دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

پیش‌خرید بازی Get Even آغاز شد

پیش‌خرید بازی Get Even به صورت رسمی شروع شد

کمپانی «باندای نامکو» (Bandai Namco Games) به روش رسمی خبر از شروع پیش‌خرید بازی Get Even داد. افرادی که این بازی را از روش فروشگاه الکترونیکی پلی‌استیشن و خدمات استیم پیش‌خرید کنند به موسیقی متن این بازی ساخته‌ی اولیور دریویره (Olivier Derivière) با اسم هدیه دسترسی خواهند داشت.

استودیوی «The Farm 51» و کمپانی «باندای نامکو» امکان پیش‌خرید بازی اکشن و ترسناک Get Even را از روش فروشگاه پلی‌استیشن و خدمات استیم مهیا کردند. اگر اقدام به پیش‌خرید این بازی کنید به روش رایگان به موسیقی متن آن نیز دسترسی خواهید داشت. با اینکه موسیقی متن Get Even بعد از توزیع بازی به مارکت نیز به روش مستقل از روش خدمات استیم در معرض قرار خواهد داشت.

استودیوی لهستانی «The Farm 51» و کمپانی «باندای نامکو» در تلاشند تا با بازی تریلر روانشناختی Get Even باز هم صنعت بازی‌های ویدئویی را به مساله بکشند و به افزایش تست تعاملی بازیکن با موسیقی بپردازند.

این بازی تمام و کمال بازیکنان را غرق در قلب تاریخ چند بعدی موجود در بازی می‌کند و موسیقی ساخته شده به وسیله دریویره که به روش عاطفی و احشایی است و با بهره برداری از توانایی‌های صدایی موتور بازی‌سازی بازی مطرح شده منجر به واکنشی حقیقی به اعمال بازیکن می‌شود.

موسیقی متن بازی Get Even در روز جمعه ۵ خرداد ماه (۲۶ می ۲۰۱۷ میلادی) و در روز در ابتدا توزیع آن از روش خدمات استیم قابل تهیه و دریافت خواهد بود. پیش‌خرید ورژن‌ی ایکس‌باکس وان این بازی امکان پیش‌دانلود Get Even را ممکن خواهد نمود.

بازی Get Even از روز جمعه ۵ خرداد (۲۶ می) به روش دیجیتالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در معرض قرار دارد. ضروری به ذکر است که این عنوان از روز پنج‌شنبه ۴ خرداد (۲۵ می) نیز به روش فیزیکی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در اروپا معرفی و پخش خواهد شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع