دروازه هایج | اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس وب سایت تخصصی بازی‌های رایانه‌ای، جدیدترین اخبار بازی‌های کامپیوتری ، پلی استیشن و ایکس باکس، تریلرها، پوشش نمایشگاه‌ها، پیش نمایش، نقد و بررسی بازی

Insomniac Games به انتقادات درمورد سیستم QTE در بازی Spider-man پاسخ می‌دهد

Insomniac Games به انتقادات درمورد سیستم QTE در بازی Spider-man جواب می‌دهد

چندی قبل یکی از نگرانی‌های علاقه مندان در محیط مجازی تعداد زیاد صحنه‌های QTE در بازی تازه استودیو Insomniac Games بود که هم‌اکنون این استودیو به آن واکنش داده است.   Quick Time Events شامل لحظاتی می‌شوند که شما با فشار دادن دکمه‌ای ویژه در برخی مواقع از قبل تعیین شده درون بازی وارد کات سین‌هایی می‌شوید. این به اصطلاح دکمه زنی‌ها در سری God of War زیاد وجود داشتند که برنامه ریزی شده است در ورژن‌ی جدیدش اصلاح شوند.

هم‌اکنون تولیدکنندگان Spider- Man اعلام کردند که روالی که در دموی E3 2017 در کنفرانس کمپانی سونی دیده شد صرفا جهت نشان دادن لحظاتی هیجان انگیز و اصطلاحا BlockBuster بوده است که قرار نیست در بازی اصلی بیننده این تعداد از صحنه‌های Quick Time Events در قسمت‌های دیگر بازی باشیم. آن‌ها هم‌ چنین بیان کردند که تمرکز اصلی گیم پلی بر روی مبارزات قرار دارد.

استودیو Insomniac Games تایید کرد که قرار نیست در بازی تنها به بخش جریان اصلی پرداخته شود و مساله‌ها و ماموریت‌های فرعی فراوانی وجود خواهد داشت که بازیبازان را وادار به گشت و گذار در محیط بازی می‌کند.

بازی Spider- Man ساخته‌ی استودیو Insomniac Games و ناشر آن کمپانی سونی به روش انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۸ توزیع خواهد شد.

در پایین میتوانید اخباری از این عنوان چندی قبل که پخش شده است را مشاهده نمایید:

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم اگر دوست دارید این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع