دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

Gamescom 2017 | تصاویر ۴K زیبایی از Forza Motorsport 7 منتشر شد + نسخه‌های مختلف بازی

Gamescom 2017 | عکس ها ۴K زیبایی از Forza Motorsport 7 پخش شد + ورژن‌های مختلف بازی

قبل از شروع استریم اصلی کمپانی مایکروسافت در کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷، توانستیم نمایش ها و اطلاعاتی از بازی شدیدا مورد انتظار Forza Motorsport 7 ببینیم و بشنویم. غیر از انتشار عکس ها فوق‌العاده و دلچسب که با رزولوشن ۴K در دست ما قرار گرفته، اطلاعاتی از ورژن های مختلف بازی دریافت کردیم که مطمئنا برای علاقه مندان مهم و جالب توجه است.

با استناد به معلومات پخش شده، ورژن استاندارد بازی Forza Motorsport 7 مبلغ ۵۹٫۹۹ دلار یا ۴۹٫۹۹ پاوند یا ۶۹٫۹۹ یورو هزینه خواهد داشت (در جاهای و قاره‌های مختلف). در چنین شرایطی ست که که ورژن دیلاکس بازی تنها به روش دیجیتالی در معرض قرار خواهد گرفت و ۷۹٫۹۹ دلار، ۶۹٫۹۹ پاوند یا ۸۹٫۹۹ یورو هزینه خواهد داشت. در مرحله آخر، ورژن Ultimate بازی قرار دارد که ۹۹٫۹۹ دلار، ۸۹٫۹۹ پاوند یا ۱۰۹٫۹۹ یورو هزینه دارد. با اینحال سر وقت محتوای این ورژن‌ها که برویم، باید بگوییم که در نتیجه هر سه ورژن حاوی بازی اصلی هستند، یک اتومبیل ویژه روز اول به ارزش ۱۰ دلار و عضویت VIP به ارزش ۲۰ دلار در ورژن های دیلاکس و Ultimate وجو دارد. غیر از این ها، محتوای جایزه دیجیتالی پیش خرید Forza Motorsport 7 و Forza Horizon 3 و به علاوه از طرف دیگر بسته اتومبیل Hoonigan نیز در هر سه ورژن بازی شامل خواهد شد. دو محتوا تنها برای ورژن Ultimate بازی در معرض خواهد بود که یکی Car Pass بازی به ارزش ۳۰ دلار و دیگری دسترسی زودهنگام به بازی در تاریخ ۲۹ سپتامبر هستند و همان شکلی که که گفته شد تنها خریداران ورژن Ultimate قادر اند به آن ها دسترسی داشته باشند.

بازی Forza Motorsport 7 برای بار نخست در جریان کنفرانس کمپانی مایکروسافت در کنفرانس E3 2017 معرفی شد و همه را با جلوه های تصویری فوق‌العاده خود که با سخت افزار توانمند کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به نمایش در می‌‌آید، متحیر کرد. این بازی با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برروی کنسول توانمند کمپانی مایکروسافت اجرا خواهد شد و می‌تواند یکی از برترین تجربه های اتومبیلرانی تاریخ را ارایه کند.

شما میتوانید در پایین، عکس ها پخش شده از بازی Forza Motorsport 7 را که رزولوشن ۴K دارند در پایین تماشا نمایید و لذت ببرید. عنوان Forza Motorsport 7 در تاریخ ۳ ماه اکتبر سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در معرض خواهد بود با اینحال با استناد به تاریخ معرفی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس (۷ ماه نوامبر)، یک به‌روزرسان برای این ورژن در آن تاریخ توزیع خواهد شد تا بازی‌بازان این کنسول تازه قادر باشند نهایت لذت را از تجربه بازی ببرند.

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع