دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

کارگردان عنوان Chrono Trigger از یک ماموریت مخفی در رابطه با نینتندو سوییچ خبر می‌دهد

ماموریت مخفی پیرامون نینتندو سوییچ

آقای تاکاشی توکیتا (Takashi Tokita)، که قبل از این عناوینی چون Final Fantasy: The 4 Heroes of Light ،Live A Live و Chrono Trigger را کارگردانی کرده است، حال از شروع یک ماموریت فوق مخفی پیرامون پلتفرم تازه معرفی شده نینتندو سوییچ خبر می‌دهد.

آقای تاکاشی توکیتا با پخش تصویری از یک نینتندو سوییچ که بر روی میز خود قرار داده بودند، جمله پایین را در شبکه اجتماعی توییتر نوشتند.

شروع یک ماموریت فوق مخفی!

با این وجود این تصویر امکان دارد معنای مخصوصی نداشته باشد. ممکن است ماموریت فوق مخفی آقای توکیتا، صرفا لذت بردن از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild است. هرچند تعداد فراوانی از هواداران ایشان در تمامی شبکه جهانی وب، این جمله و تصویر را نشانه‌ای از جانب آقای توکیتا دانسته که خبر از تولید یک برنامه تازه برای پلتفرم نینتندو سوییچ می‌دهد. اگر واقعا این حدس درست بوده و ایشان سرگرم کار بر روی برنامه‌ای تازه برای نینتندو سوییچ باشند، امیدواریم خیلی زود خبر‌های بیشتری در باب این برنامه تازه بشنویم.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع