دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

نسخه‌های غربی Ultimate Ninja Storm Trilogy و Legacy پاییز امسال عرضه خواهند شد

ورژن‌های غربی Ultimate Ninja Storm Trilogy و Legacy در پاییز امسال عرضه میشود

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco)، اعلام کرده که ورژن‌های غربی دو عنوان Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy، پاییز امسال در دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پخش خواهند شد.

خریداران کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy، چهار عنوان پایین از سری Ultimate Ninja Storm را دریافت خواهند کرد.

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto

عناوین ذکر شده، شامل تمامی بسته‌های الحاقی پخش شده برای آنان چون شخصیت‌ها، لباس و بخش‌های داستانی تازه، خواهند بود. ورژن غربی این کالکشن برنامه ریزی شده است به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی در جاهای اروپا و آمریکای شمالی معرفی شود. ورژن‌های فیزیکی این عنوان شامل یک قاب فلزی، کتاب هنری از سری Naruto و یک دیسک ویژه از انیمه این سری عناوین خواهد بود.

وانگهی کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy، تنها به روش دیجیتالی قابل تهیه بوده و شامل عناوین پایین است.

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

هر یک از عناوین ذکر شده به روش جداگانه نیز قابل تهیه خواهند بود. شایان ذکر است که این دو کالشکن تنها ورژن‌های اصلی از سری عناوین Ultimate Ninja Storm را در خود داشته و دو ورژن فرعی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution، برای پلتفرم‌های نسل حاضر پخش نخواهند شد.

در کشور ژاپن، کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy برنامه ریزی شده است به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی، در تاریخ ۲۷ جولای (۵ مرداد) برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ معرفی شود. پیشتر میتوانید عکس ها پخش شده از این دو کالکشن به وسیله کمپانی باندای نامکو را مشاهده نمایید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع