دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

اطلاعات تازه‌ای از بازی Spider-Man منتشر شد | اینسومنیاک چیزی را هدر نمی‌دهد

معلومات تازه ای از بازی Spider-Man پخش شد | اینسومنیاک چیزی را هدر نمی‌دهد

طی برنامه زنده مارول در کامیک کان سن دیگو، کارگردان اجرایی Marvel Games، آقای بیل رزمن (Bill Rosemann) در باب بازی Spider-Man که به وسیله استودیوی اینسومنیاک در دست تولید قرار دارد، صحبت کردند.

رزمن اشاره می‌کند که تیم تولید کننده نمی‌خواهد تا همه چیز را نشان بدهد و به نحوی بازی را برای بازی‌بازان اسپویل کند حتی آن ها تنها می‌خواهند به مخاطب برسانند که مسیر جریان به چه سمتی است و تکه هایی از گیم‌پلی را که حاوی ایستر اگ نیز هست، به نمایش بازی‌بازان در آورند.

ایشان به علاوه از طرف دیگر شرح می‌دهد که تیم تولید کننده به همه نظر ها و بازخورد هایی که از طرف علاقه مندان پخش می‌شود توجه می‌کند چونکه آن ها برای تنظیم کردن و افزایش بازی، لحظه دارند. با استناد به گفته های رزمن، استودیوی اینسومنیاک در تنظیم و افزایش سیستم تارافکنی بازی بسیار سریع رفتار کرده و مکانیک های این بخش را تنها در عرض یک ماه متحول کرده است (از لحظه E3). تیم Marvel Games اینطور تصور می‌کند که با تولید بازی های تصویری از شخصیت های مختلف و بسیار جهان مارول و بازی کردن آن ها به وسیله بازی‌بازان، تعداد علاقه مندان گسترش می‌‌یابد و آن ها در سمت و مکان خود، این مسئله را وظیفه خود می‌دانند تا کارها را به خوبی پیش ببرند:

اسپایدر من فارغ از همه چیز با «قدرت بیشتر، مسئولیت بزرگتری را نیز بهمراه می‌آورد» تعریف و شهرت دارد. ما خوش اقبال هستیم که برروی این چیزها کار می‌کنیم و مسئولیت ما است که نتیجه را چشمگیر رقم بزنیم و آن ها را به بهترین بازی های مارول در تاریخ مبدل کنیم.

به ذهن خطور میکند رزمن و تیم ایشان این مسئله را بسیار جدی گرفته‌اند چونکه ایشان در انتها تاکید می‌کند که تولید بهترین بازی ها در تاریخ مارول وظیفه زندگی و حیاتی آن ها است.

ایشان در باب نبرد اسپایدر من با Mr. Negative در مترو نیز صحبت کرد؛ نبردی که برای بازی نهایی تایید شده است. ایشان اشاره می‌کند با این که اسپایدر من می‌تواند در فضاهای بازی به تارافکنی و مبارزه بپردازد، به علاوه از طرف دیگر می‌تواند در فضا های بسته و کوچک نیز مبارزه کند و از چابکی خود نهایت استفاده را ببرد. تیم تولید کننده تصمیم گرفته است تا به بازی‌بازان، «تجربه بودن در نقش اسپایدر من در شرایط و موقعیت های مختلف» را بدهد.

در باب برنامه های هنری بازی، آقای رزمن شرح می دهد که هیچکدام از آن ها بی استفاده نیستند و استودیوی اینسومنیاک گیمز اجازه به هدر رفتن چیزی را نمی‌دهد. به علاوه از طرف دیگر معلوم شد که با معرفی همه این برنامه های هنری، یکی از صحنه های بازی آشکار می‌شود.

 

کارگردان Spider-Man یعنی برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، در پنل نمایش بازی‌های والت دیزنی، پیرامون‌ی فیدبک های علاقه مندان و بهبودات این بازی صحبت کرده و گفته است:

بله، توزیع درست حرکت تار عنکبوت، موضوعی حیاتی و یک نیاز است. حتی از E3 2017 که یک ماه قبل برگزار شد، ما حرکت و بهره برداری از تار عنکبوت را افزایش بخشیده‌ایم و اکنون کسب سرعت، ساده تر است. بله، ما همه‌ی بازخوردها را شنیده‌ایم – ما به شما بسیار گوش می‌دهیم بچه‌ها! و مکررا در جستجوی افزایش بیشتر بازی هستیم. ما می‌خواهیم که بازهم این جریان را داشته باشیم. هیچ مانعی آن‌قدر بزرگ نیست که بر ایشان [پیتر] غلبه کند. نه تنها گردش و حرکت، حتی مبارزات نیز هر روز تکامل می‌یابند. شما ابزار Tripwire را می‌بینید، درست است؟ پیتر می‌تواند آن را به اشیاء و به علاوه از طرف دیگر دشمنان بچسباند و اگر این دشمنان به اندازه‌ی کافی نزدیک به هم باشند، به یکدیگر برخورد می‌کنند. پس ما می‌خواهیم ابزارهای بسیاری داشته باشیم که به پیتر اجازه دهند در طول مبارزات، سرگرم هم بشود.

این نکته نیز به روش نهایی تایید شده بود که بازی Spider-Man برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ معمولی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا می‌شود و برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K (با بهره برداری از راه حل موقتی استودیوی تولید کننده) و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه به نمایش در خواهد آمد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع