دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

Destiny دیگر محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد | بانجی به Destiny 2 متعهد است

Destiny دیگر محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد | بانجی به Destiny 2 متعهد است

اولین عنوان Destiny بعد از دریافت بروزرسان‌ها و محتواهای متعدد دیگر خصوصیت تازه ای دریافت نخواهد کرد.

بانجی به شکل آفیشیال اعلام داشت که تمرکز اصلی تیم برروی Destiny ۲ بوده و اولین عنوان سری محتوای تازه ای بعد از Age of Triumph دریافت نمی‌کند.

David Dague مدیر روابط عمومی بانجی در بیانیه‌ای چنین نوشت:

بسیاری از علاقه مندان پیرامون دریافت محتوای اولین Destiny از ما پرسش پرسش میکنند. ضروری است بگوییم که تمرکز کامل تیم بانجی برروی Destiny 2 است. تمامی تیم بانجی درحال تلاش هستند تا Destiny 2 عنوانی شود که جامعه بازی‌بازان لایقش هستند. در تابستان نیز ما ورژن بتا را داریم و بعد از معرفی آن ما بروزرسان‌های بسیاری را برای آن در برنامه خواهیم داشت و تمامی آن‌ها براساس فیدبک های شما خواهد بود. فیدبک های شما در ورژن بتا ارزش بسزایی دارد و شما تفاوت را احساس خواهید کرد.

عنوان Destiny 2 در تاریخ ۸ سپتامبر (مصادف با ۱۷ شهریور) سال جاری برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پخش خواهد شد؛ با این وجود تاریخ معرفی ورژن رایانه‌های شخصی این بازی هنوز واضح نشده است. ضروری به ذکر است ورژن آزمایشی این بازی در تابستان برای دو کنسول ذکر شده و سپس برای رایانه‌های شخصی پخش خواهد شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع