دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

گزارش – قسمتی از پیش‌نمایش Assassin’s Creed: Origins لو رفت

گزارش – قسمتی از قبل‌نمایش Assassin’s Creed: Origins لو رفت

تصویری اخیرا پخش شده است که مدعی شد قسمتی از نمایش E3 عنوان Assassin’s Creed: Origins را نشان می‌دهد.

Assassin’s Creed Origins برنامه ریزی شده است در ۳۱ اکتبر معرفی شود. با این وجود باید توجه داشت که امکان دارد تاریخ گفته شده تقریبی بوده با اینحال انتظار در پاییز حتمی خواهد بود. با استناد به خبر تایید نشده پخش شده تمامی اطلاعاتی که پیش‌تر از بازی انتشار یافته هم حقیقی بوده. بازی حاوی ۱۱ سناریو خواهد بود که جمعا بخش اصلی بازی بدون احتساب ماموریت‌های فرعی ۲۰ ساعت گیم‌پلی دارد که ۱۰ درصد آن در لحظه مدرن خواهد بود.

با استناد به اعلام منابع مشهور، کمپانی یوبیسافت برنامه ریزی شده است از ورژن تازه سری Assassin’s Creed در اتفاق E3 سال جاری معرفی کند. برآورد میشود که بازی در ماه اکتبر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پخش شود و خبری از معرفی بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز نخواهد بود.

شما میتوانید معلومات بسیاری فراوانی از این عنوان را در اینجا مطالعه کنید.

پیشتر میتوانید قسمتی از قبل‌نمایش درز کرده را ببینید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

به علاوه از طرف دیگر تصویر تی‌شرتی نیز پخش شده که با استناد به گزارش در دست به شخصیت اصلی بازی است. با استناد به معلومات موجود برروی تی‌شرت اسم شخصیت بازی «Ba Yek» خواهد بود.

نکته قابل توجه این است که کارگردان عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag که با استناد به اخبار غیر موثق کارگردان این عنوان نیز است در توییتر درمقایسه با تی‌شرت واکنش نمایش داده و آن را تی‌شرت بسیار زیبایی خوانده است. ایشان هم‌اکنون در پروفایلش به کارگردانی یک عنوان معرفی نشده اشاره دارد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع