند و با هیچ صفحه بارگذاری مواجه نگردند، ضروری به ذکر است که در بازی تجهیزاتی مانند سپر، نیزه و تیرکمان نیز می باشد.

ممکن است دوست داشته باشید که بدانید توانایی Eagle Vision که از ورژن ابتدایی بازی تا اینجای کار پیوسته در گیم‌پلی بازی حدودا بدون تغییر وجود داشته است، در ورژن Origins با اندکی تفاوت مواجه خواهد شد، بطوری که بازیبازان قادر اند به‌ منظور این کار از یک عقاب دستی نیز بهره ببرند. به‌نظر می‌رسد که جهان بازی برنامه ریزی شده است جهانی خوش آب و رنگ باشد بهمراه نماهایی عمیق و گیرا، در آتی با پخش عکس ها رسمی از این بازی می‌توانیم بیشتر پیرامون گرافیک بازی اظهار نظر کنیم.

با استناد به اعلام منابع مشهور، کمپانی یوبیسافت برنامه ریزی شده است از ورژن تازه سری Assassin’s Creed در اتفاق E3 سال جاری معرفی کند. برآورد میشود که بازی در ماه اکتبر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پخش شود و خبری از معرفی بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز نخواهد بود.

به شخصه برای آشنایی بیشتر با این ورژن تازه از سری خاطره‌انگیز Assassin’s Creed بسیار هیجان زده‌ام!

 

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع