دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

پروتاگونیست Far Cry 5 افسر ارشد پلیس است و شما تعیین کننده جنسیت و نژاد او هستید

پروتاگونیست Far Cry 5 افسر ارشد پلیس است و شما تعیین کننده جنسیت و نژاد ایشان هستید

عنوان Far Cry 5 اولین ورژن از سری Far Cry است که به شما اجازه خواهد داد تا جنسیت و نژاد قهرمان بازی که یک افسر ارشد پلیس است را انتخاب کنید.

ساعاتی پیش یوبی‌سافت عنوان Far Cry 5 را با پخش تریلری رسما معرفی نمود، به علاوه از طرف دیگر تعدادی تریلر از شخصیت‌های بازی پخش کرد که میتوانید آن‌ها را نیز در گیمفا ببینید. به هرحال، هیچکدام از تریلرهای انتشار یافته اطلاعاتی در باب پروتاگونیست بازی معرفی نمی‌کنند. با اینحال هم‌اکنون اطلاعاتی پیرامون این مثال پخش شده است.

با شرایطی که می‌دانید در سری Far Cry پروتاگونیست بازی هیچگاه ستاره جریان نمی‌باشد، بجای آن این آنتاگونیست‌ها هستند که در راس مسئله قرار دارند. درحقیقت، با استناد به اینکه بازی سبکی اول‌ شخص دارد ممکن است بسختی بتوان درطول بازی چهره قهرمان جریان را مشاهده کرد. باز هم متذکر می‌شویم، یکی از دلایل این موضوع بخاطر این است که شخصیت‌های منفی ستارگان اصلی جریان هستند. با اینحال می‌شود گفت دانستن اطلاعاتی در چنین موقعیتی اندک از پروتاگونیست، شخصیتی که برای بار نخست در سری تاحدودی قابل شخصی‌سازی است، می‌تواند برای بازیکنان دلنشین باشد. در Far Cry 5 میتوانید جنسیت و نژاد شخصیت اصلی بازی را انتخاب کنید.

محتمل است این خصوصیت امکان مشاهده بیشتر قهرمان جریان را درطول بازی ممکن کند. و به علاوه از طرف دیگر امکان دارد کاراکترهای داخل بازی درمقایسه با آنچه که شما در تولید شخصیت انتخاب می‌کنید، واکنش‌های متفاوتی از خود بروز دهند – هنوز باید صبر کرد و منتظر معرفی معلومات بیشتر بود!

براساس اعلام یوبی‌سافت، پروتاگونیست بازی افسر ارشد پلیس در شهر Hope County ایالت مونتانا می‌باشد. بازیکنان با ورود خود به شهر متوجه می‌شوند کودتایی که سال‌های بسیار خاموش بوده، از نو به وسیله فرقه‌ای بنام Project که معتقد به روز رستاخیر هستند، در منطقه Eden’s Gate درحال شکل‌گیری است. پیشتر این کودتا شهر بوسیله دو جبهه “گروه مقاوت” و “فرقه Project” دچار هرج و مرج و اغتشاش خواهد شد. وظیفه شما کمک به آزادسازی Hope County و مردمان آن است. چرا شما – پروتاگونیست – در Hope County حضور دارید؟ این سوالی است که جواب آن هنوز داده نشده!

علاوه‌بر معرفی اطلاعاتی از قهرمان جریان، جزئیاتی از شخصیت “The Father” نیز پخش شده است. گفته شده رهبر فرقه Project شخصی بنام The Father” Joseph Seed” می‌باشد، ایشان رهبری بی‌رحم و مقتدر است. ایشان اعتقاد دارد که “روز رستاخیز” نزدیک است و باید مردم Hope County را نجات دهد. پیشتر میتوانید تصویری از شخصیت The Father را ببینید:

عنوان Far Cry 5 برنامه ریزی شده است در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ (۸ اسفند ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان پخش شود. به علاوه از طرف دیگر میتوانید دیگر اطلاعاتی که تا اینجای کار از بازی پخش شده را از روش این لینک مشاهده نمائید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع