دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

E3 2017 | تمام بازی‌های جدید معرفی شده در E3 2017

E3 2017 | تمام بازی‌های تازه معرفی شده رسمی در E3 2017

E3 امسال نیز به انتهای رسید و کمپانی‌های مختلف بروزترین بازی‌های خود را معرفی کردند. حال با گیمفا جهت مشاهده تمامی بازی‌های معرفی شده همراه باشید.

E3 2017 به انتهای رسید و مثل در بیشتر مواقع بیننده حضور پرشور بازی‌بازها بودیم. تعداد کمپانی کنندگان امسال بسیار بالا بوده و رکورد سال قبلی را درهم شکست. در E3 2017 بیننده حضور ۶۸,۴۰۰ بودیم که مقایسه با ۵۰,۳۰۰ نفر سال قبلی به راستی گسترش چشم گیری داشته است. مطمئنا یکی از دلایل این شهرت بالا فروش ۱۵ هزار بلیت عمومی برای کنفرانس‌ها بوده است. E3 2018 هم در لس آنجلس و لحظه ۱۲ ژوئن الی ۱۴ برگزار خواهد شد.

حال با به انتهای رسیدن این کنفرانس بزرگ جمع بندی از بازی‌های معرفی شده در مراسم داریم.

Assassin’s Creed Origins

در جریان کنفرانس مایکروسافت، رسماً از ورژن‌ی تازه سری Assassin’s Creed با اسم Origins معرفی شد.

Assassin’s Creed: Origins بعد از اخبار غیر موثق، عکس ها و معلومات درز کرده‌ی مختلف، بالاخره معرفی شد و موفق شدیم که نمایشی رسمی از آن ببینیم. Origins این سری را به مصر می‌برد و مطمئنا جلوه های تصویری متفاوتی را درمقایسه با شماره های پیشین خواهیم دید. عنصر های تازه ای به بازی اضافه شده‌اند که با اسم مثال می‌توان به ردیاب عقاب اشاره نمود.

عنوان Assassin’s Creed: Origins برنامه ریزی شده است درتاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان پخش گردد.

اخبار تصویری عنوان Assassin’s Creed: Origins درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

اخبار متنی که شامل معلومات تازه‌ از بازی است نیز پیشتر قابل دیدن است:

Anthem

بالاخره در نمایش EA Play، بایوور از آی‌پی تازه خود با اسم Anthem که مدتی در دست تولید قرار داشت، پرده گشود و تیزری از آن پخش نمود.

عنوان Anthem عنصر های اکشن نقش‌آفرینی و MMO را بهمراه جریان‌سرایی ویژه بایوور، با خود بهمراه دارد و برنامه ریزی شده است که در طول سال مالی ۲۰۱۹ به انتشار برسد. این بدین معنی است که از ۱ آوریل ۲۰۱۸ (۱۲ فروردین ۱۳۹۷) تا ۳۱ مارس ۲۰۱۹ (۱۱ فروردین ۱۳۹۸)، باید منتظر توزیع آن باشیم. با این وجود ضروری به ذکر است که پیش از هرچیز، این بازی برای انتشار در سال مالی جاری برنامه‌ریزی شده بود، با اینحال بعد از مدتی، الکترونیک‌آرتز تصمیم بر به تعویق انداختن آن گرفت.

هم‌اکنون جزئیات فراوانی از جریان Anthem در معرض نیست، با اینحال استودیوی بایوور قول این را داده که این عنوان حاوی “داستانی درخور بایوور” باشد و به بازیکنان این اجازه داده خواهد شد تا بصورت فردی یا با همراهی دوستان خود به تجربه بازی بپردازند. عنوان Anthem برنامه ریزی شده است در پاییز ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان پخش گردد.

اخبار تصویری عنوان Anthem درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

اخبار متنی که شامل معلومات تازه‌ از بازی است نیز پیشتر قابل دیدن است:

Beyond Good & Evil 2

در جریان کنفرانس یوبی‌سافت در کنفرانس E3 2017، از بازی شدیدا مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 معرفی شد و تریلر زیبایی نیز از آن به نمایش قرار داده شد.

تاریخ انتشاری برای بازی مقرر کرده نشده و گیم‌پلی‌ای نیز از آن نمایش داده نشد.

اخبار مرتبط با عنوان Beyond Good and Evil 2 درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

The Crew 2

در جریان کنفرانس کمپانی یوبی‌سافت در E3 2017، از بازی The Crew 2 معرفی شد. با استناد به صحبت یوبی‌سافت این بازی در ابتدا سال ۲۰۱۸ میلادی برای اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی پخش خواهد شد.

در ماه مِی و قبل از مراسم E3 2017، یوبی‌سافت اشاراتی به The Crew 2 همراه با بازی‌های Assassin’s Creed: Origins و Far Cry 5 نمود.

با اینکه ورژن‌ی اول بازی The Crew شروع خوبی در عرصه‌ی جذب بازار و فروش نداشت، بالاخره موفق شد به محاسبه ۱۲ میلیون بازیکن اکتیو برسد. این امر به یوبی‌سافت اعتمادبه‌نفسی داد تا بتواند ادامه‌ی عنوان ذکر شده را پیشرفت دهد.

اخبار مرتبط با عنوان The Crew 2 درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Dragon Ball FighterZ

به ذهن خطور میکند مذاکره آقای فیل اسپنسر با ناشران و تولیدکنندگان ژاپنی نتیجه داده است. بازی Dragon Ball FighterZ در کنفرانس خبری کمپانی مایکروسافت در کنفرانس E3 2017 معرفی شد.

Dragon Ball FighterZ یک بازی مبارزه ای است که با استناد به سری انیمه پرطرفدار Dragon Ball ساخته شده است. در تریلر هیجان انگیزی که از بازی در کنفرانس مایکروسافت نمایش داده شده است، می‌توانیم شخصیت های اسم آشنایی مانند Goku و Majin Buu را در لحظه نبرد های سریع و شلوغ مشاهده کنیم.

عنوان Dragon Ball FighterZ در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Dragon Ball FighterZ درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

The Evil Within 2

در جریان کنفرانس کمپانی بتزدا در E3 2017، ورژن‌ی دوم بازی The Evil Within معرفی شد.

The Evil Within 2، عنوانی در سبک سوم‌شخص و در ژانر ترسناک خواهد بود و برای اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۳ اُکتبر سال جاری (برابر با سه‌شنبه، ۲۵ مهر امسال) معرفی می‌شود. این بازی زودتر از وقتی که انتظارش را داشتیم پخش خواهد شد.

مثل ورژن‌ی اولین بازی، The Evil Within 2 نیز به وسیله تَنگو گیم‌وُرکس (Tango Gameworks) شاخته می‌شود؛ استدیویی که خالق سری بازی پرطرفدار Resident Evil، شینجی میکامی آن را تاسیس نمود. علاوه‌بر این معلوم شد شخصیت اصلی بازی، Sebastion Castellanos در این ورژن نیز حضور خواهد داشت.

اخبار مرتبط با عنوان The Evil Within 2 درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Forza Motorsport 7

عنوان Forza Motorsport 7 یکی از برگ برنده‌های حال حاضر ایکس‌باکس و مایکروسافت است که در طول کنفرانس روز یکشنبه مایکروسافت، در اتفاق E3 2017، معرفی شد.

مانند در بیشتر مواقع این بازی با دست هایی پر به نمایش در آمد و موفق شد علاقه مندان را شگفت زده کند. به علاوه از طرف دیگر قبل تر اعلام شد که بازی Forza Motorsport 7 حاوی ۷۰۰ نوع اوتومبیل خواهد بود که واقعا رقمی محشر است و نشان می‌دهد تولیدکنندگان توجه فراوانی بر روی این بخش و تنوع آن دارند. با استناد به گفته تولیدکنندگان، بازیکنان قادر اند. بازی Forza Motorsport 7 غیر از رزولوشن ۴K، حاوی بافت‌هایی با همین کیفیت نیز خواهد بود. این بازی با رزولوشن ۴K Native (حقیقی) و نرخ فریم ۶۰fps بر روی کنسول توانمند اکس‌باکس وان اکس اجرا می‌شود. این مشخصات، Forza Motorsport 7 را پیشرفته‌ترین بازی مسابقه‌ای و ریسینگ تا به‌این لحظه می‌کند.

عنوان Forza Motorsport 7 در تاریخ ۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان اکس، ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Forza Motorsport 7 درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Life is Strange: Before the Storm

بی تردید، عنوان Life is Strange یکی از پرطرفدار ترین عناوین اپیزودیک در سال‌های واپسین بوده که موفق شد به خوبی نظر علاقه مندان این سبک از بازی‌ها را به خود جلب کند، عنوان Life is Strange: Before the Storm ساخته استودیو دک‌ناین‌گیمز (Deck Nine Games ) در تاریخ ۳۱ آگوست مصادف با ۹ شهریور برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در شکل ۳ اپیزود پخش خواهد شد.

این فصل تازه از بازی Life is Strange، تنها سه قسمت خواهد داشت و به ذهن خطور میکند باید در آن پیش جریان شخصیت پرطرفدار کلویی را مشاهده کنیم. اولین قسمت از Life is Strange: Before the Storm در تاریخ ۳۱ آگست سال جاری توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Life is Strange: Before the Storm درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Metro Exodus

در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت در کنفرانس E3 2017، بازی تازه Metro: Exodus معرفی شد و بازی‌بازان و علاقه مندان را به شوق آورد.

تریلر معرفی بازی Metro: Exodus شدیدا هیجان انگیز و فوق‌العاده به نظر می‌رسید و به نحوی معرفی بازی بسیار حیرت زده کننده بود بدلیل آنکه از قبل، هیچ کسی این مسئله را لو نداده بود. بازی Metro Exodus برروی کنسول ایکس‌باکس وان اکس با رزولوشن ۴K حقیقی اجرا می‌شود و نمایش گیم‌پلی بازی بطور کلی از روی کنسول ضبط شده بود.

تازه ترین ورژن از سری Metro عنوان Metro: Last Light بود که درسال ۲۰۱۳ پخش شد. سال قبلی بود که وب‌سایتی عنوانی از Metro را لیست کرد و مقرر شده بود درسال ۲۰۱۷ معرفی شود، با اینحال Deep Silver ناشر این عنوان اطلاع داد این مسئله یک اشتباه بوده است. نویسنده رمان‌های Metro نیز آقای Dmitry Glukhovsky بعدها اطلاع داد که امکان دارد عنوانی از این سری تولید شود، با اینحال تا شب قبلی هیچ صحبتی درمورد بازی به میان نیامده بود.

Deep Silver تائید نمود که Metro: Exodus غیر از ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ایکس، برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ نیز درسال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Metro: Exodus درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Metroid Prime 4

بعد از سال‌ها انتظار هواداران، بالاخره کمپانی نینتندو در مراسم E3 2017 خود، از عنوان Metroid Prime 4 پرده گشود.

شایان ذکر بوده که بجز نماد نمایش داده شده از این عنوان (تصویر نوشته) و جمله «هم‌اکنون در دست پیشرفت است»، هنوز هیچگونه تصویر و معلومات دیگری از این عنوان تازه معرفی شده، انتشار نیافته و به ذهن خطور میکند هواداران این سری عناوین، نباید به این زودی‌ها منتظر معرفی Metriod Prime 4 باشند.

Metroid Prime 4 برنامه ریزی شده است در زمانی نامعلوم به روش انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ پخش شود.

Monster Hunter: World

در کنفرانس سونی بیننده معرفی شدن عنوان Monster Hunter World بودیم. Monster Hunter World بازیکنان را برای رفتن به ماموریت‌های دارای اختلاف و مبارزه با هیولای‌های خطرناک تجهیز نموده، و با پیشروی آنان در بازی دلیل یادگیری و افزایش مهارت‌های آن‌ها با اسم یک شکارچی خواهد شد. همزمان با اینکه به روش یکپارچه و بدون هیچ صفحه بارگذاری در نقشه حرکت خواهند کرد، بازیکنان قادر اند با غارت دشمنان شکست خورده، ابزارهای و سلاح‌های تازه ای ساخته یا ابزارهای قبلی را بهتر نموده، و خود را با این اکوسیستم زنده تطبیق دهند. استفاده استراتژیک بازیکنان از محیط اطراف خود، دلیل شده تا چشم‌اندازها و ساکنان متنوع آن نقش بنیادی در بازی داشته باشند. شکارچیان می بایست از زیرکی و توانایی‌ها خود استفاده نمایند، تا در مبارزات حساس و تکامل یافته با هیولا‌های مختلف زنده مانده، و به نهایی‌ترین شکارچی دنیا بدل شوند.

Monster Hunter World برنامه ریزی شده است برای پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در ابتدا ۲۰۱۸ معرفی شود. به علاوه از طرف دیگر ورژن رایانه‌شخصی بازی هم تایید شد با اینحال تاریخ انتشاری دریافت نکرد. Monster Hunter World برنامه ریزی شده است بازی اکشن نقش آفرینی باشد.

در کمال تاسف اشاره‌ای به ورژن نینتندو سوییچ بازی نشد. به علاوه از طرف دیگر بازی به‌صورت Co-Op تا چهار نفر قابل بازی است. Monster Hunter World به وسیله کپکام پیشرفت و نشر داده خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Monster Hunter World درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Ori And the Will of the Wisps

همان شکلی که که پیشتر درز کرده بود، بازی Ori and the Will of the Wisp به طرز رسمی در کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 معرفی شد.

بازی Ori and the Will of the Wisp  که به زیبایی و با موسیقی زنده در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد، برنامه ریزی شده است برای پلتفرم های رایانه های شخصی و ایکس‌باکس وان پخش شود.

مانند بازی قبلی، یعنی Ori and the Blind Forrest، بازی Ori and the Will of the Wisp نیز به وسیله استودیوی Moon Studios ساخته می‌شود. برای افرادی که با سری آشنایی ندارند باید بگویم که Ori and the Will of the Wisp مانند شماره قبلی، یک بازی سکوبازی دو بعدی و با جلوه های تصویری هنری و دلچسب است. ورژن اول به قدری موفق بود که با اسم یکی از بهترین بازی های سکوبازی این نسل از آن یاد می‌شود و حال، Ori and the Will of the Wisp می‌خواهد موفقیت ورژن اول را ادامه دهد.

Skull & Bones

در جریان کنفرانس خبری کمپانی یوبی‌سافت در کنفرانس E3 2017 بود که عنوان تازه ای با اسم Skull & Bones معرفی شد.

اگر بخش‌های مبارزات دریایی عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag را به خاطر داشته باشید، با دیدن نمایش های بازی Skull & Bones متوجه می‌شوید این بازی چیست و به چه نحو است. Skull & Bones به وسیله استودیوی یوبی‌سافت سنگاپور ساخته شده و با بهره برداری از نبرد های دریایی بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag ور ارتقای آن‌، یک بازی اکشن کشتی رانی آنلاین را تشکیل می‌دهد.

جریان این بازی در سال ۱۷۲۱ جریان دارد و تمرکز آن بر بخش چندنفره است. به علاوه از طرف دیگر، مانند عناوین قبلی این تولیدکننده یعنی The Division و Rainbow Six Siege در آتی محتواهای متفاوتی برای بازی توزیع خواهد شد.

عنوان Skull & Bones در فصل پاییز سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط با عنوان Skull & Bones درجریان مراسم E3 را میتوانید در گیمفا مشاهده نمائید:

Super Lucky’s Tale

طی جریان کنفرانس خبری کمپانی مایکروسافت در کنفرانس E3 2017، بازی Super Lucky’s Tale با یک تریلر دوست داشتنی و دلچسب معرفی شد.

Playful Corp، بازی Super Lucky’s Tale را طی کنفرانس خبری مایکروسافت در E3 2017 برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ معرفی کرد. این بازی دوست داشتنی در تاریخ ۷ ماه نوامبر سال جاری هم به روش دیجیتالی و هم به روش فیزیکی پخش خواهد شد.

  • نمایش اولیه بازی درکنار جریان آن در اینجا قابل دیدن است

A Way Out

 

کمپانی EA در کنفرانس خود از عنوان تازه استدیوی Haze Light (تولیدکنندگان عنوان Brothers: A Tale of Two Sons) پرده گشود. A Way Out عنوانی تازه و دو نفره در سبک اکشن ماجراجویی بوده، که شما را در نقش دو خلاف کار فراری قرار داده، که باید با کمک یکدیگر از دست پلیس و دیگر خلافکاران، فرار کنند.

مثل اولین بازی پخش شده از Haze Light که در سال ۲۰۱۴ معرفی شد، A Way Out نیز بر روی کنترل دو نفره بازیکنان تمرکز دارد. جریان این عنوان بر روی دو زندانی در دهه ۷۰ میلادی تمرکز داشته که از زندان گریخته و می بایست از دست زندانیان دیگر و پلیس‌ها فرار کنند. این عنوان از داستانی جدی و تاریک سود خواهد برد. برخلاف عنوان Brothers: A Tale of Two Sons، این عنوان تازه بطور کلی به روش دو نفره انجام شده و جریان را از دو سوی مختلف دنبال خواهد نمود. عنوان A Way Out برنامه ریزی شده است ابتدا سال ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، معرفی شود.

دیگر اخبار مرتبط با این بازی را میتوانید از روش گیمفا پیگیری کنید:

Wolfenstein II: The New Colossus

امروز در کنفرانس E3 کمپانی بتسدا بیننده معرفی شدن عنوان تازه Wolfenstein II: The New Colossus بودیم. برای مشاهده نمایش اولیه بازی پیشتر با گیمفا همراه شوید.

Wolfenstein 2: The New Colossus در پیرو بازی Wolfenstein: The New Order پخش خواهد شد و به وسیله استدیوی پرافتخار ماشین‌گیمز (MachineGames) ساخته خواهد شد. بازی Wolfenstein 2، بازی‌بازان را به آمریکایی خواهد فرستاد که به وسیله نازی‌ها کنترل می‌شود. شما میتوانید در محیط‌های مختلف مانند شهرکی در نیومکزیکو، بلوارهای نیو اورلینز و در قسمتی از منهتن با نازی‌ها به نبرد هزینه کنید. شما میتوانید با به‌دست آوردن سلاح‌های توانمند و قوی‌تر کردن خصوصیت‌های شخصیت‌تان، به نبرد با سربازان پیشرفته‌ی نازی هزینه کنید.

Wolfenstein II: The New Colossus برنامه ریزی شده است برای سه پلتفرم رایانه‌شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی شود. این بازی در ۲۷ اکتبر معرفی می‌شود.

دیگر اخبار مرتبط با این بازی را میتوانید از روش گیمفا پیگیری کنید:

عنوان Need for Speed: Payback

بعد از معلومات نصفه و نیمه الکترونیک آرتز و گوست گیمز از ورژن تازه سری بازی‌های پرطرفدار Need For Speed، امروز، نتیجا این بازی که با اسم Need for Speed: Payback شهرت دارد، معرفی شد.

کمپانی الکترونیک آرتز، امروز به طرز رسمی عنوان Need for Speed: Payback را بهمراه یک تریلر دلچسب و چند تصویر، معرفی کرد. تاریخ انتشار این بازی مورد انتظار، ۱۰ نوامبر سال جاری گفته شده و پلتفرم های انتشاری آن، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی هستند.

با استناد به اطلاعاتی که الکترونیک آرتز پخش کرده، در  Need for Speed: Payback، ماموریت های سخت و درگیر کننده دزدی، مبارزات خطرناک با اتوموبیل، صحنه های نفس گیر و با این وجود تعقیب و گریزهای حماسی و هیجان انگیز پلیس وجود دارند. بازی در یک جهان خیالی (مانند دیگر ورژن های سری)، با اسم Fortune Valley جریان دارد و بازی‌باز در نقش سه راننده یا سه شخصیت دارای اختلاف بازی خواهد نمود؛ تایلر (Tyler)، مک (Mac) و جس (Jess). در این جریان که الکترونیک آرتز و گوست گیمز، آن را «جریان جدی خیانت و انتقام» می‌نامند، بازی‌بازان باید یک گروه مخوف کارتل را که The House اسم گذاری شده و تمام شهر را پایین سلطه خود قرار داده است، نابود سازند.

دیگر اخبار مرتبط با این بازی را میتوانید از روش گیمفا پیگیری کنید:

Mario + Rabbids Kingdom ‌Battle

بالاخره بعد از اخبار غیر موثق و لو رفتن‌های بسیار، دقایقی قبل عنوان Mario + Rabbids Kingdom ‌Battle رسما با حضور آقای میاموتو در کنفرانس کمپانی یوبی‌سافت، معرفی شد.

فرضیه این عنوان اولین‌ بار در سال ۲۰۱۴ به وسیله کمپانی یوبی‌سافت به آقای میاموتو معرفی شده، وقتی که این تولیدکننده ورژن آزمایشی از بازی بین خرگوش‌ها و ماریو را به وی نمایش دادند. به ذهن خطور میکند آقای میاموتو از همان ابتدا عاشق فرضیه این بازی شده، و بدین صورت شروع این برنامه رسما شروع شد. این عنوان در پادشاهی قارچ‌ها اتفاق افتاده، جایی که خرگوش‌ها بعد از تلاش ناموفق خود در سفر در لحظه، به آنجا منتقل می‌شوند.

گیم‌پلی بازی با شرایطی که اخبار غیر موثق اشاره داشتند حالت نوبتی داشته و بیشتر به روش تاکتیکی دنبال خواهد شد تا اکشن. عنوان Mario + Rabbids: Kingdom Battle برنامه ریزی شده است در تاریخ ۲۹ آگوست (۷ شهریور)، به روش انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ پخش شود.

  • نمایش گیم‌پلی کامل بازی همراه با معلومات تازه‌ در اینجا قابل دیدن است

بسیاری بازی دیگر نیز در E3 2017 معرفی شدند، از بازی‌های تازه و هیجان انگیز پلی استیشن وی‌آر تا عناوین مستقل متفاوتی که معرفی شد. شما میتوانید تمامی مطالب گیمفا برای کنفرانس E3 2017 را میتوانید در دسته‌بندی E3 2017 ببینید.

E3 از پنجره گیمفا

بخش مقالات و بررسی‌های گیمفا نیز از در بیشتر مواقع اکتیو‌تر بود و بیننده انتشار کامل بررسی‌های مراسم و کنفرانس‌های E3 بودیم.

به علاوه از طرف دیگر تمامی کنفرانس‌ها را میتوانید با کیفیت‌های مختلف در اینجا دانلود کنید. زیرنویس فارسی کنفرانس‌های E3 امسال نیز به‌صورت ویژه به وسیله گیمفا در دست مصرف کنندگان قرار گرفته است.

گیمفا موفق شد در E3 امسال بهترین پوشش زنده، خبری و تحلیلی را برای مصرف کنندگان خود محیا سازد. امید است که شما مصرف کنندگان نیز از پوشش تیم گیمفا راضی باشید.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع