دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

Dragon Age 4 توسط نویسنده بازی تائید شد

Dragon Age 4 به وسیله نویسنده بازی به صورت نیمه تائید شد

همه ما در جریان هستیم که دیر یا زود خبر تولید ورژن‌ای دیگر از فرانچایز پرطرفدار Dragon Age پخش خواهد شد، بخصوص بعد از موفقیت‌های بسیار عنوان Dragon Age: Inquisition. با اینحال هم‌اکنون Dragon Age 4 به روشنی تائید شد!

در گفتگو‌ای که وب‌سایت Eurogamer با آقای الکسیس کندی (Alexis Kennedy) خالق عناوینی مانند: Fallen London و Sunless Sea، کسی که سال قبلی به استودیوی بایوور پیوست تا در تولید برنامه‌ای تازه بصورت دورکاری هم کاری نمائید، تائید کرد که بازی‌ای که بررویش کار می‌کند Dragon Age 4 است.

درحالی که این تائیدیه نیمه رسمی از تولید Dragon Age 4 به خودی خود خارق العاده می‌باشد؛ با اینحال به علاوه از طرف دیگر آقای کندی جزئیاتی را از مکانی که بازی در آن روایت می‌شود، و امکان دارد ادامه‌ای بر عنوان Dragon Age: Inquisition و بسته‌های گسترش دهنده آن باشد، به اشتراک گذاشت. ایشان تائید نمود که تنها نویسندگی بخشی از بازی را برعهده خواهد داشت، با اینحال همان بخشی که وی هم‌اکنون درحال کار برروی آن است هیچ چیزش شبیه به مواردی که قبلا در فرانچایز مشاهده کردید، نیست. کندی پیرامون این مثال شرح داد:

تنها چیزی که در موردش می‌توانم صحبت کنم این است که به من این اختیار داده شده تا بصورت خودمختار برروی داستانی افسانه‌ای که از دیگر بخش‌های بازی جداگانه می‌باشد، کار کنم. که این مسئله بواسطه دورکاری من منطقی بنظر می‌رسد. و اگر شما از قبل با کارهای من آشنایی داشته باشید، یقینا از نحوه انتخاب مسئله سورپرایز نخواهید شد. چیزهایی آشنا در انتظار شماست.

در بیان میزان عمق جریان [نوشته وی] نمی‌خواهم بزرگ‌نمایی کنم، با اینحال نوشته من بسیار شبیه به نوشته‌های Patrick Weekes [نویسنده سری Mass Effect] است. به من گفته شده تا برروی دنیایی بطور کلی دارای اختلاف کار کنم…  این یک اتفاق خارق العاده‌ نیست، با اینحال می‌توان آن را متمایز دانست. این دنیایی افسانه‌ای است که تا اینجای کار در عناوین Dragon Age مشاهده نکرده‌اید.

صحبت‌های کندی هیجان انگیز بنظر می‌رسند. Dragon Age 4 هنوز رسما معرفی یا تائید نشده است. با اینحال یقینا این عنوان در آتی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان پخش خواهد شد.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع